Holky to chtěj taky (2001)

Snímek Holky to chtěj taky z roku 2001 jsem viděl poprvé nedlouho po jeho natočení a okamžitě mne napadlo srovnání s americkým protějškem Prci, prci, prcičky, jenže všechno v něm bylo jaksi naopak. Zatímco se filmaři v zámoří věnovali problematice prvního sexu z chlapeckého hlediska, němečtí filmaři si vzali na paškál dívčí problémy s dosažením svého prvního orgasmu při milování s klukem. Společné měly obě komedie několik velmi komických situací, které mne sem tam dokázaly pořádně rozesmát, takže jsem 90 minut strávených před televizní obrazovkou nemusel litovat. Nicméně od prvního shlédnutí proteklo v řece Moravě mnoho vody a tak abych napsal zasvěcený komentář a udělil to správné hodnocení, rozhodl jsem se na tento snímek podívat po 15 letech ještě jednou. V hlavě mi utkvěla jen jediná scéna, kterou byl orgasmus při jízdě na kole jedné z hlavních postav, takže jsem si komedii vychutnal i na podruhé. Příběh začal seznámením s blondýnkou Inken (Diana Amft), která zrovna slavila své osmnácté narozeniny a v šatně jejího volejbalového týmu si povídala se svými nejlepšími kamarádkami Victorií alias Vicky (Felicitas Woll), a Lenou (Karoline Herfurth). Všechny tři musely poslouchat, jak se za skříňkami hráčka z nepřátelského týmu Cheyenne (Arzu Bazman) chlubila kamarádce tím, jak dosáhla tří orgasmů za sebou. Trojice hlavních hrdinek z toho byla pěkně rozhozená, protože ani jedna z nich ještě žádný orgasmus neměla, i když už dvě z nich měly sex s klukem. V důsledku toho ligový zápas prohrály a měly velmi špatnou náladu. Na narozeniny dostala Inken od sexuální terapeutky a matky Vicky (Ulrike Kriener) videokazetu, v níž ženy mluvily o svých orgastických zážitcích, takže sama začala přemýšlet, jak by stejného pocitu dosáhla. Večer se všechny tři účastnily párty, kterou ve svém domě pořádala jejich spoluhráčka Julia (Alexandra Schiffer). Zatímco Vicky měla divoký sex s neznámým klukem na podlaze v kuchyni, Inken odešla do ložnice se svým přítelem Timem (Frederic Welter). Ten byl šokován jejím vysvětlením, že nikdy předtím neměla orgasmus a tak jí slíbil, že se bude opravdu snažit, aby jej měla. Když ale nedokázal přivést na vrchol, pokusil se ji přesvědčit, že jej s ním zažila, ale nedokázala jej rozpoznat. Na párty se Lena se zamilovala do Nicka (Andreas Christ), který zúčastnil akce s jeho hudební kapelou, jenže se před ním ztrapnila, když se klukem s přezdívkou Lebka (Max Richter) vsadila, že si na hlavu natáhne kondom a pak jej nafoukne nosem až do prasknutí. Nick to celé viděl, takže z toho byla Lena rozhozená, ale mladík ji řekl, že se mu stalo to samé a pak si už bez problémů začali povídat. Když holky párty opustily a Inken přišla domů, měl její otec Gero (Germain Wagner) ve své ložnici novou přítelkyni Kristine (Anke Schwiekowski). Musela poslouchat jejich hlučný orgasmus a tak raději odešla do zahrady, kde se potkala se svým mladým sousedem Flinem (Max Riemelt). Povídali si spolu a dívka začala pociťovat, že ji kluk není lhostejný, ale vše skončilo pouze u povídání. Další den Inken otestovala své nové kolo a při jízdě zažila příjemné překvapení, když třením o sedátko měla svůj první orgasmus. Poté se rozešla s Timem, protože jí lhal o orgasmu a nadšeně o svém prožitku vyprávěla holkám. Vicky se vzápětí přiznala, že navzdory všem svým sexuálním zážitkům stále neměla orgasmus a tak se všechny tři vydali cyklistický výlet, nicméně ani po 50 kilometrech nedosáhly kýženého prožitku. Následně měla Lena své první rande s Nickem, na němž se v kině líbali. Vicky zvažovala, že se stane lesbičkou, a přihlásila se do chatovací místnosti, kde ji oslovila osoba s přezdívkou Joy, se kterou se dokázala přivést k orgasmu prostřednictvím virtuální stimulace a masturbace. Šťastná Vicky tajemnou Joy požádala o její fotku, ale netušila, že na druhé straně internetu sedí její známý přítel Dirk (Martin Reinhold), jemuž se Vicky už dlouho líbila. V panice jí poslal reklamní fotografii, na které pózovala Kristine, tedy přítelkyně otce Inken. Následně měla Lena schůzku s Nickem ve zkušebně jeho kapely, ale když tam bez povšimnutí přišla, slyšela píseň, kterou Nick složil o ní a jejich sexuální nezkušenostech, takže dívka zase rychle odešla. Vicky a Inken se rozhodly dát si na internet inzerát, v němž Inken konečně chtěla mít muže, který jí dá orgasmus. Setkat se měli v hospodě, ale Inken si spletla muže u hracího automatu se svým protějškem, který přišel s růží v ruce o něco později. Pak spolu odjeli k Inke domů. přičemž dívka z něho byla pořádně nervózní a chtěla vše ukončit. Bohužel se potkala navíc s Flinem, který ji zval na koupaliště, ale už bylo pozdě. Její nový milenec odešel do sprchy, kde si nasadil kovový stimulační kroužek, který mu však byl těsný a jeho penis mu začal modrat. Inke si donesla brašnu s kleštěmi a pilkou, aby mu pomohla kroužek sundat, když v tom se objevil její otec, který pracoval jako zvěrolékař. Ten souhlasil s tím, že mu pomůže, což také učinil, jenže v té chvíli přišla Kristine a když vše viděla, považovala to za nechutné sexuální hrátky. V šoku utekla z domu a na ulici potkala Vicky, která si ji spletla s Joy a tak jí dávala různé návrhy. To už bylo na Kristine moc a už se zde neukázala. Tři kamarádky tedy byly i nadále frustrované a zpochybňovaly skutečný význam sexu a orgasmů. Nicméně večer šli na diskotéku, kde se Lena pomstila Lebce na zážitek s kondomem tím, že mu dala dvě pilulky na potenci. Mladíkovi pak celý večer stál penis, takže odešel na záchod, kde jej potkal jeho známý a vše rozhlásil po sále. Toho využila Julia, která za Lebkou přišla na záchod a měla s ním sex. Mezitím se Tim a Cheyenne sblížili a měli spolu později sex. Nick se snažil promluvit se s Lenou, ale nemohl najít správná slova. Následně naše tři dívky chtěly jít zklamané domů, ale Nick skočil na pódium a zazpíval Leně hudební prohlášení lásky. Oba se pak políbili, zatímco Inken šla k Flinovi a sdělila mu, že by s ním chtěla být i bez orgasmu. On to však odmítl vzhledem k tomu, s jakými muži ji předtím viděl a tak spolu zůstali pouze přáteli. Vicky zamířila domů sama a seděla na autobusové zastávce, kde ji potkal Dirk, který jí řekl, že je Joy. Vyděšená Vicky skočila do čekajícího taxi, ale po několika metrech auto zastavilo a požádala Dirka, aby nastoupil. Inken, která byla na cestě domů na kole, se opět blížila k vyvrcholení, když se ve tmě srazila s jiným cyklistou. Z něj se vyklubal muž, který hrál automat a pak oba vzali kola a odcházeli spolu ulicí. V závěrečné scéně dívky rozdrtily v odvetě volejbalového zápasu nepřátelský tým, protože Cheynne se předtím miovala s Timem a nedosáhla na orgasmus. A byl konec lechtivé komedie, která mne přes svou nízkou uměleckou úroveň dokázala pobavit a to byl ten hlavní účel, proč jsem se na tento německý film podíval. Suma sumárum, snímek Holky to chtěj taky ode mne získal tři holčičí hvězdy ***.

