Návrat Re-Animátora (2003)

Slabší než předchozí díl, ale West je pořád ve formě. Škoda že nedostává dostatek prostoru, což je největší minus filmu. Jinak stylové brutality - hlavně v druhé polovině, kdy vládne totální mrtvolná anarchie.

Rosemary má děťátko (1968)

Čekal jsem něco jiného - víc hororové atmosféry a nějaké psychárny, ale jsem spokojený. Napětí a atmosféra houstne s každou minutou, závěr mě trošku zklamal. Melodii, která všechno podkreslovala nikdy nezapomenu.

Nevěsta Re-Animatora (1990)

Jsem celkem zklamaný. Pokračování by mělo vypadat jinak. Děj staví na vratké kostře z minulého dílu a vše pokračuje tak trochu nesmyslně. Nicméně opět skvělá krvavá podívaná. S krvavostí přibylo také zvrhlosti s kombinováním částí těl, pěkné. Vivat West!

Ace Ventura Junior: Zvířecí detektiv (2009) (TV film) odpad!

Člověk, kterého napadlo tohle pokračování, nemůže být normální. Toto je výsměch. K zavalitému juniorovi s chraplavým hlasem jsem pociťoval po celou dobu neskutečný odpor. Po téhle sračce nebude můj monitor už nikdy čistý jako dřív. Zničit! Zakopat!

Noční můra v Elm Street 2: Freddyho pomsta (1985)

Hodně mi vadilo že se Fredy zjevoval hlavně v reálu, s tímhle všechno krapet ztratilo smysl. Oproti prvnímu dílu dvojka hodně ztrácí, hlavně na atmosféře. Naopak mě potěšily některé triky (mozek), hnusárny a psychárny jako psi s lidskými hlavami.

Pozemšťané (2005)

Smutek, beznaděj, lítost, znechucení. Odpor a hnus. Při sledování jsem prožíval všechny tyto pocity a další, nepopsatelné. Pět kapitol, jedna hrůznější než druhá. Povinnost pro každého "pozemšťana".

Texaský masakr motorovou pilou (1974)

Jako pořádný masakr mi to sice nepřišlo, ale i tak je tohle určitě povinnost pro každého fanouška žánru. Každá scéna s motorovou pilou se mi doslova vyřezala do paměti. Uzemnila mě naprosto dokonalá kamera, a to si takových věcí moc nevšímám.

Demolition Man (1993)

Nášup ve stylu Futuramy v drsnějším podání. Festovní obsazení v čele s hláškujícím Stallonem na každém rohu. Skvělé ztvárnění budoucnosti, jeden z filmů mého dětství.

Náš vůdce (2008)

Zajímavá a znepokojující myšlenka zapracovaná do trochu nudného celku mi řekla jen že ten bubák tady pořád je a jakákoliv silnější autorita toho může využít. Jinak nic.

Chlapec v pruhovaném pyžamu (2008)

Silnější průměr. Příběh je sice nápaditý, ale herecké výkony, hlavně na začátku, jsou celkem o ničem. I když ten židák je skvělý. Děj se i přes krátkou stopáž celkem vleče a závěr se mi do paměti taky nevryje.