Obvyklí podezřelí (1995)

Zajímavá krimi, která má hlavní cíl zamotat hlavu. Po závěru jsem si připadal jako u Fincherovy The Game. Bohužel v ději jsem se dost ztrácel, začátek sem nepobral vůbec. Pokud si dopřeju opětovné shlédnutí, hodnocení snad zvýším. Pokud..

Extreme duudsonit (2001) (seriál)

Svěží vítr z Finska. Dudesons se svým seriálem šlapou na paty americkým Jackass a docela se jim to daří. Jsou na stejné úrovni, ne-li lepší. U většiny kousků běhá mráz po zádech a občas nechápu čemu se směju.

Sherlock Holmes (2009)

Svižná, zábavná podívaná.. a to by bylo asi tak všechno.

Love and Dance (2009)

S tanečními filmy si sice moc netykám, ale tady jsem byl příjemně překvapen. Příběh dost jednoduchý, ale docela příjemný na oddech. Skvělé obsazení s výkony herců pohřbené katastrofálním střihem, který byl opravdu FAIL.

Otčím (2009)

Typický novodobý horor, uvařen ze stejných ingrediencí jako ostatní. Nepřekvapí, ale ani nezklame.

Jánošík - Pravdivá historie (2009)

Dlouhé, nudné pasáže střídají nesmyslně ustříhnuté scény. Začátek nic moc, pak koloběh loupež, chlastání, šuk.. Co zaujme jsou exteriéry, které jsou opravdu nádherné. Herci průměr, ale aspoň neokoukaní.

Harry Brown (2009)

Čekal jsem drsnější odvar Gran Torina, ale on tam akorát běhal nějaký páprda, který chtěl pomstít kámošovu smrt. Stopáž plná roztahaných scén, kde stařík boří logiku a pod ruce mu přichází podezřele moc náhod. Nemluvě o kýčovitém závěru.

Avatar (2009)

S klasickou verzí bych možná hodnocení zmírnil, ale takhle je to umocněno první 3D projekcí. Prostě něco užasného, měl jsem pocit že sám do "truhly" ulehám a následně se procházím po Pandoře. Tři hodiny jsem nehybně nevnímal nic jiného než dění na plátně. Cameron vytvořil dokonalý svět. Stovky filmů slibují dobrodružství, ale tohoto slibu dostojí jen Avatar.

Dororo (2007)

Neskutečně dlouhatánský film s trapnými vtipnými vsuvkami a obludami jako z Mighty Morphin' Power Rangers. Ale jinak dobrá idea. Rozjezd byl slibný, ostatek strašně uvláčený.

Rowan Atkinson živě (1992) (TV film)

Bezchybná fontána humoru. Stačí si vzpomenout na některý skeč a hned mi na tváři vyskočí přitroublý úsměv.