Kořist (2019)

Snímek s jednoduchým názvem Kořist z roku 2019 jsem shlédl na doporučení uživatele CommanderCZ, kterého z nějakého důvodu tento akční horor zaujal, i když hodnocení zde na ČSFD nebylo zrovna nejlepší. Jednoho večera jsme tedy využili nabídku HBO, posadili se na sedačku a vzápětí se na obrazovce naší televize začal odvíjet děj velice napínavého filmu. Na začátku nám byla představena nadějná vysokoškolská plavkyně Haley Kellerová (Kaya Scodelario), která zrovna na tréninku v bazénu prohrála souboj o vítězství a hrozilo ji odebrání stipendia. Když se převlékala v šatně, zavolala jí z Bostonu její starší sestra Beth (Morfydd Clark), která ji informovala o tom, že na její město míří silný hurikán Wendy. Po mladší sestře chtěla, aby okamžitě odjela pryč a zároveň ji sdělila své starosti o otce Dave Kellera (Barry Pepper), kterému se nemohla dovolat už několik hodin. Dave v dětství svou mladší dceru trénoval a měli mezi sebou komplikovaný vztah, zapřičiněný zejména rozvodem s matkou, ale přesto se Haley rozhodla odjet za ním do jeho domu. Po cestě potkala členy floridské státní policie na Floridě, kteří zablokovali silnice do města, neboť byla nařízena evakuace celého pobřeží státu. Jedním z policistů byl Wayne Taylor (Ross Anderson), bývalý Bethin přítel, který Haley přesto nepustil dál. Jenže dívka zákaz nerespektovala a po polní cestě zátarasy objela. Brzy pak dorazila do bytu otce, který však byl prázdný, pouze v něm našla rodinného psa Sugara. Haley se obávala, že se otec vrátil do rodinného domu v Coral Lake, který údajně prodal před lety po rozvodu a tak se tam zatopenými ulicemi vydala. Otcovo auto bylo skutečně před domem a tak do něj dívka se psem vstoupila a marně na něj volala. Když prohledala celý dům, sestoupila do sklepení, zatímco pes zůstal nahoře. Zanedlouho nalezla otce zraněného v bezvědomí a když se ho snažila vytáhnout nahoru, napadl je velký aligátor, který se dovnitř dostal velkou odtokovou trubkou. Roura byla součástí kanalizace, vedoucí pod domem k jezeru. Haley se podařilo otce dosmýkat do prostoru, uzavřeného několika vodovodními trubkami, za něž se přerostlá ještěrka nemohla dostat. Vzápětí se Dave s otevřenou zlomeninou nohy a pokousanou rukou probral z bezvědomí a začali přemýšlet, jak se zachránit. Navíc se síla hurikánu začala zvyšovat a z rádia, který měl otec dole pod domem puštěný se ozývalo varování před záplavovými vlnami, pokud by se povodňové hráze protrhly. Sklepní prostor se i tak začínal v důsledku deště zalévat vodou a tak neměli moc času na přemýšlení. Proto se Haley vydala pro svůj mobil, který jí vypadl z kapsy, když smýkala tělo otce do bezpečí. Podařilo se jí ho sebrat, jenže se nikam nedovolala a vzápětí ji napadl opět aligátor, před kterým začala prchat. Za rohem se však objevil druhý a ten ji zablokoval cestu k otci, navíc ji jeden kousl do nohy. Naštěstí našla šroubovák, kterým mu vypíchala oko a pak se schovala za trubky do jakéhosi výklenku. Otec na ni pak volal, že ze sklepa vede místo aligátorem hlídaného schodiště ještě jeden východ, což byl poklop nad dívkou. Bohužel na něm stál nějaký nábytek a byl tak zablokován, navíc při tom Haley upustila mobil a ten jeden aligátor rozdrtil nohou, když šel na procházku okolo výklenku. Následně Haley zahlédla přes průduchy venku u benzinové pumpy pohyb, jenže netušila, že se jedná o tři zloděje, kteří se zrovna nakládali ukradený bankomat na svůj člun. Haley na ně volala a svítila baterkou, což upoutalo pozornost jednoho z nich (George Somner), jenže když se za ní vydal, aligátor zabil dívku na člunu (Annamaria Serda). Muž se tak rozběhl zpátky umírající dívce na pomoc a volal na třetího (Anson Boon), který kradl jídlo uvnitř benzinové stanice. Vzápětí všichni tři zabili aligátoři, kterými se to ve vodě na ulici jen hemžilo. Další naděje pak později svitla, když do domu přijela dvoučlenná hlídka policistů, přičemž jedním z nich byl známý Wayne a jeho kolega Pete (Jose Palma). Prvně jmenovaný vešel dovnitř a skutečně se uvězněné dvojici pod domem podařilo upoutat jeho pozornost, zatímco druhý policista zůstal u člunu. Dívka Wayna upozornila, aby nesestupoval dolů kvůli aligátorům a tak policista volal vysílačkou svého kolegu, který venku zrovna rozmotával pohon motoru, který zablokovala tráva. Bohužel jej vzápětí zabil aligátor a další vyskočil jako laňka ze sklepa a napadl i Wayna na schodišti. Haley mu už nedokázala pomoci, přerostlá ještěrka jeho tělo odtáhla pryč. Dívka tak alespoň získala trochu času, aby vlezla do odpadní roury, zatímco její otec zabil lopatou dalšího aligátora, který se zaklínil mezi trubkami v touze pochutnat si na jeho těle. V obrovské trubce Haley narazila na vejce aligátorů, kteří si zde udělali hnízdo a tělo Wayna mělo sloužit jako potrava pro malé ještěrky. Vzápětí dívku napadl aligátor, jehož Haley úspěšně zabila pomocí pistole vytažené z těla Wayna, i když ji přitom málem ukousl ruku. Následně se jí podařilo trubkou dostat ven, pak doběhnout do obývacího pokoje domu a vytáhnout otce vysekanou dírou v dřevěné podlaze právě včas, aby se neutopil, protože voda sklepení už plně zaplavila. Potom se Haley, Dave a Sugar zamýšleli dostat ke člunu lupičů, což se jim díky plaveckým schopnostem dívky povedlo, ale sotva do něj nasedli, přišla povodňová vlna z protržené hráze, jenže zaplavila Coral Lake ještě více a srazila je zpět do domu, kde se otec a dcera rozdělili. Zatímco se Dave a pes Sugar vydali nahoru do prvního patra po schodech, Haley procházela kuchyní a přitom našla policejní vysílačku, kterou vyslala nouzový signál úřadům. Vzápětí Dave objevil sadu světlic a zachránil psa před útokem aligátora, bohužel přitom přišel o jednu ruku. Vzápětí se Haley vydala za ním do prvního patra do ložnice, když se objevil záchranný vrtulník a dívka se pokusila pomocí světlice na sebe upozornit, ale byla napadena jiným aligátorem, který se do ní zakousl a pokusil se ji utopit. Haley však po chvilce nahmatala na zaplavené podlaze hořící světlici a tou aligátora bodla do oka a osvobodila se. Potom se jí podařilo doplavat na střechu, kam jí pomohl vyškrábat se její otec, jenž už na ni čekal. Společně si pak s pomocí další světlice zavolali pomoc a tak je vrtulník všechny tři zachránil a byl konec. Na filmu se mi líbilo stupňované napětí, neustále nebezpečí číhající ve vodě a hlavně výkon Kaya Scodelario, která svou roli zvládla opravdu na výtečnou. Děj sice občas pokulhával a dal se dobře předvídat, naštěstí zde nebylo moc srdcervoucích scén, v nichž by se moc povídalo a skutek utek. Trochu mne zklamali digitální aligátoři, ale viděl jsem už horší. Na filmu mi vadilo i pár nelogických věcí, mezi nimiž jasně dominoval fakt, že během hurikánu létaly po obloze vrtulníky jakoby celou dobu nepršelo jako z konve. Celou dobu film kolísal mezi dvěma až třemi a půl cípatými a tak jsem to vzal průměrem, protože to až tak špatné rozhodně nebylo. Suma sumárum, film Kořist ode mne získal tři ukořistěné hvězdy ***.

