Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Nepříliš povedená road movie pouští USA, kde jízdu krásnou krajinou doprovázenou povedenými efekty kazí stupidní scénář.

Jupiter vychází (2015)

Pohádka... Pohádka pro koho? Pro děti to není... Dospělým to také není určené.. Tak pro koho to je? Pro Andyho a Lanu? S nimi je to jak s Windows. Jedna verze trhák, druhá propadák, třetí trhák, čtvrtá propadák,... Stále dokola...

Pytlákova schovanka aneb Šlechetný milionář (1949) odpad!

Strasny film, ktery vznikl na zadost KSC jako snaha podkopat prvorepublikovou tvorbu. Hnus ceske kinomatografie, ktery nastartoval vlnu komunisticke tvorby zamerene na podkopani vseho nedelnickeho.

Pozdravy ze spermabanky (2013)

Výborný film. Myslím si, že abyste ocenili takový film, tak se musíte prostě dostat do určitého věku.

Rivalové (2013)

Zatraceně!!! Po dlouhé době tak úžasný film. Proč sem si ho tak dlouho doma šetřil? Tohle nedostalo Oscara? Cože? A co jiného by si to zasloužilo?

Enderova hra (2013)

Jsem mile překvapen!!! Po vlně spekulací, že bude příběh do značné míry předělán a že konce z knihy se nedočkáme, se ukázalo, že všechno to jsou jenom pomluvy a že se jede podle knížky. :-) Vizuálně i příběhově se mi film líbil a to jsem fanouškem knižní série.

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

To Vám byla neskutečná kravina. Těch nelogických momentů bylo až moc. Moje čelo zrudlo, až zfialovělo, potom, co jsem si do něho neustále ťukal 2 hodiny. Neříkám, že je blbost postavit velké roboty jako bojovníky. Proč ne? Ale jejich vznik vysvětlit tím, že musí bojovat proti velkým "kamarádům" z jiné planety, je prostě primitivní. Jinou metodu nenašli? Celá planeta se dala dohromady, aby jako jedinou obranu planety udělali tohle? Scénárista bez představivosti? Ne, jenom by to pak nebyl Pacific Rim a roboty by vystřídaly ponorky! Pokud by mě chtěl del Toro zaujmout, tak neměl celé 2 hodiny pokoušet mojí inteligenci. Zatraceně, sci-fi mám rád, ale tohle mi připomnělo Spy Kids! 2* za efekty a to mám chuť tu jednu ještě ubrat. Protože tyhle efekty nejsou od dob Transformers nic nového. PS: Nerad to říkám, ale Godzilla mi přijde lepší a smysluplnější, než tohle...

Útok na Bílý dům (2013)

Prostě ne! Je to akční drama a já se u toho řezal smíchy.

Muž z oceli (2013)

Jediné, co mě na tomhle filmu pobavilo, tak jsou efekty, krásná Amy Adams a český překlad "Světový motor". Kdo viděl, tak pochopí. Zbytek? Řekl bych, že ty 3 trailery jsou mnohem kvalitnější podívanou, než to, co nám předvedli během dvou hodin na plátně. Dokonce i ten Zimmer byl nějaký slabý, že by člověk hádal, že to vzdal, když to viděl, protože při tomhle nějakou inspiraci k napsání pořádné hudby prostě dostat nemohl.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Rakouské "I am back!", Chuck jako vlk samotář, Wiliš prolejzač klimaček a Lundgren s titulem z chemie? Ano!.... Čínská miss a střelec z Beverly Hills 902 10? To opravdu ne! Do trojky se snad poučí!