Wing Commander (1999)

Skvělá hudba,... a pak nic! U wing commander můžu opravdu doporučit pouze hudbu a pak knižní sérii. Herní sérii si už asi nikdo nenainstaluje. A to je vše přátelé.

Transformers 3 (2011)

Víte jaký je problém tohohle filmu? Mluví se v něm. Možná kdyby patřil do fondu němých filmů, tak se mohl označit za kvalitní kousek. Ale takhle to je jenom pěkná práce modelářů a jinak nic. Ten Bay si nemůže pomoct a z filmu dělá herní hopsačku. Ten by se měl živit jako režisér akčních her(třeba by zachránil Crysis 2), ale u filmu by měl jít asi už do důchodu(to se mi to kecá, když jsem nic nenatočil). V T3 je to jedna stupidita za druhou a i jedna srdcervoucí scéna za druhou. Ach jo. Ale chlapi, že ten první záběr Rosie byl pěkný, že?

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Nejslabší ze všech dílů - dost jsem uvažoval jenom o 2*, ale nakonec jsem dal za snahu 3*. Předloha stála za prd, takže jak mohl dopadnout samotný film?

The Deep (2010) (seriál)

První díl byl něco. Druhá epizoda byla taky něco. Skončit to jako dvoudíl, tak je to po dlouhé době nepřekonatelné TV scífko. Ale zbytek je... Co dodat? 1-2 ***** 3 *** 4-5 ** = *** a půl, ale pro kvalitu a atmosféru prvních dílu tomu dávám 4*, ale přemáhám se. :-(

Expendables: Postradatelní (2010)

Někdo se snaží své maximální hodnocení obhájit úžasnou atmosférou, kterou měly filmy z 80tých a 90tých let. Fajn, ale tohle vůbec není jako ty stokrát okoukaný Bčka na který si člověk ještě rád vzpomene. Tohle je čistý průměr, nic s přidanou hodnotou. Prvních 20 minut o ničem, prostředek taky o ničem a konec bez rozjezdu a dojezdu. Co to je? Stallone na kolečkovém křesle? Prostě průměr!

Počátek (2010)

Že by to bylo zas až tak úžasný? To teda nebylo. Ale nadprůměrné hodnocení si to zaslouží. Jenom nechápu jak se některé filmy dokáží dostat na úplnou špičku, když na to prostě nemají. Zdá se, že reklama opravdu funguje. Člověk by si řekl, že 92% musí maximálně nadchnout, ale ono ne. Takový film se mi musí po odchodu z kina ještě dlouho přehrávat v hlavě. U Počátku jsem vylezl z kina a nic. Prostě nic! Myslel jsem na ženský, kterým to na Příkopech tuze slušelo. 5* si tohle u mě nezaslouží.

Cestovatel (2007) (seriál)

Velmi povedený seriál. Zápletka zajímavá, ale konec možná někoho zklame, ale tvůrci možná předpokládali, že ještě budou pokračovat. Kdo ví?

Odposlech (2006)

Jsem mile překvapen. Čekal jsem příběh plný technologického bumu alá Oko dravce a ono se nakonec jedná o vcelku inteligentní film. Hold evropský filmový průmysl nepotřebuje nesmyslná klišé.

Černý blesk (2009)

Nemůžu film vyloženě zkritizovat, snaha je vidět, efekty jsou efektní, romance je taky, ale to je tak všechno. Proč mi to připomínalo Spidermana? Nejsem zklamán, ale ani překvapen.