Případ číslo 39 (2009)

Snímek Případ číslo 39 z roku 2009 mne už pár měsíců lákal ke shlédnutí, jelikož mne zaujala kombinace žánrů Horor / Thriller / Mysteriózní, které spolu s nadprůměrným hodnocením zde na ČSFD dávala velkou naději na dobrou zábavu. Také jsem znal dvě jména z galerie herců a to hlavní postavu Renée Zellweger a Bradley Cooper, takže když se film objevil v nabídce HBO, nezaváhal jsem a na naší televizní obrazovce se začal odvíjet děj velice napínavého filmu, v němž nebylo všechno tak, jak se zdálo na začátku. Příběh začal představením Emily Jenkinsově (Renée Zellweger), sociální pracovnice žijící v Oregonu, která byla pověřena svým šéfem Waynem (Adrian Anthony Lester) vyšetřováním rodiny Sullivanových, kde s rodiči Edwardem (Callum Keith Rennie) a Margaret (Kerry O'Malley) žila jejich dcera, desetiletá Lillith "Lily" (Jodelle Ferlandová), jejíž školní známky se během tří měsíců prudce zhoršily. Zdálo se, že za tím bude nějaké domácí roztržka, navíc Emily měla podezření, že rodiče trestali Lillith pro její neposlušnost. Emilyino podezření bylo potvrzeno, když Edward a Margaret chtěli spálit Lillith doma v plynové troubě. Ještě předtím stihla Lily své sociální pracovnici zatelefonovat, takže Emily přijela se svým známým detektivem Mikem Barronem (Ian McShane) včas a dívku zachránili. Lillith byla původně poslána do dětského domova, ale protože se s Emily mezitím sblížila, poprosila jí, aby se o ni postarala, dokud jí nebudou nalezeni náhradní rodiče. Se souhlasem představenstva tak byla Emily pověřena péčí o Lillith a mezitím byli Edward a Margaret zavřeni do psychiatrické léčebny pro pokus o vraždu. Ne příliš dlouho poté, co se Lillith nastěhovala, se kolem Emily začaly objevovat zvláštní věci. O dva týdny později chlapec jménem Diego (Alexander Conti), kterého Emily také měla na starosti, najednou zavraždil své rodiče ve spánku páčidlem a tento otřesný případ začal vyšetřovat Barron Ten informoval Emily, že před vraždou někdo zavolal Diegovi z jejího domu a proto byla podezřelá také Lillith, která podstoupila psychiatrické ohodnocení Emilyiným nejlepším přítelem Douglasem J. Amesem (Bradley Cooper). Během rozhovoru však Lillith obrátila úplně směr otázek a zeptala se Douglase, čeho se v životě nejvíc bojí a ten odpověděl, že sršňů, které ho v dětství pobodaly. Další noc měl psycholog zvláštní telefonní hovor a záhy byl Douglas napaden rojem sršňů, v důsledku čehož propadl hysterii a v podstatě se sám zabil v koupelně, i když hmyz existoval jen v jeho představách. Po tomto dalším incidentu se Emily postupně začala Lily bát a tak zamířila do psychiatrické léčebny za jejímy rodiči Edwardem a Margaret. Ti jí řekli, že Lillith není lidská bytost, ale ve skutečnosti je démonem, který se živí emocemi a je schopen vyvolat smrtící halucinace na základě obav svých obětí. Zoufalý pokus ji zabít byl pokusem zachránit sebe i ostatní. Edward řekl Emily, že jediný způsob, jak zabít Lillith, je přimět udělat to ve spánku. Krátce poté, co Emily opustila léčebnu, měla Margaret halucinace, že se ocitla v plamenech a Edward byl bodnut do očí poté, co zaútočil na spoluvězně, který promluvil hlasem Lillith. Detektiv Barron si zpočátku myslel, že by Emily měla vyhledat psychiatrickou pomoc, ale později už všemu také uvěřil, když od Lillith přijal podivný telefonát ve svém domě. Vyzbrojil se, aby pomohl Emily, vyšel ven z policejní stanice, nasedl do auta a v něm ho přepadl pes, kterého chtěl zastřelit brokovnicí. ale namísto toho zabil sám sebe. Emily si poté uvědomila, že její nejbližší kolegové byli odstraněni a že ona má být další obětí. Emily proto dala Lillith čaj se sedativy a zatímco dívka spala, Emily zapálila dům a doufala, že se jí zbaví. Lillith však unikla nezraněná a obě pak měl být odvezeny na hotel. Emily jela spolu s Lilly vlastním vozem za policejními auty a najednou se vydala jinou cestou a jela vysokou rychlostí v naději, že Lilly dostane strach. Místo toho Lilly přinutila Emily, aby znovu prožila svou dětskou vzpomínku na matku, která kdysi jela za deště rychle autem a zemřela po nárazu do kamionu. Emily si naštěstí uvědomila, že to není skutečné, takže představy zmizely a najednou se bála sama Lilly, kterou sociální pracovnice odvezla do přístavu. Vřítila se s vozem do vody a když auto klesalo ke dnu, Emily se snažila zamknout dveře, zatímco se Lily proměnila do démonické podoby. Emily vyplavala z auta chtěla zamířit k hladině, když se ze zadních sedadel vynořila ruka ďábla a držela ženu za nohu. Emily se po chvilce podařilo osvobodit a auto i s mladou dívkou klesalo níž a níž do oceánu. Vzápětí Emily vylezla na břeh a s úlevou v její tváři film skončil. Byl jsem s jeho kvalitou docela spokojen, herecké výkony byly podle mého názoru výborné a takřka celý film byl poměrně napínavý. Nicméně se jeho další události daly celkem předvídat, jelikož byly průhledné jako šaty milenky před začátkem pěkného milování. To však nezkazilo můj dobrý dojem, na druhou stranu tím u mne došlo ke snížení hodnocení, ačkoliv jsem uvažoval dokonce o čtyřech cípatých. Suma sumárum, snímek Případ číslo 39 ode mne získal tři číselné hvězdy ***.

