Johnny English (2003)

Od Atkinsona bych čekal něco lepšího.

Muž se železnou maskou (1998) odpad!

V anketě čsfd, ohledně vulgarismů ve příspěvcích většina lidí hlasovala pro to, že jim to nevadí takže- Tohle je nehorázná Sračka( to velké S je tam záměrně).

Scary Movie 3 (2003)

oproti dvojce veledílo, jinak nic moc zajímavého, parodie x filmů působí spíše smutně než že by rozesmály.

Scary Movie: Děsnej biják (2000)

první díl s pár dobrými gagy, parodiemi které neurazí, ale také s velkou mírou trapnosti.

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Po dvojce a trojce konečně něco koukatelného. Stallone dokazuje že jeho kvality neumřely, tím že oba své nejslavnější tituly vytáhl z kanálu a opláchl je v teplé vodě. Smrad kanálu pořád zůstává, ale už jsou alespoň dokonale čisté.

Ošklivka Katka (2008) (seriál) odpad!

Cover hrozné Latinsko americké telenovely možná ještě horší než originál.

Gympl (2007)

čekal jsem další snowboarďáky, jsem rád že se tak nestalo a vznikla koukatelná teenagerská komedie s naprosto stupidním zobrazením školy...

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Ať mi nikdo neříká, že inspirací nebyl IT crowd. Big bang během dvou sérií vyždímal tematiku geeků až na dřeň, jsem zvědavý na pokračování a také na to kdy už tvůrcům dojdou kultovky, jelikož vtipy točící se okolo star treku už jsou tak trochu opotřebované a spokovy poslední slova jsou citovány také už v řádce jiných seriálů/filmů.