Rallye smrti (2008)

Destrukce, plameny, brutalita, rozstřílený asfalt a hromady nábojnic. Pro hráče Carmageddonu a podobných šrotovaček (tzn. i pro mě) určitě skvělá podívaná. Co mě naopak nesedlo, byl slabší příběh a závěr, který by mohl být trochu stylovější.

Taxikář (1976)

Jediné co ušlo byla atmosféra a herci s jejich výkony, jinak mně to neřeklo celkem nic. Čekal jsem drsného DeNira, jak bude čistit ulice od všeho svinstva a dočkal jsem se jediné akční scény s cílem zachránit dvanáctiletou šlapku. Nic moc, ale dá se..

Billy Elliot (2000)

Řeknu to takhle. Začátek je absolutně nudný, nemohl jsem u toho vydržet. Asi proto, že balet opravdu není moje parketa. Závěr naštěstí nabral nečekaně příjemných obrátek - extrémně dojemných. Takhle by se to ohodnotit jako lepší průměr.

Max Payne (2008)

Snad největší filmové zklamání roku. Atmosféra celkem dobrá, obsazení nic moc a absolutně dementní příběh - lepší by bylo kompletně zachovat děj ze hry. Moore to posral na celé čáře a zprznil další herní legendu. Naštvalo mě to strašně moc!

Postel (1998)

Na české poměry celkem zvláštní film. Bohužel mě moc neoslovil. Děj byl nějaký pofiderní, nudný a jediná dobrá scéna, která mi utkvěla v hlavě, byla ta na fotbale http://www.youtube.com/watch?v=EOx9Zj8mE80 .

Transformers (2007)

Bod za efekty a zpracování Transformerů a bod za některé vtipné momenty. Jinak všechny ostatní kecy jsou trapné jak schody ve výtahu. Navíc od druhé poloviny extrémně nudné. Směšné, předvídatelné, americké.

Strážci vesmíru (1993) (seriál)

Jako menší jsem kvůli tomu vstával každou sobotu brzy ráno. Z počátku mě to bavilo, ale postupem času je to strašný stereotyp - jako většina podobných capin. Teď už bych se na to dívat nedokázal - jako na většinu podobných capin.

Kalvárie (2004)

Absolutní psycho. Na tenhle film jen tak nezapomenu. Při scénách s ukřižováním, znásilněním nebo tancem vesničanů jsem měl zvláštní pocit, který jsem snad u žádného filmu ještě neměl. Vytknout můžu jen pomalý rozjezd a "nedostatečný" závěr.

Městečko prokletých (1960)

Ze začátku zajímavé, skvělý námět, ale strašně nudné zpracování. Atmosféra chabá, děcka mi připadají vyloženě směšné místo toho, aby naháněly hrůzu a počínání ostatních naprosto nelogické.

Svůdné zombie (2008)

Jeden bod za pár vtipných hlášek (myslím těch, co mi vtipné přišly), jeden za holky a Roxy Saint. Jinak se mi to zdálo celkem trapné, ale hnusárny pořádné! "Jsme ti nejlepší, pane, žerem napalm, chčijem oheň!"