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Ulítlá americká komedie Prci, prci, prcičky: Školní sraz se stala po svém natočení v roce 2012 se po čtyřech následovnicích konečně dočkala důstojné nástupkyně známé třídílné série, která se stala docela slavnou a tak tvůrci využili této popularity k natočení tohoto díla. Potěšilo mne, že se v tomto díle opět objevili hrdinové z prvních třech dílů komediální série, i když to už dávno nebyli studenti a jako dospělí spíš než erotické úspěchy sbírali trapasy a ztráty. Třináct let poté, co prvním dílem vyvolali mohutnou erupci pubertálních komedií, se na scénu konečně vrátili prakticky všichni oblíbení sexuální štvanci, včetně Jimova táty a Stiflerovy mámy. Také děj filmu se začal odehrávat třináct let po ukončení střední školy a jeho ústředními postavami se stali Jim Levenstein (Jason Biggs), Chris "Oz" Ostreicher (Chris Klein), Kevin Myers (Thomas Ian Nicholas), Paul Finch (Eddie Kaye Thomas) a Steve Stifler (Seann William Scott ), kteří už trávili čas v práci, s partnerkami či dokonce s dětmi. Jim žil v chicagské oblasti a byl ženatý s Michelle (Alyson Hannigan), kteří spolu měli dvouletého syna Evana. Oz byl sportovní moderátor NFL žijící v Los Angeles se svou atraktivní supermodelkou jménem Mia (Katrina Bowdenová). Kevin se oženil s Ellie (Charlene Amoia) a pracoval z domova jako architekt. Finch cestoval po světě a stále hledá svou pravou lásku. Stifler pracoval jako asistent v investiční firmě, kde se stal obětí ponižujícího verbálního zneužívání jeho nadřízeným (Vik Sahay). Bývalý spolužák John (John Cho), člen dua MILF, uspořádal v East Great Falls školní sraz ročníku 1999. Jim a Michelle se tedy vrátili do Jimova starého domu, kde se po příjezdu Jim setkal se svou sousedkou Karou (Ali Cobrin), kterou jako malé dítě kdysi hlídával a která zrovna slavila osmnácté narozeniny, na které ho pozvala. Jim se pak setkal s Ozem, Kevinem a Finchem v baru, kde je obsluhovala servírka Selena Vega (Dania Ramirez), Michellina nejlepší kamarádka z hudební kapely. V baru se nečekaně objevil také Stifler, který nebyl na sraz původně pozván, ale po tomto setkání se k partě samozřejmě připojil. Následující den skupina šla na pláž, kde se Oz setkal se svou přítelkyní ze střední školy Heather (Mena Suvari), která zrovna chodila s kardiologem jménem Ron (Jay Harrington) a Kevin se znovu setkal se svou bývalou přítelkyní Vicky (Tara Reid). Během pobytu na pláži byla parta kluků ponížena jinou skupinou mladých chlapců, kterým se následně pomstili zničením vodních skútrů a znesvěcením piva v chladící tašce, do které se Stifler vysral. Tentýř večer šli všichni k vodopádům, kde se setkali s dívkami ze současné střední školy a také s Karou, oslavující narozeniny. Kara se opila a tak dívku odvezl Jim domů. Během jízdy se ho snažila svést, ale Kara nakonec usnula a s pomocí přátel se podařilo Jimovi propašovat polonahou dívku domů do postele, aniž by Michell v sousedním domě něco zaslechla. Druhý den ráno se Kevin probudil vedle Vicky a předpokládal, že se spolu pomilovali, jelikož ho bývalá přítelkyně stále něčím přitahovala. Následně se Jim a Michelle zúčastnili party pořádané Stiflerem, na kterou se vydal také Jimův otec (Eugene Levy). Kevin se zeptal Vicky na předchozí noc, ale ona mu řekla, že usnul a nic nebylo. Mia si vzala extázi a Ron svým chováním ponížil Oze, jehož pak uklidňovala Heather, se kterou se vzápětí více sblížil. Stifler mezitím opil Jimova otce, který se konečně po smrti manželky dobře bavil a starší muž pak náhodou vlezl do pokoje Stiflerovy mámy, se kterou strávil zbytek večera v družném rozhovoru a nakonec i v posteli. Michelle na tuto noc přichystala pro Jima netradiční sexuální zážitek, když přinesla na párty oblečení pro sadomasochistické hrátky, aby nějak oživila skomírající apetit, jenže všechno mělo být jinak. Když se Jim převlékl do latexového oblečení, přišla na jeho pokoj Kara, která si na něj sedla a v tom nastal zmatek a Jim vyběhl z pokoje ven. Tam se nahrnuli skoro všichni hosté, kromě Jimova otce, který v panice prchl oknem pryč, když se u domu objevila policie a zatkla Fincha za krádež motocyklu. Následně se zklamaná Michell odebrala z párty pryč a druhý den odletěla pryč i přítelkyně Oze, protože se pobila s Heather. Jediný kdo se bavil byl Stifler, protože věřil, že se konečně pomstil Finchovi za to, že spal s jeho matkou Jeanine (Jennifer Coolidge). Chlapi podrážděni jeho nezralostí a chováním se přiklonili na Finchovu stranu. Jim, Oz a Kevin konečně přiznali, že nikdo obecně neměl nikdy rád Stiflera. Zmínili se o tom, že jeho hrubé a nezralé chování bylo důvodem, proč ho nepozvali na školní sraz a párty v jeho domě tak skončila. Později se objevil Finch, kterého policie propustila na kauci, kterou složila jeho máma Rachel (Rebecca De Mornay). Finch se kamarádům přiznal, že je asistentem manažera ve Staples a ukradl motocykl svému šéfovi, když mu nezvýšil plat. Chlapci pak zašli za Stiflerem do práce, kde se mu omluvili a on zase jim a trvali na tom, že je jejich přítel a tvrdili, že bez něj by střední škola nebyla zábavná. Stifler pak poslal svého šéfa do háje, Kevin se smířil s Vicky a Finch se omluvil Seleně za lhaní a v koupelně měli spolu sex. Oz se znovu spojil s Heatherem a Jim se smířil s Michelle. Na školním srazu se objevila také Jessica (Natasha Lyonne), která se stala lesbičkou a chybět nemohl ani Sherman (Chris Owen), jemuž Stifler pomohl sbalit spolužačku Loni. Michell a Jim odešli do tělocvičny, kde spolu souložili, přičemž je vyrušila Nadia (Shannon Elizabeth), která se zde objevila se svým přítelem. Když odešli, manželé svou soulož úspěšně dokončili a vzápětí se na večírku objevila Finchova máma, kterou pro změnu sbalil Stifler. Spolu pak měli styk lakrosovém hřišti, přičemž vše pozoroval z hlediště John, jenž se zde setkal se svým kamarádem z dua MILF. Následující ráno se Jim a Kara omlouvali za své chování, Oz plánoval zůstat ve městě s Heather, Finch plánoval výlet se Selenou do Evropy a Stifler vypouštěl jemné náznaky, že spal s Finchovou matkou. Kevin navrhl dohodu, aby se sešli jednou ročně. Těsně před závěrečnými titulky Stifler vykřikl: "Šukal jsem Finchovu matku!" z čehož zůstal Finch v šoku a byl konec místy nechutného filmu, který mne sem tam dokázal řádně rozesmát. Samozřejmě mne také potěšil pohled na nahé těla dívek, ale třeba za spoustu sprostých slov jsem se tedy hodně styděl. Jak jsem psal už na začátku, byla to řádně ulítlá komedie ze studentského prostředí v Americe, jakých bylo natočeno hodně, nicméně tato dokázala zařadit mezi ty úspěšné tak, jak se to povedlo těm předcházejícím třem dílům. Suma sumárum, snímek Prci, prci, prcičky: Školní sraz ode mne získal tři školní hvězdy ***.

