Kvaska (2007)

Celkem zajímavý film o tom, jak to chodí v divadle. Ale na druhou stranu zase nešťastné spojení s vyloženě trapným útěkem z vězení a směšným počínáním onoho uprchlíka.

Roming (2007)

Nebýt absolutně zbytečného prolínání s nějakým cikánským králem, tak bych možná uvažoval i o čtyřech hvězdičkách.

Stalker (1979)

Film s nějakým kouzlem, které vás donutí dodívat se na něj až do konce i kdyby jste se maximálně nudili či nechápali o co v něm jde.

Golfový sen (2005)

Golf mě odjakživa fascinoval a tohle pro mě byl skvělý zážitek. Když se chce, všechno jde. Doporučuji si před shlédnutím prohlédnout nějaké staré fotografie z U.S. Open 1913.

Ukradené Vánoce (1993)

Víc než samotný film mě zaujal soundtrack Dannyho Elfmana, který jsem dokázal poslouchat ještě několik týdnů. Úžasné písničky s chytlavými melodiemi, které si určitě zamilujete.

Přednosta (2003)

Pohodový film pro klidné deštivé večery. Pidimužík zbožňující vlaky, malířka truchlící nad ztrátou svého syna a majitel pojízdné kavárny, který je v jednom kuse plný života a jeden velký americký zapadákov. V jednoduchosti je síla.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Simpsonovi jsou pro mě něco jako droga. Díl po dílu zrají, stávají se ještě návykovějšími a o odvykací kůru opravdu nestojím. // Dozráli se změnou dabingu, od třínácté série už ten matroš nedává takové grády jako s Bedrnou.

Dům plný strachu (1985)

Vždy jsem si myslel, že jde o obyčejný film, z něhož mi utkvělo v hlavě pár vzpomínek, ale při pohledu na komentáře ostatních zjišťuji že nejsem sám. Nevím kolik jsem mohl mít let, když jsem ho viděl poprvé, prostě nějakým způsobem zakořenil v mojí mysli. Nechápu to.

Jeepers Creepers (2001)

Asi první horor co jsem kdy viděl. Doteď si pamatuju jak jsme my, děti ze sousedství, seděly u předpotopní TV a ve videu se přehrávala videokazeta právě s Jeepers Creepers. Nezapomenu a už to nikdy nechci vidět.

Gauneři (1992)

Společně s Pulp Fiction jsou Gauneři Tarantinův nejlepší film. Geniální využití malého prostoru a jednoduché zápletky s nečekanými dějovými zvraty. "Někdo nám strká do prdele rozžhavenej pohrabáč a já chci vědět kdo."