No Time for Nuts (2006)

Scrat pořád ztrácí ořech, ale naštěstí neztrácí dech. Těším se s čím příjde příště.

Únos (2006)

Tři vtipné momenty a pěkné zpracování (jako vždy). Moc se mi nelíbilo zpracování mimozemšťanů a celkově mi to nic neřeklo.

Sim Salabim (2008)

Originální, vtipné, Pixarovské. Opět příjemně strávených 5 minut.

Mrtví jako já (2003) (seriál)

Vážnější pasáže jsou celkem zajímavé, stejně jako námět. Ostatní džouky včetně hereckého obsazení se mi zdají poněkud nešťastné. Ačkoliv je to myšlenka zajímavá, tak není moc domyšlená..

Nadaný žák (1998)

Hnusný, svým způsobem i zvrácený film. Ukazuje pohled do náckovské duše, která je ve skutečnosti plná strachu z trestu za zrůdné zločiny. Skvělé výkony herců a taková.. zvláštní atmosféra.. Fuj!

Den, kdy se zastavila Země (2008)

Trošku přitažené za vlasy, ale dívat se na to dá. Celkem zajímavé myšlenky jak o naší Zemi, tak i o lidstvu samém. Efekty mě nijak nezaujaly, typické klišé katastrofických filmů. Od obsazení bych čekal taky trošku víc, i když Connelly byla skvělá.

Milionář z chatrče (2008)

Herci s výkony, hudba, zpracování, pohled do Indie a ztvárnění její atmosféry. Vše úžasně zpracované. Boyle má neuvěřitelnou trpělivost, anebo si umí vybrat lidi, protože to co z herců vymáčknul, to mě opravdu dostalo. Na druhou stranu mi to přišlo někde v polovině celkem zdlouhavé a i ta zápleta nebyla moc originální, ovšem byla originálně podaná!

Vyvrženci pekla (2005)

Špína, hnus, krev. Stokrát lepší než Dům tisíce mrtvol, i když ta úchylnost zůstává zachována. Naštěstí?

Oliver Twist (2005)

Dostala mě silná atmosféra, která je podle mě společně s herci hlavním pilířem filmu. Nevím co vytknout, ale prostě se někde stala chyba. Většinou jsem měl víc starostí s tím, jak si v kině sednout, než užívat si děj. Až se závěrečnými titulky jsem si uvědomil že jsem film už kdysi viděl. To o něčem svědčí.

Madisonské mosty (1995)

Nuda, kecy, kecy a nuda. Závěr trochu dojemný, ale nic co by tu ještě nebylo. Ani příběh se mi nezdá nějak originální. Dodíval jsem se na to až napotřetí protože je to hrozná uspávačka. Eastwood mně do té role vůbec nesedl, chtělo to někoho mladšího.