Pontypool (2008)

Překvapivě dost originální horor s dusivou atmosférou a několika momenty, při kterých mi fakt přeběhl mráz po zádech. Proč tak nízké hodnocení? Ulítlý závěr, nelogičnosti se zombies, kteří se prostě objevují a mizí a pak ta romantická chvilka.. wtf?

Čas v Káhiře (2009)

Výlet do Káhiry. Ženská furt lozí po městě, chodí na kafe, volá starému, který na ni háže bobek protože má jiné starosti, jezdí autobusem, nakonec něco zkouší na svého průvodce a pak je konec. Nuda.

Bitva o planetu Terra 3D (2007)

Tohle mě teda dost nasralo. Celou první polovinu se film jeví jako totální kravina, nemluvě o animaci. Pak se přehoupne druhá polovina a je tady totální nálož včetně skvělého finále ve stylu Avatara. Stojí za shlédnutí, nadprůměr!

Upírův pomocník (2009)

Film s velkým potenciálem, klasicky promarněným. Zrůdičky jsou fajn, ale ten debilní příběh a hlavně souboje. Čekal jsem víc..

Sauna (2008)

Finský atmosférický nášup s bombovými strašidelnými momenty. Ostatek jsem nějak moc nepochytil a v půlce mě chytal ten nepříjemný pocit, že už film sleduju tak třetí hodinu.

Ruka na kolébce (1992)

Když jsem byl mrně a matka jela na noc pryč, tak mě otec nechal se na tuhle šílenost dívat. Sice si budu muset v nejbližší době osvěžit paměť, ale záblesky různých momentů mi zůstaly v hlavě dosud (skleník apod.).

Dantovské peklo (2010)

Sice mi moc nevoní ta nová móda dělat ke hrám filmy, ale tohle je menší vyjímka. Skvělá animace a osvěžení příběhu.

Seriózní muž (2009)

Na pochopení Coenovského humoru většinou potřebuju dvě shlédnutí, ale v tomhle případě si jsem počtem docela nejistý..

The Collector (2009)

Takový Sawovský horor, do kterého jsou přidány skvělé ingredience. Kdyby nebyl závěr tak trochu odfláknutý, byl bych vyšťavený ještě teď. Ale i tak je to jeden z nej hororů za poslední dobu. Bezmoc, hrůza, hnus..