Noroi (2005)

Japonské horory mám rád, ale po tomhle "dokumentárním hororu" jsem ujištěn že k japonské mytologii si cestičku nenajdu. Vůbec mě nepřekvapilo když se nejděsivější momenty odehrávaly v noci v lese. Radši se znovu mrkněte na Blair Witch..

Návrh (2009)

Příjemná komedie, která si zakládá na skvělých hercích, zajímavé zápletce, skvělém humoru.. a všechno to dohromady dokonale funguje.

Žiletky (1993) odpad!

Nějak se mi při tomhle snímku nenastartoval mozek abych z něj mohl vůbec něco pochytit.

Total Recall (1990)

Vize budoucnosti a hlavně služby Recallu jsou dokonalé! Zpracování bohužel krapet pokulhává, přesto nadprůměr.

Paranormal Activity (2007)

Těžké hodnocení. I přes očividný hype jsem čekal menší znovuzrození duchařského žánru, ale prdlajs. Všechny věci, které by stály za objasnění byly opatrně nakousnuty a rozkousnuty, soudě podle závěru, už nikdy nebudou (.. i když!..). Celkově nadprůměr, takové vzrůšo to zas nebylo.

Předčasný pohřeb (1962)

Vcelku nadprůměrný snímek, který brzdí jen skvělá knižní předloha.

Kolumbijská věznice (2005) (TV film)

Dokument o věznici, která funguje jako stát. Vězni chodí s granátama a devítkama za pasem, střílejí se a dozorcům je to fuk.

Symptom Pandorum (2009)

Tma, špína, napětí, skvělý scénář. Zatím jsem nadšený, ale potřebuju opětovné shlédnutí protože jsem to všechno nepobral..

Infestation (2009)

Ani komedie, ani akce, horor? Kdeže. Další ze zástupu naprosto zbytečných filmů..

Temná krajina (2009)

Film mě zaujal především zpracováním. Nevím proč, ale celou dobu jsem měl pocit že se dívám na umělecké dílo. Děj dost připomíná Dead End, oproti kterému je víc předvídatelnější. Jane si pro inspiraci vybral správné filmy, styl á la Lynch..