Prci, prci, prcičky: Kniha lásky (2009)

Ulítlá americká komedie Prci, prci, prcičky: Kniha lásky se stala po svém natočení v roce 2009 čtvrtou nástupkyní známé třídílné série, která se stala docela slavnou a tak tvůrci využili této popularity k natočení tohoto díla. Bohužel už v zde nehráli tři hlavní herci, které jsem viděl v oněch prvních třech dílech a tak šla úroveň prciček značně dolů. Situaci nezachránil ani Jimův otec (Eugene Levy), který se v původní trilogii i čtvrtém, pátém i šestém pokračování objevil. Ve knize lásky se kromě něho neobjevil už nikdo ani z předchozích tří dílů a tak jsme si museli zvyknout zase na nové postavy neboli na tři teenagery Roba Shearsona (Bug Hall), Marshalla Lubetskeho (Brandon Hardesty) a Nathana Jenkylla (Kevin M. Horton) , kteří objevili poničenou "Knihu lásky" a snaží se ji za pomoci Jimmova táty (Eugene Levy) dát zase do pořádku. Příběh začal představením středoškoláka Roba, kterého napadlo doma u počítače masturbovat se sendvičem, který se jeho pes pokoušel sníst, a jeho malý bratr Cody (Nico McEown) celou scénu nahrál na mobil a video pak sdílel na sociálních sítích. Ve škole se pak druhý den Rob setkal se svými přáteli, Nathanem a Marshallem, přičemž jim Nathan prozradil, že jeho přítelkyně Dana (Melanie Papalia) s ním chce mít sex až po svatbě, přestože už spala s několika jinými kluky. Spolužák Scott Stifler (John Patrick Jordan), který tentokrát nebyl tou hlavní postavou, zase vyhrožoval Robovi, že se vyspí s jeho přítelkyní Heidi (Beth Behrs). Tato dívka také dělal okolky a jako panna nechtěla se svým klukem spát, což mu pochopitelně dělalo problémy. Třetí do party, mírný tlouštík Marschall zase míval často divoké představy a byl od základní školy zamilovaný do velmi atraktivní dívky Ashley Lawrence (Jennifer Hollandová), u které samozřejmě neměl žádnou šanci. Následně se Rob a Heidi setkali ve školní knihovně, kde mu dívka řekla, že jako panna chce mít sex až uzná za vhodné. Potom na školní akci Nathan uraziil Danu tím, že po ní chtěl sex a Rob se pokoušel říct své city k Heidi, ale Nathan a Marschall ho vyrušil a později ji našel v potemnělé knihovně, kde měla sex s jiným studentem. Šokovaný Rob zahodil zapálenou svíčku do odpadkové koše, čímž vznikl požár a ten spustil automatické hašení sprchami ze stropu. Další den za trest Rob a Heidi uklízeli knihovnu a během prací náhodou našel Rob „Bibli“, legendární sexuální příručku sestavenou studenty během čtyřiceti let, kterou částečně poničila voda. Rob záhy s kamarády vyzkoušel z knihy jednu radu v obchodním centru, kde zrovna nakupovala Ashley v prodejně ze spodním prádlem a pochválil ji za to, jak dobře vypadá. Atraktivní dívka ho zavedla do převlékací kabinky, kde si svlékla blůzu, ukázala mu prsa, vyzkoušela si novou podprsenku, kterou pak strčila Robovi do kalhot a přiměla ho, aby prádlo pro ni ukradl. Jenže Rob byl při krádeži chycen a přinucen podprsenku zaplatit kreditní kartou své matky. Pak jsme se přenesli do kostela, kde se nacházela Dana s rodiči na bohoslužbě a do svatostánku přišel Nathan, který si se svou přítelkyní chtěl promluvit o sexu a vztazích. Odešli do jiné části kostela, kde při rozhovoru Nathan náhodně zapnul veřejné vysílání, takže vše slyšeli lidé na mši. Díky tomu otec Dany (Dwight Koss) zakázal dceři stýkat se s Nathanem a tak měl chlapec další smůlu. Mezitím Robova matka (Rosanna Arquette) u svého syna zjišťovala, za co utratil 140 dolarů a dostala pouze sarkastickou odpověď, že má rád na sobě dámské spodní prádlo, což bohužel opět natočil bratr Cody, který znovu zveřejnil záběry online pro celou školu.Při školním basketbalovém zápase se jedna ze studentek Katie (Adrienne Carterová) pokoušela mluvit si se Stiflerem, ale ten rozhovor odmítl a Rob opět nedokázal Heidi říct, co k ní cítí. Aby kluci konečně měli sex, našli v Bibli stránku, kde autor vychvaloval kanadský bordel s velmi zkušenou prostitutkou Monique. Záznam byl napsán v roce 1975, jenže Marschall rozmazané datum špatně přečetl jako 1995 a tak byli kluci znechuceni setkáním se starou Monique, ale rozhodli se poučit sexem se zkušenou ženou. Monique ale zemřela při orálním sexu se Robem a vyděšení kluci odjeli bleskově domů do USA. Pak Rob konečně řekl Heidi, že ho přitahuje a tak dívka souhlasila se setkáním později na Stiflerově párty. Tam ale Heidi znechutilo, když slyšela křičet Roba, že dnes večer konečně zasune. Následně Stifler znovu nechtěl mluvit s Katie, Marschall se pokusil poníženými návrhy sbalit Ashley, ale ona ho odmítla. Pak tlouštíkovi svitla naděje, když její kamarádka Alyson (Naomi Hewer) chtěla využít jeho záruky sexuální spokojenosti, ale když v jeho telefonu našla SMS, ve které se Marschall svým úspěchem předem pochlubil kamarádům, nic nebylo. Mezitím se na večírku Nathan snažil smířit s Danou, ale znovu ji naštval a Rob našel Heidi v posteli se Stiflerem a pak se značně opil. Pak sbalil neznámou dívku, se kterou odešel do pokoje a když mělo už dojít na sex zezadu, dívku opilý Rob pozvracel, což opět byli natočeno na mobil a tak to každý viděl. Rob a jeho přátelé se rozhodli najít všechny původní přispěvatele Bible počínaje jejím tvůrcem Noem Levensteinem a nakonec se mu podařilo knihu znovu vytvořit. Později na školní lyžařské výpravě Katie porazila Stiflera v strip pokeru, což ho přinutilo se jí omluvit a jít ven nahý, kde byl znásilněn losem. Druhý den ráno seděl s bolavým zadkem na chatě, kde se potkal s dívkou Imogen (Louisa Lytton), která se objevila předtím v některých scénách jako odmítavá, ale zkušená holka se svými názory. Nathan měl pak sex s Danou v kontrolní místnosti lyžařských vleků a omylem vypnul napájení, takže Rob a Heidi uvízli v kabině lanovky. Toho využili ke smíření a měli spolu sex. V druhé kabince lanovky spolu cestovali Marschall a Ashley, vedli spolu rozhovor a pak tlouštík vyskočil ven do hlubokého sněhu. Dívky za ním sešplhala po stožáru lanovky dolů a ležící Marschall jí prozradil, že se mu líbila už na základce a i když byla dívky značně atraktivní, měl ji rád kvůli jiným vlastnostem. To dívku dojalo a začala se s ním líbat. Později Rob, Nathan a Marschall vrátili nově vytištěnou Bibli do úkrytu v knihovně a Rob do ní přidal svůj vlastní podpis. Následně došlo i na Robovu pomstu svému bratru Codymu, který sdílel video s tím, jak strkal penis do vysavače a byl konec místy nechutného filmu, který mne sem tam dokázal řádně rozesmát. Samozřejmě mne také potěšil pohled na nahé těla dívek, ale třeba za spoustu sprostých slov jsem se tedy hodně styděl. Připadalo mi, že čím novější díl prciček, tím více odvázanější scény člověk sleduje. Jak jsem psal už na začátku, byla to řádně ulítlá komedie ze studentského prostředí v Americe, jakých bylo natočeno hodně, nicméně tato se již nedokázala zařadit mezi ty úspěšné tak, jak se to povedlo těm předcházejícím třem dílům. Suma sumárum, snímek Prci, prci, prcičky: Kniha lásky ode mne získal jednu knižní hvězdu *.

