• Krátkometrážní

Billy Madison (1995)

Průměrná, ale zábavná komedie. Ze Sandlerových komedií je ta z těch, která nijak nevybočuje.

Král Kalifornie (2007)

Občas jsem si říkal, že se z filmu vyklube něco víc, nějaká hlubší myšlenka, ale bohužel jsem se dočkal pouze velmi nudného filmu, jehož jediným plusem bylo herecké obsazení. Škoda.

Juno (2007)

Film, ve který ve vás zanechá pohodu. A to je především zásluhou Ellen Page, která Juno ztvárnila tak, že jí vlastně přejete cokoli, pro co se rozhodla. Velmi příjemný zážitek.

Pařmeni (2011)

Potřeboval jsem nějakou bláznivou komedii a A Few Best Man je přesně to, co jsem chtěl. Xavier Samuel má na to utáhnout celý film a spolu s ním i jeho kolegové Kris Marshall a Kevin Bishop, které znám i z dřívějška. K tomu ještě zfetovaná Olivia Newton-John a opět vtipně dementní Rebel Wilson, co víc si přát.

Ďáblův uzel (2013)

I přes několik nefungujících momentů snímek dokázal navodit mrazivou atmosféru a zaujali mne i herci, kteří v tomto filmu byli zase trochu jiní, než v jiných filmech. Reese a její přízvuk, Mireille jsem téměř nepoznal, to samé Kevina Duranda. Colin hraje svoji klasiku a potěší i Dane DeHaan v menší roli. Za mě spokojenost.

Oculus (2013)

Po delší době jsem opět zkoukl nějaký horor a dobře jsem vybral. Není tu příliš lekaček, ale děj dokáže natolik zaujmout, že to vůbec nevadí. A skvělé propojení dvou časových linií, plus Karen a Brenton.

Amazing Spider-Man 2 (2014)

Jak já se na dvojku Spider-Mana těšil! A bylo proč. Ještě lepší, než povedená jednička a především skvělí záporáci. Danea DeHaana jsem už viděl v pár filmech a pokaždé byl skvělý. To platí i o jeho ztvárnění Harryho. Jamie Foxx jako Electro taky na jedničku, myslím, že jsem ho v podobné roli ještě neviděl. A jsem rád, že fungoval i hlavní pár. Pro mě prostě jeden z mých nejoblíbenějších filmů od Marvelu a teď se těším ještě víc na pokračování a na Sinister Six!

NON-STOP (2014)

Takovéto thrillery mám hodně rád a NON-STOP splnil má očekávání! Dobrý, napínavý film s fajn Liamem a několika nesmysly, které ale v takovémto filmu příliš nepřekáží. Skvělá zábava.

Hulk Vs. (2009)

Očekával jsem od tohoto animáku mnohem víc. Není špatný, ale nenašel jsem v něm něco víc, co by mě donutilo dát vyšší hodnocení. Bylo tam pár velmi dobrých okamžiků, i těch nicneříkajících. Jinak Thorova část byla zajímavější, i když bylo fajn vidět Hulka spolu s Wolverinem.