Sirotčinec (2007)

Vcelku solidní nálož i když z těch děsivých momentů se dalo vytěžit víc a je jich sakra málo. Ze začátku hodně dobrá atmosféra, která bohužel postupem času začala ztrácet na intenzitě. Od druhé poloviny už to bylo krapet ujeté, no a závěr jsem celkově nějak nepobral - neříkám, že nepochopil, prostě mi nesedl. Líbilo se mi jak Laura přesně věděla co má dělat..

Plán 9 (1959)

Ze začátku se to ještě dalo, sem tam jsem se i zasmál. No ale od určitého momentu se tohle dílo pro mě stalo absolutně nestravitelným. Je to prostě celé debilní, jinak to napsat nejde.

VyVolení (2005) (pořad)

Vyvolení, každý je proklíná a přitom k nim každý večer usedá. Na první řadu se dívat dalo, s dalšími už to šlo z kopce. Je celkem fajn nakouknout do soukromí cizích lidí.

Lovci lidí (2008)

Stará známá klišé, Rovdyr absolutně nic nového nepřinesl a oprášil všechno staré. Jediný plus je krátká stopáž.

X Factor (2008) (pořad) odpad!

Superstar jsem jakš takš přetrpěl. Tenkle Faktor a jeho upoutávky mně už jen neskutečně pili krev.

Game Page (1998) (pořad)

Starší díly s Šárkou Ullrichovou byly skvělé, na tu Masu jsem si nikdy nezvykl a asi ani nezvyknu. Každopádně je to jeden z prvních a taky jeden z jediných pořadů o hrách proto si míň než průměr nezaslouží.

Misery nechce zemřít (1990)

Promakané do posledního detailu, úžasné herecké výkony, napětí a nezapomenutelné momenty. Dokonalé.

Funny Games USA (2007)

Dlouho mi tenhle film leží v hlavě. Čekal jsem kdy příjde něco takového. Co čekáte od vyšinutého psychopata? Že vás nechá žít, i když vám slíbil smrt? Ve většině filmů to tak bývá. FG USA ukazují realitu - nevíte jak byste jednali vy, v případě že byste byli oběť..

Sid a Nancy (1986)

Sid je v podání Oldmana opravdu skvělý, i když mi něco občas přišlo trapné (My Way). Výkony ostatních průměrné, až na Nancy. S jejím obsazením šlápl režisér vedle. Ztvárnění punkového světa se povedlo na jedničku. Závěr už se ale strašně vlekl.

Trainspotting (1996)

Skvělý pohled do světa feťáků. Děj si udržuje tempo od začátku do konce, a to hlavně díky parádnímu obsazení, které hraje naprosto uvěřitelně a špetce černého humoru. Nezapomenutelné scény jako absťák a předávkování jsou zpracovány úžasně. Po shlédnutí se vždycky cítím tak dobře jako bych si vytřel prdel dosucha.