Prci, prci, prcičky: Spolek Beta (2007)

Ulítlá americká komedie Prci, prci, prcičky: Spolek Beta se stala po svém natočení v roce 2007 třetí nástupkyní slavné třídílné série, která se stala docela slavnou a tak tvůrci využili této popularity k natočení tohoto díla. Bohužel už v zde nehráli tři hlavní herci, které jsem viděl v oněch prvních třech dílech a tak šla úroveň prciček značně dolů. Situaci nezachránil ani Jimův otec (Eugene Levy), který se v původní trilogii i čtvrtém a v pátém pokračování objevil. Ve Spolku Beta se objevila většina hlavních postav z předchozí části Nahé míle a to na Michiganské univerzitě. Erik a Cooze se v prvním ročníku na vysoké škole chtěli stát členy Dwightova bratrstva, a postupně plnili mnoho vstupních úkolů. Erik již ale nechodil s Tracy, která ho opustila kvůli Trentovi. Snímek o délce 88 minut začal cestou Erika Stiflera (John White), bratrance slavného příbuzného, na univerzitní kolej, kam jej spolu s kamarádem Mike "Cooze" Coozemanem (Jake Siegel) vezl Erikův otec (Christopher McDonald). Po příchodu na školní se na společných záchodech a sprchách kluků a dívek setkal se sympatickou holkou jménem Ashley Thomasová (Meghan Heffern), která se před ním sprchovala nahá. Poté se setkal se svým novým tlustým spolubydlícím Bobbym (Nick Nicotera) a jeho přítelkyní Margie (Christine Barger), kteří bezostyšně souložili na pokoji před Erikem. Následně jej přivítal jeho bratranec Dwight Stifler (Steve Talley), vůdce spolku Beta House, který pozval Erika, Cooze a Bobby na Beta House party. Zde se setkali se s Wesleyem (Jonathan Keltz), který po pití alkoholu míval výpadky paměti a pak se již dozvěděli, za jakých podmínek se mohou také stát členy spolku. Byli také informováni, že jejich spolek má v úmyslu zničit bratrstvo šprtů Epsilon Sigma Kappa, v němž byli samí boháči a nafoukanci. Vedl je Edgar Willis (Tyrone Savage), který všechny ty bezstarostné mladíky a holky nenáviděl. Erik a Ashley spolu brzy začali chodit, ale hned na prvním rande v restauraci Erika náhodně číšnice polila horkou polévkou na stehnech, takže ho Ashley potom vzala do svého pokoje, aby ho ošetřila. Když Ashley natírala krémem Erikovo stehno, mladík měl nedobrovolnou erekci a brzy ejakuloval, takže jí postříkal oblíbeného medvěda a fotky rodiny. Erik se omlouval a vysvětlil Ashley, že poté, co se rozešel s Tracy, neměl čtyři měsíce žádný sex a masturbace byla v jejich domě tabu kvůli předchozímu incidentu z minulého dílu, při němž zemřela Erikova babička na infarkt. Mezitím se Cooze zamiloval do Ashleyiny spolubydlící Denise (Sarah Power), která vždycky znervózněla, když se hodně vzrušila, nicméně alespoň uspokojovala svého kluka rukou. Po rozhovoru s Erikem, Bobbym a Dwightem o Denise, se začal Cooze obávat, jestli nemá jeho dívka penis, když se tak stydí odhalit rozkrok. Spolu s dalšími dvěma studenty, Erik, Cooze a Bobby splnili padesát úkolů, aby se stali členy spolu Beta. Museli třeba mít podepsaný zadek striptérkou, mít sex s profesorem, oženit se s kolegy v Kanadě a umístit živého pštrosa do Edgara Willise. Při plnění těchto úkolů nemohli členové spolku Beta chodit do oblíbeného strip klubu a baru Silver Dollar, který koupil jejich nepřítel. Poté, co splnili svůj poslední úkol, kterým byla krádež věci z domu nepřítele Edgara, vyzval tento nafoukanec spolek Beta k řecké olympiádě, přičemž vítěz pak převezme území soupeře. Před začátkem soutěže se Dwight dozvěděl od Skály, liliputa z minulého dílu, že se kdysi Edgar pokoušel vstoupit do trpasličího bratrstva a jedním z úkolů byl sex s ovcí, který Edgar jako jediný z uchazečů splnil. Jako poslední vítěz olympiády se Noah Levenstein vrátil do kampusu, aby soutěž vyhlásil. První hru vyhrál spolek Beta, když Dwight a Edgar soutěžili v sundání dívčích podprsenek na čas. Soupeř zvítězil v následujících třech zápasech, kterými byl souboj na meče, chytání namazaného prasete a závod dvou osob v běhu v pozici 69. Spolek Beta vyhrál páté a šesté soutěže, jimiž byla ruská ruleta mezi Dwightem a Edgarem, když v pistoli bylo staré koňské semeno a na závěr vyhráli soutěž v pití piva. Při závěrečné disciplíně došlo na striptýz, během něhož šlo o to, kdo dříve ejakuluje při hrátkách dívek. Díky informaci od trpaslíka vyhrál spolek Beta, který na Edgara poslal Margie v ovčím kostýmu ovcí. Následovala velká párty, sex mezi Erikem a Ashley a také konečně souložil Cooze a Denise, která se celou dobu styděla za to, že během sexu ejakuluje. Následující ráno se Wesley probudil po výpadku proudu a zjistil, že měl sex s kulturistkou z nepřátelského tábora a byl konec místy nechutného filmu, který mne sem tam dokázal řádně rozesmát. Samozřejmě mne také potěšil pohled na nahé těla dívek, ale třeba za spoustu sprostých slov jsem se tedy hodně styděl. Připadalo mi, že čím novější díl prciček, tím více odvázanější scény člověk sleduje. Jak jsem psal už na začátku, byla to řádně ulítlá komedie ze studentského prostředí v Americe, jakých bylo natočeno hodně, nicméně tato se již nedokázala zařadit mezi ty úspěšné tak, jak se to povedlo těm předcházejícím třem dílům. Suma sumárum, Prci, prci, prcičky: spolek Beta ode mne získal dvě Beta hvězdy **.

