Krajina střelců (2003)

Jediné, co ve filmu stojí za to, jsou fantastické exteriéry a zpracování vůbec. Příběh pokulhává, přestřelky probíhají dosti chaoticky a Costnerova role působí hodně křečovitě až trapně. Ale jinak je fajn vidět že se dá v téhle době zplácat obstojný western.

A-Team: Poslední mise (2010)

Až moc užvaněné, ale při akčních scénách jsem se dostával do totální extáze. Hlavně díky kouskům toho magora Murdocka.

Consoul (2009)

Všechno od roztomilé 8bit grafiky přes životní příběh, propletený spoustou detailů, až po hudební doprovod - dokonalost.

Tenkrát v Americe (1984)

Musím říct, že jsem dost dlouho přemýšlel a urovnával všechno to, co se za 4 hodiny podařilo Leonemu nacpat do mého zchátralého mozku. Na DVD jsem bohužel našel menší dokument, který mi jisté věci ujasnil. Ujasnil v tom smyslu, že mi to bude v palici šrotovat ještě příští týden. Další nervové poruchy mi přineslo Intermezzo a nutnost přehodit DVD, ta délka je fakt na pováženou. Ale nikdy nezapomenu na nejzábavnější popelářskou scénku a De Nirův vytlemený závěr!

Centurion (2010)

Marshall nezklamal, i když jsem mu s tímhle moc nadějí nedával. Perfektní obsazení, atmosféra, brutalitky a v prvé řadě exteriéry. Jako celek na mě tohle všechno působilo dost příjemně. Tak sem s dalším kouskem, ať už to bude cokoliv.

Hádej, kdo přijde na večeři (1967)

Film, na který musíte mít náladu. Spousta dialogů, tady by to zachránil snad jen Tarantino, ale i tak jsem se docela pobavil.

Tupíři (2010)

Začátek se dá, pak už to jde do kytek a pokud nejste skalní fanoušci Twilight ságy, jako já, tak vůbec nemusíte ztrácet čas.

Splice (2009)

Nebudete se ani tak bát, jako mít nutkání vyfackovat hlavní dvojku za ty kraviny co je napadají.

Čaroděj ze země Oz (1939)

Zajímalo by mě, na jakém matroši se tvůrci sjížděli, protože tohle je fakt sada. Ty songy mě dostávaly do totální hypnózy.

Tajemná řeka (2003)

Skvěle propletený krimi příběh se mi sesypal při vysvětlení zápletky. Člověk na to ty dvě hodiny čeká a na konci tu pečlivě vyleštěnou mísu jen spláchne rychlý vodopád nějakých hoven. A to jsem byl po první polovině přesvědčený o plném hodnocení.