Spalovač mrtvol (1968)

Jsem prostě nějak jinak naladěný. Neleze mi do hlavy takhle vysoké hodnocení. Spousta keců.. kupa nudných keců, které mně doslova lezly krkem. Nemohl jsem se dočkat konce, v polovině jsem si připadal jako ve dvou hodinách..

Quantum of Solace (2008)

Na bondovky jsem nikdy moc nebyl, na tuhle jsem se podíval hlavně kvůli bondgirl. Ze začátku drsné akční scény, útěk po střeše. Pak, když už Bond jen zabíjel všechno co se mu připletlo do cesty - a všechno se neskutečně vleklo, jsem usoudil, že se všem ostatním bondovkám budu vyhýbat velkým obloukem.

Big Brother (2005) (pořad)

Absolutní dno zábavy. NESKUTEČNĚ nepříjemní lidi, kteří tam byli nastrčeni, mně dokázali tím divadlem jen zkazit náladu.

Ber nebo neber (2007) (pořad) odpad!

Se mi to zdá nějaké pochybné. Celá soutěž o tom, jak si někdo jen tak říká náhodná čísla - dost o ničem.

Karamazovi (2008)

Tohle zpracování mně prostě nějak nepadlo. I když celou druhou polovinu jsem byl přilepený na plátno, u poloviny první jsem usínal. Herecké výkony naprosto úžasné, jinak slabota. Zklamání.

Zázraky se nedějí (2008)

Když jsem neměl na krajíčku, tak jsem měl pořád takový přiblblý úsměv. U závěru jsem se dokonce přistihnul, jak zírám s otevřenou pusou. Jasně, konec se dal tak nějak předpokládat, ale byl prostě podaný takovým způsobem, že mně to ani nevadilo.

Chcete být milionářem? (2000) (pořad)

Dívat se na to dalo do té doby, než se začli střídat moderátoři. Čech se na to hodil perfektně, zbytek moderátorů to prostě zkazil.

5 proti 5 (2007) (pořad)

Novotného nemám rád, ale tady se fakt hodil perfektně a dalo se na to dívat. S Lesákem už to je horší, pořad s ním klesl k absolutnímu dnu. Jinak vcelku zajímavá soutěž na osvěžení mozku.

Narušení (1999)

Ze začátku se to celkem dá, pak už jen průměr, který mě ničím nezaujal. Za zmínku stojí snad jen skvělé obsazení, i když Jolie mě tam absolutně nezapadla. Vždycky když přišla na scénu, měl jsem divný pocit... Nebo to byl účel?