Zombieland (2009)

Zábava, která nevytrhne, ale také neurazí. Příjemě šlapající zombie road movie, které celou dobu baví, má skvělý soundtrack a je jednoduše "cool". Pokud však čekáte něco víc, zombieland vynechte.

Nutné k přežití (2006) (pořad)

"Takže to žehnutí od medůzy zneutralizuji vlastní močí..." Sní všechno, moč využije na tisíc způsobů a ješě se směje. Příjemná show, která se sice snaží oblbnout diváka a servíruje mu iluzi reality, přeze vše však zábávné. Doufám však, že se nikdy nedostanu do situace, ve které bych vědomosti z tohoto pořadu musel použít.

Saw 2 (2005)

Poslední koukatelné Saw.

S Italem v kuchyni (2009) (pořad)

show, která se poměrně úspěšně snaží kopírovat styl Jamieho Olivera. V porovnání s ostatními českými výplody, zvláště pak zrůdnosti jako Babica, nebo předešlé pokusy Primy, se jedná o nadstandart.

Spaced (1999) (seriál)

Pokud překousnete pomalejší rozjezd a o něco delší seznámení s charaktery, tak dostanete skvělý seriál, který si jede svým pozvolným tempem, nesnaží se o vtip v každém druhém slově, vyhýbá se typickým romantickýmn klišé, které v hodně místech už byly na hraně, ale nikdy se nepřehouply tak, aby poškodily výborné vztahy mezi jednotlivými postavami. Odkazů na filmy je tu mnoho, pro mě osobně je nejlepší parodie na Přelet, ale věřím že každý si zde najde svoji. Jedinou chybou seriálu je to, že má pouhých 14 dílů, já osoně bych bral dílů klidně dvakrát nebo třikrát tolik...

Orphan (2009)

toto je film tří fází. První fází je čekání. Nic se neděje a musíte koukat na neuvěřitelně protivnou holčičku, která se všemi manipuluje. Fáze druhá je nadšení. V tuhle chvíli se již těšíte/bojíte a víte že scéna c přijde, bude prostě dobrá. Fáze tři- zklamání. Pokud jste sipři fázi dvě vážně mysleli, že přijde něco, co bude alespoň trochu kvalitní, tak jste právě prohráli. Ne, prostě ne. Orphan je nijaký horor, který má poměrně dobrý námět, ale jeho zpracování je šíené. Jako zážitek z filmu vám zbyde pár dobrých lekaček a ... no to je asi tak všechno.

Paranormal Activity (2007)

Charktery, ke kterým si za celou dobu nevytvoříte žádný vztah. Pár působivých lekaček, prokládaných tunou nudy. Nelogické situace. I když amatérská kamera byla záměrem, tak vás za celý film nezaujme ani jednou. Jednoduše je Paranormal Activity nejhorším filmem v této kategorii (Blair witch, Cloverfield, [rec]).

Město žen (2009) (seriál)

Musím říct, že předchozí počiny Billa Lawrence jsou mi mnohem bližší než Cougar town. Námět seriálu mě nazaujal ani v nejmenším, ale jelikož se jedná o dílo mého seriálového oblíbence, tak jsem si řekl že to zkusím. Seriál je svojí strukturou velmi podobný Scrubs a to zvláště charaktery jednotlivých postav (zvláště pak Christa Miller, která hraje skoro stejnou postavu jako ve Scrubs), bohužel nemá jeho intenzitu a pokud nejste žena po čtyřicítce, nebudete cílová skupina. Pokud však stejně jako já máte rádi pohodový seriálový styl Billa Lawrence, budete mít další seriál u kterého můžete v klidu vypnout.