Terapie láskou (2012)

On trpí obsesí ke své ženě, Ona léčí smutek ze ztráty manžela sexem a když se potkají, tak si navzájem pomůžou. Jako proč ne? Zafungovalo to skvěle, pro někoho možná překvapivě! Může se zdát, že se jedná o oddechovku, ale nejedná se o běžnou komedii. Včele doporučuji všem, co neočekávají popcornovou zábavu.

Sedm psychopatů (2012)

Tohle bylo víc Tarantino než ten pošahanej Django!!!

Vyměřený čas (2011)

Námět, zpracování a finální výsledek je překvapující. Co je ale na celém filmu zarážející, to je prostě Timberlake. Nebojte, nehaním ho, myslel jsem to v dobrém slova smyslu. On opravdu umí hrát!

Atlas mraků (2012)

Pochopil jsem, ale padla na to flaška vína! Chápu, že někteří budou film hodnotit vysoce, aby zakryli, že nepochopili zhola nic a nebo jenom část. Chápu, že mnoho lidí ani neví proč tento film vznikl, že v rodině Wachowských došlo k určitým změnám a že se jedná v podstatě o zprávu světu, že jsou mezi námi i tací, kteří potřebují porozumění, toleranci a pomoc, prostě uznání za to jací jsou. Ale s přetvářkou se snažit "učit" druhé a motat jeden příběh do druhého, aby se divák udržel bdělý, aby prostě akceptoval to, co se mu autoři snaží sdělit? Je to prostá pohádka pro dospělé s výchovným motivem zabalená do rozbitého gramofonu u kterého jehla přeskakuje z jedné hudby do druhé? Ano, nic jiného to není!

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Poslední dobou je v módě zbytečně natahovat filmy a nudit. Proč pouštět filmy 169 minut, když řeknu to samé za 139 minut? Půl hodinka v Hobitíně a cesta nikam byla opravdu zbytečná. Chápu, že kniha, kterou se někdo snaží nafouknout do trilogie, zrovna neoplývá dějem na 3x169 minut, ale nemělo by se snažit vydělávat za každou cenu. PS: Za houbičky díky, ale šišky jste si mohli nechat pro někoho jiného.

Nespoutaný Django (2012)

2 hodiny nudy a 45 minut filmu. Proč by si to mělo zasloužit 5*? Za co? Pocta Tarantinovi? Proč? Hodnotím film a né režiséra!

Skyfall (2012)

Je to hloupé, snaží se to hrát na něco, co to prostě nikdy nebude, vykrádá to jedno klišé za druhým a nemá to eleganci a naivitu Bondovek! Co to tedy je? Přejmenujte to z Bonda, na Fonda a možná to bude za něco stát. Ale prostě nepřekousnu, že Bond je bez elegance, že nosí něco jiného, než je kvalitní oblek a dobře padnoucí plavky a že je to sirotek ze Skotska! Pro Boha, co tím autor chtěl říct? Člověk přežije, že se jedná o "surový" film, ale málokdo překousne, že nadhled a bondovské klišé přešli v něco, čemu se dá říkat prostě kýč. Je to hnus a první Bond u kterého jsem se prosmál nad naprostou stupiditou autorů! TSkyfall si nezaslouří kvalitní hodnocení. Je to prostě nejhorší Bondovka!

Vegas (2012) (seriál)

Největší překvapení z přehršle nových seriálů. Jeden z mála, který má šanci přežít první sezonu.

Stíhači Red Tails (2012)

Při točení tohohle braku měli zůstat jenom u traileru. Co dodat? Pokud jste neviděli Letci z Tuskegee(1995), tak tohle ani nezapínejte a pusťte si je. Všichni, co se podíleli na tomhle projektu, kromě našich hudebníků a Karlštejnu, by už nikdy, opakuji, nikdy neměli účastnit natáčení jakéhokoliv filmu. Děkuji!

Bitevní loď (2012)

Nebylo to zas až tak špatné, kýčem to nazvat nemůžu, protože jsem se přitom bavil. Kdyby snad neumírali lidi, tak to byla komedie jak vyšitá. Kdo viděl, tak prostě to s Missouri můžou žrát snad jenom v zámoří(schválně nepíši o co jde, nechci dávat spoiler), nevěděl jsem, jestli se smát, brečet a nebo radši jít. Efekty pěkné, mimozemštani také(v traileru alá Crysis a přitom takový ořezávátka). A proč z Plemonse udělali takového pitomce? Mám ho rád z Friday Night Lights a tohle mu fakt dělat neměli. Rihanna zahrála vcelku solidně, popravdě jsem koukal, co to je za kočku a byl jsem překvapený, že to je ona. :-) No a Skarsgard dostal jeden štěk a 2 pohledy a přitom po Neesonovi je jeden z mála, co tam umí opravdu hrát. A že si Neeson zahrál jenom o 2 minuty víc, než on. Nevím proč, ale já v tom prostě viděl Godzillu.