• Krátkometrážní

Hrabě Monte Cristo (2002) odpad!

Znáte to, když vás přejde chuť dívat se dál po několikáté zprzněné scéně? Říkám si, proč někdo točí film podle vynikající knižní předlohy (nečetl jsem), a přitom si příběh upraví podle sebe a velmi nešetrně zasáhne do celého děje. American bull*hit

Osudový dotek (2004)

Zajímavé je, že příběh je v podstatě lovestory. Ale je docela možné že si toho ani tak moc nevšimnete. Nudit se každopádně nebudete. Je zvláštní sledovat osudy člověka který si uvědomuje že jeho život ničí životy ostatních. Až pochobí že má jedinou šanci...

Constantine (2005)

Žádný příběh, nic hlubšího, to je velká chyba. I když se nudit nebudete, toto je film který vám v mysli moc dlouho nezůstane. Keanu Reeves hraje dobře, podle mého vkusu, ale v podstatě nemá co hrát.

Mission: Impossible II (2000) odpad!

Představoval jsem si opravdu špatný film a.... překonal moje představy. Místo herců by tam mohli klidně hrát figurýny z Crash testů, nikdo by nic nepoznal a Thandie Newton by se spíš uplatnila nějakém dobrém pornofilmu.

The Chubbchubbs! (2002)

Krátký vtipný počin, zajímavé je sledovat osazenstvo restaurace.

Psycho (1960)

Jak už to u starších filmů bývá, děj je trochu pomalejší. I když nudit se určitě nebudete. Nejsem fanoušek hororů a proto nedávám 5*, jinak umělecký dojem vynikající.

Klub sráčů (2000)

První "komedie" tohoto typu kterou jsem viděl a asi taky proto jsem dal slušné hodnocení. Teď bych se na něco tak úděsně infantilního nikdy nepodíval. K filmu bych dal poznámku OD 15 let nevhodné.

Cesta do středu Země (1999) (TV film) odpad!

Bože dobrý... kdo stvořil takovou slátaninu? Veškerý děj je naprosto nesmyslný, tak moc že si to těžko dokážete představit, pokud to neuvidíte na vlastní oči. V podstatě jsem se na to díval prože sem byl zvědavý co ještě praštěného vymyslí. Skoušel jsem se na to dívat ještě jednou s tím, že pominu všechny fyzykální, logické, faktické, biologické a estetické chyby či nesrovnalosti. No a tak jsem celý film pominul.

Mělký hrob (1994)

Trochu drsné s prvky velmi černého humoru. V podstatě se příběh točí o tom co všechno lidé dokážou udělat pro peníze (dokážou toho opravdu hodně). A závěr se opravdu vydařil.

Na samotě u lesa (1976)

Česká komedie která potěší i po pátém shlédnutí. Hereci Kemr, Svěrák atd jsou nezapomenutelní a bezkonkurenční. Spousta výroků se uchytila i mezi lidmi (třeba chčije a chčije), prostě jeden ze starších filmů které přetrvají ještě dlouho.