Prci, prci, prcičky: Nahá míle (2006)

Ulítlá americká komedie Prci, prci, prcičky: Nahá míle se stala po svém natočení v roce 2006 druhou nástupkyní slavné třídílné série, která se stala docela slavnou a tak tvůrci využili této popularity k natočení tohoto díla. Bohužel už v zde nehráli tři hlavní herci, které jsem viděl v oněch prvních třech dílech a tak šla úroveň prciček značně dolů. Situaci nezachránil ani Jimův otec (Eugene Levy) jako člověk, který vymyslel slavný závod Nahá míle, který se v původní trilogii i čtvrtém pokračování objevil. Snímek o délce 97 minut začal představením Erika Stiflera (John White), bratrance slavného příbuzného, který těžce žil se svým příjmením, protože byl možná jediným Stiflerem, který skončil střední školu a byl stále panic. Na začátku filmu ležel nemocný Erik doma a když rodiče odjeli pryč, pustil si porno videokazetu a začal masturbovat. Když už se blížil k ejakulaci, jeho rodiče a babička se neočekávaně vrátili a sotva se babička objevila ve dveřích, byla zasažena Erikovým ejakulátem, což stařence způsobilo šok a nenadálé úmrtí na infarkt. Po této trapné události se život středoškoláka vrátil do obvyklých kolejí. Vzápětí jsme se seznámili s Erikovou přítelkyní Tracy Sterlingovou (Jessy Schram), která ho milovala, ale ještě nebyla připravená na sex, zatímco mladík by pochopitelně souložil nejraději od rána do včera. Spolužačky Tracy dívce poradili, aby se s ním co nejdříve vyspala, jinak o něj přijde. Tracy tedy pozvala Erika k sobě domů a chtěli se pomilovat v přízemí jejího domku, ale najednou z prvního patra sešel dolů její otec a tak nahý Erik prchal domů večerními ulicemi. Následně Erikovi přátelé Mike "Cooze" Coozeman (Jake Siegel) a Ryan Grimm (Ross Thomas) plánovali navštívit Erikova bratrance Dwighta Stiflera ((Steve Talley)) na univerzitě během slavné události známé jako Nahá míle. Tracy dala Erikovi na tento víkend povolenku na všechno, jelikož doufala, že tak uhasí svůj chtíč a pak počká až bude připravena na sex. Erik s přáteli zastihli Dwighta zrovna při soutěži v pití, ve které byl Dwight školním šampionem. Pak se účastnili zápasu ve fotbale proti znepřátelenému bratrstvu, jehož členy byli téměř samí malí lidé. Členové tohoto bratrstva později napadli Dwighta, který skončil v nemocnici, kde Dwight řekl Erikovi, že je skvělým členem rodiny Stiflerových. Následovala Nahá míle, které se účastnilo mnoho krásných žen a já na nich mohl oči nechat. Erik na ní potkal studentku Brandy (Candace Kroslak), která se ráda milovala s panici. Když se líbali, přenášela to televize a tak to viděla Tracy, která litovala, že Erikovi dala do Michiganu povolenku na všechno. Její kamarádky ji přemlouvaly, aby taky ztratila panenství, než se Erik vrátí. Později večer si Erik uvědomil, že Tracy miluje, a vydal se na cestu k ní. Když přijel k ní domů, její otec jí řekl, že je na party, kam se Erik také vydal a zjistí, že Tracy je v horním patře, aby ztratila panenství se svým bývalým přítelem. Erik začal bouchat na dveře místnosti, ve které měla být Tracy, ta ale stála za ním a řekla mu, že by ho nikdy nepodvedla. Za velkého aplausu ostatních se objali a ještě tentýž večer spolu měli konečně sexuální styk. Když se Erik ráno vrátil pro své kamarády na kolej, všichni měli nějaké zážitky z předchozí noci. Dwight poslal vůdci znepřáteleného bratrstva Skálovi (Jordan Prentice) video, na kterém souložil s jeho přítelkyní. Dwight mu na něm ukázal prostředníček, řekl Rockově přítelkyni, aby se na Rocka usmála. Ta se pak otočila a pokračovala v líbání s Dwightem. Film skončil tím, že Skála zařval: "Stiflere!" a byl konec místy nechutného filmu, který mne sem tam dokázal řádně rozesmát. Samozřejmě mne také potěšil pohled na nahé těla dívek, ale třeba za spoustu sprostých slov jsem se tedy hodně styděl. Připadalo mi, že čím novější díl prciček, tím více odvázanější scény člověk sleduje. Jak jsem psal už na začátku, byla to řádně ulítlá komedie ze studentského prostředí v Americe, jakých bylo natočeno hodně, nicméně tato se již nedokázala zařadit mezi ty úspěšné tak, jak se to povedlo těm předcházejícím třem dílům. Prci, prci, prcičky: Nahá míle ode mne získala dvě mílové hvězdy **.

Prci, prci, prcičky: Na táboře (2005)

