Halloweenská noc (2007)

Vcelku netradiční horor. Pro mně bohužel dost zmatený, mezi všemi těmi "dříve" a "později" jsem se dost ztrácel. Závěr všechno tak nějak sice splácá dohromady, ale už to prostě není ono.

Telebazar (2003) (pořad) odpad!

Izera mám rád, ale tohle je fakt trapné. Nemluvě o Kocurové, ta když se objeví na scéně, okamžitě přepínám.

Mrtvý vesmír (2008)

Zajímavý prequel ke skvělé hře. Lepší by byl v hratelné formě, ale i tak oko potěší a dozvíme se dost zajímavých informací.

District 9 (2009)

Co to sakra bylo? Dokumentární forma mě tak vcucla, že jsem byl přesvědčený že fakt někde v Africe bydlí krevety z vesmíru co žerou kočičí žrádlo a pneumatiky. Filmová forma mě neskutečně napumpovala, AKCE! Chci District 10!

Pařba ve Vegas (2009)

Absolutní šílenost a taky film ze života. Tak mě napadá že tohle dílko nese i jakýsi dokumentární aspekt. Debilní úsměv jsem měl na ksichtu i nějaký čas po skončení, takže si dejte pozor na svalové křeče.

Jdi a dívej se (1985)

Válečné mi nešmakujou, ale tohle je nářez. Všechno podané naprosto bez servítek. Pocity hlavního hrdiny prostě vystoupily z monitoru a obklopily mě, ještě teď mám husí kůži. Kravčenko by zasloužil tuplovaného oskara.

Arachnománie (2007) (TV film)

Dozvíte se dost zajímavých informací, ale je to takový mišmaš že z toho stejně nic mít nebudete. Mně v hlavě utkvělo jen to pavoučí víno, mmm.

Hanebný pancharti (2009)

Quentin je zpátky a změnil historii ku obrazu svému. Málo akce, kterou jsem podle traileru očekával, mi překvapivě nevadí. Opět kvalitní, v některých případech neskutečně napínavé či skutečně vtipné, dialogy všechnu akci vynahrazují. Úžasný soundtrack a obsazení, z nichž některé neznámé kousky určitě postoupily o několik stupínků nahoru.

Vlákna (1984) (TV film)

Takhle by to prý vypadalo v roce 1984, nechci si domýšlet jak dnes. Jeden z nejlepších post-apo filmů, hlavně díky zajímavé dokumentární formě. Teď jen doufat aby tady jednou nezmizelo zařazení do kategorie sci-fi.

Antikrist (2009)

Píchačky a drcení vajec, nějaké to vrtání a stříhání. Mezi všemi těmi zvěrstvy se mi někde ukryla pointa. Dvě za odvahu.