Muž v ohni (2004)

Filmy s více jak dvouhodinovou stopáží mě většinou nudí. Muž v ohni si mě překvapivě udržel u obrazovky po celou dobu. Drsný děj, prostředí a hlavní hrdina. Jen to mohlo být trošku kratší.

Smrtonosná zbraň 3 (1992)

Murtaugh spěje k důchodu, ale to na kvalitě nic nemění. Třetí díl je podle mě nejslabším, přesto se hledají slabé stránky těžko. Možná jen Russo mi do role Riggsovy partnerky moc nesedla, chtělo to nějakou ostřejší dračici.

Smrtonosná zbraň 2 (1989)

Nárůst humoru, vyšší frekvence kultovních scén a nástup Joea Pesciho. Kvalita takřka srovnatelná s prvním dílem.

Smrtonosná zbraň (1987)

Spojení charakteru šíleného a poctivého policajta bylo smrtonosnou zbraní v rukou Richarda Donnera. Ten ji zůročil ve skvělou a nezapomenutelnou sérii.

Smrtonosná zbraň 4 (1998)

Je úžasné jak si série udržuje formu i ve čtvrtém dílu. Našlo se opět spousty momentů, kdy jsem se mohl potrhat smíchy. Se závěrem už jsem byl značně naměkko, závěrečné titulky jsem si užil až do konce a u poslední fotky nechybělo moc k slze dojetí.

Predátor (1987)

Je čas vyndat bezbolestnou. Tohle je akční sci-fi století. Nic na přemýšlení, tohle je čistokrevná řež. Arnie je nejdrsnější akční hrdina v historii, stejně jako zbytek oddílu. Nemají čas krvácet a hlavně znají super vtipy o velkých kundách.

Hrdinové (2006) (seriál)

Po prvních dílech jsem byl uchvácen. Samé otázky, žádné odpovědi. Zajímaví hrdinové s úžasnými schopnostmi. Po závěru první série to bohužel ztratilo grády - typický konec. Série druhá dokonala dílo zkázy. Obrovská škoda a zklamání.

Futurama (1999) (seriál)

Futurama neztrácí dech jako jeho starší bratříček Simpsonovi. Je pravda, že nemá tolik sérií a má mnohem víc prostoru, takřka celý vesmír. Asi je fakt třeba v nejlepším přestat, i když ty filmy..