• Krátkometrážní

Mladí muži za pultem (1994)

Po shlédnutí "Flákačů" a "Dogma" musím říct, že pan režisér neumí točit zajímavé filmy, řekl bych, že se snaží zaujmout originalitou. Ale nakonec z toho vznikne nudná blbost.

Revizoři (2003)

Krásné rozjímání nad životem

Ranč U Zelené sedmy (1998) (seriál)

Čtyři * pro první sérii za nápad a provedení, druhá je už slabší a jen se veze na povedeném startu, právě probíhající třetí je pouze ubohý sled vtipů a hlášek jakoby pospojovaných ne příliš smysluplnným příběhem.

Ten kluk je postrach 3 (1995) (TV film) odpad!

Panebože, myslel někdo na ty děti co se na to budou dívat? A potom se lidi diví že je tolik sebevražd.

Jackass: Film (2002)

Nelze popsat neco tak naprosto strašného. Celé je to naprosto naprosto americkoúchylné. Ale tak 3 scény se mi líbily. To sem se i zasmál. Jinak ne, ne, ne.

Zemětřesení v New Yorku (1998) (TV film) odpad!

Když nemáte kvečeru co dělat, tak se můžete dívat na tento film, nebo můžete jít na zahradu a propálit si hlavu kulkou. Každopádně to bude pěkně nudný večer.

Godzilla (1998) odpad!

Asi tak napínavé jako vyčíslovat Pí donekonečna

Sluha dvou pánů (2000) (divadelní záznam)

5x zhlédnuto. Životní role Miroslava Donutila. Ne že by byl jinde špatný, ale Truffaldino překonal všechny jeho předcházející i následující role.

Kickboxer 3: Umění války (1992) odpad!

Všchny kvality filmu se tak prudce blíží nule, že i vyplá televize má v sobě víc napětí vtipu a akce.