Suprhrdina (2008)

Když se po chvilce napětí za novinama objevil Nielsen, posunul tuhle monstrózní sračku do úplně jiné dimenze.

Combat (1999)

Marshallova prvotina krom originálního nápadu nějak neoslní, ale jinak dává vědět, že se nepoveze na stejné vlně jako ostatní.

Po životě (2009)

Film to vůbec není špatný a přináší zajímavé zamyšlení se zajímavou atmosférou, ale na druhou stranu obsahuje docela dost nelogičností a podobných fatalit. Nemluvě o tom, že závěrečná pointa přišla moc brzy, což se odráží na výsledném hodnocení.

Hadí stisk (2001)

Jedna hvězda navíc za toho kmáska co sundal tu helikoptéru, v USA je asi normální vozit si v kufru bazuku.

Nakonec zemře (2010) (amatérský film)

Totálně děsivá, mysteriózní sada. Ještě teď mám husinu..

Invictus: Neporažený (2009)

Celých sto minut takové divné prázdnoty, pobíhání sem a tam, řešení toho a tamtoho. Zbylých 30 minut ještě nudnějšího zápasu, který až ke konci dokáže vymáčknout nějaké ty emoce. Clint si u mě tímhle určitě nešplhnul..

Twilight sága: Zatmění (2010)

Úžasné, dvě hodiny bloudění v kruhu a skončí to tam, kde to začalo.. anebo spíš tam, kde skončil už předchozí díl..

Hated: GG Allin & the Murder Junkies (1993)

Pokud se o Allina začnete trošku blíž zajímat, zjistíte že i tohle zvíře, které žere svoje hovna a nechává si chcát do držky má něco do sebe. Tenhle dokument se s tím rozhodně nemaže, narozdíl od hlavního aktéra, který se hnědkama maže co chvíli.

Temné lesy (2003)

Inu, těžké hodnocení. Film je po vizuální stránce skvělý. Děsivá atmosféra bohužel zapůsobila asi jen na mně protože hlavní hrdinové si udělají uprostřed temnoty klidně i piknik a dobře se baví. Závěrečnému vysvětlení bych dal větší prostor, ale co už..

Pád do tmy 2 (2009)

Těžba ze skvělé jedničky moc nevyšla. Totální blbost plná nelogičností a předvídatelných lekaček. A závěr, ten jsem nepobral vůbec. Tomu se nejde ani smát.