Ulítlá americká komedie Prci, prci, prcičky: Na táboře se stala po svém natočení v roce 2005 první nástupkyní slavné třídílné série, která se stala docela slavnou a tak tvůrci využili této popularity k natočení tohoto díla. Bohužel už v zde nehráli tři hlavní herci, které jsem viděl v oněch prvních třech dílech a tak šla úroveň prciček značně dolů. Situaci nezachránil ani Jimův otec (Eugene Levy) jako svérázný vedoucí hudebního tábora ani školní konzultant Chuck Sherman (Chris Owen), kteří se v trilogii objevili. Snímek o délce 94 minut začal představením Matta Stiflera (Tad Hilgenbrink), mladšího bratra Stevea Stiflera, jenž chtěl pokračovat v rodinném businessu - natáčení filmů, a tak chtěl svému bratrovi dokázat, že je dobrý na to, aby se stal Stifmeistererem. Matt s přáteli postříkali pepřovým sprejem hudební nástroje kapely, která měla zahrát absolventům školy. Školní konzultant Chuck Sherman se po tomto incidentu rozhodl, že trestem pro Matta by mělo být léto na hudebním táboře. Sherman doufal, že si tam Matt najde přátele a nebude následovat svého bratra, kterého Sherman nenáviděl. Když se Matt dostal na hudební tábor, nestaral se o pravidla a dostal svůj školní tým do problémů. Pan Levenstein mu doporučí, aby se pokusil získat důvěru kapely a to Matta přinutilo, aby více dodržoval pravidla, ale dělal to jen, aby je mohl natočit. Matt zjistil, že se jeho spolubydlící Ernie Kaplowitz (Jason Earles) vyzná ve špionážních technologiích a dovolil mu, aby mu pomohl s natáčením. Když Matt získal důvěru kapely, rozhodl se účastnit duelu s Brandonem Vandercampem (Matt Barr), vůdcem znepřátelené kapely, i když nevěděl, co ten duel obnáší. Vyšlo najevo, že soutěžící v duelu mají ukázat svoje hudební dovednosti. Brandon hrál na malý bubínek a Matt na triangl. Už to vypadalo, že Brandon vyhraje, jelikož Matt poníženě odcházel, ale vrátil se a zahrál na dudy. Všechny překvapilo, že je slušný hráč, včetně Elyse Houstonové (Arielle Kebbel), sympatické vedoucí týmu z jejich školy. Během stále probíhajícího tajného natáčení lidí na táboře si Matt postupně získával přátele. Začal se zajímat také o Elyse, která byla jeho kamarádkou do té doby, než se Matt začal stýkat se Steveovými přáteli a hrát si na Stifmeistera. Matt byl ale přistižen při natáčení a ztratil tak své přátele. Matt si promluvil s panem Levensteinem, který mu řekl, že většina těch lidí, které Steve považuje za své přátele, ho moc nemá ráda. Levenstein věřil, že lidé chtějí mít Matta rádi, ale on jim to neumožňoval. Matt tedy uvěřil, že jeho bratr není ten nejvhodnější vzor, a smazal veškeré video, které na táboře natočil. Stifler vytvořil plán, jak získat pro Elyse stipendium, které kvůli němu ztratila. Elyse dostala falešný dopis, aby přišla do školy, o kterou stála. Před ní začala hrát celá její kapela, včetně Matta, který hrál opět na dudy. Aby zjistila, co způsobuje ten hluk, přišla se na to podívat ředitelka školy, která uvěřila tomu, že to celé diriguje Elyse, a dala jí stipendium. Elyse za to Mattovi děkovala a objala ho, Matt jí vrátí pikolu, o které si předtím myslel, že to je vibrátor. Pak se políbili a byl konec místy nechutného filmu, který mne sem tam dokázal řádně rozesmát. Samozřejmě mne také potěšil pohled na nahé těla dívek, ale třeba za spoustu sprostých slov jsem se tedy hodně styděl. Jak jsem psal už na začátku, byla to řádně ulítlá komedie ze studentského prostředí v Americe, jakých bylo natočeno hodně, nicméně tato se již nedokázala zařadit mezi ty úspěšné tak, jak se to povedlo těm předcházejícím třem dílům. Prci, prci, prcičky: Na táboře ode mne získala dvě táborové hvězdy **.

Prci, prci, prcičky 3: Svatba (2003)

Ulítlá americká komedie Prci, prci, prcičky 3 : Svatba se stala po svém natočení v roce 2003 důstojnou nástupkyní prvního a druhého dílu, které tuto sérii proslavily. Jenže já jsem tento film jsem viděl v televizi jen jednou a nebyl jsem si jistý, jestli jsem jej viděl úplně celý. Abych tedy mohl třetí díl prciček správně ohodnotit a napsat zasvěcený komentář, rozhodl jsem se na tuto komedii podívat ještě jednou a patřičně pořádně ji podrobit kritickým očím mé maličkosti. Snímek o délce 96 minut začal znovu uvedením kamarádů ze střední a vysoké školy na scénu, jimž byl Jim Levenstein (Jason Biggs), Kevin Myers (Thomas Ian Nicholas) a Paul Finch (Eddie Kaye Thomas). Tentokrát zde chyběl Chris 'Oz' Ostreicher (Chris Klein), který se zřejmě toulal někde se svým hadrem neboli přítelkyní Heather (Mena Suvari). Místo něj se do děje významně zapojil kamarád Stifler (Seann William Scott), sexuálně poblázněný šašek, neustále si dělající legraci z ostatních a to dosti nevybíravým způsobem. Film začal scénou v restauraci, ve které chtěl Jim požádat svou přítelkyni Michelle Flahertyovou ((Alyson Hannigan)) o ruku. Prstýnek měl mít nachystaný v ubrousku a tak své dívce řekla, aby jej použila, jenže v tom mu zavolal jeho otec Noah ((Eugene Levy), že šperk zapomněl doma. Nicméně prý je už na cestě a prsten mu doveze. Michelle si ale myslela, že Jim požadoval sex na veřejnosti, a tak se schovala pod stůl a začala mu provádět orální sex. Když přijel Jimův otec, syn se zrovna blížil k vyvrcholení a protože nevěděl, že Michelle zalezla pod stůl, připisoval Jimovo vzrušení žádosti o ruku. Když o žádosti slyšela Michelle, bouchla se hlavou o stůl, začal chaos, Jim vstal a musel si rychle vyhrnout kalhoty, což ale viděla celá restaurace. Zahnal stud, zeptal se Michelle, jestli si ho vezme a ta bez váhání odpověděla ano. Poté začalo plánování svatby a Jim si myslel, že to bude katastrofa. Na setkání příbuzných a kamarádů v domě Jimových rodičů - mámu hrála Molly Cheek - došlo k trapné situaci, když se zde objevil Stifler a potřísnil oblek budoucího ženicha dortem. Zároveň přijeli rodiče milované Michell, jimž byli Mary Flahertyová (Deborah Rush) a Harold Flaherty (Fred Willard), kteří zrovna vešli do pokoje ve chvíli, kdy se Jim se staženýma kalhotami snažil odtrhnout jejich psy od ležícího Stiflera, což vypadalo, jakoby s nimi souložili, což nebylo zrovna ideální seznámení se. Michelle a Jim nechtěli původně pozvat Stiflera na svatbu, ale ten to náhodně zjistil a nakonec pozván byl, protože Jim neuměl tancovat a Stifler slíbil, že mu s tím pomůže. Další problém nastal se svatebními šaty, neboť si Michelle vyhlédla šaty od jednoho návrháře z Chicaga Leslie Sommerse (Reynaldo Gallegos) a tak se ho Jim vydal s kamarády hledat. Stifler při pátrání nevědomky vešel do gay baru a jeho drsné chování vedlo ke sporu s několika zdejšími štamgasty. Jedním z nich byl medvěd alias jakýsi místní šéf (Eric Allan Kramer), jehož vyzval Stifler k souboji v tanci. Soutěž Stifler vyhrál a celé to sledoval také módní návrhář Leslie, který tak souhlasil s tím, že pro Michelle ušije svatební šaty. Také medvěd jím byl tancem okouzlen, že Stiflerovi o pár dní později dovedl striptérky do Jimova domu, které se zúčastnil také Finch a Kevin. Nechyběl ani medvěd, který si nechal říkat pan Belveder a tak se rozjela pěkně divoká párty s dvojicí polonahých dívek v uniformě policistky (Nikki Schieler Ziering) a služky (Amanda Swisten). Jenže než došlo na nějakou soulož, přijeli rodiče Michell, kteří sice byli vůči Jimovi zpočátku skeptičtí, souhlasili ale s předběžnou večeří s ním, která se měla odehrát právě v jeho domě ve chvíli, kdy v něm probíhaly divoké hrátky. S pomocí medvěda, který se představil jako sluha jménem Belvedere, se Jimovi téměř podařilo udržet aktivity v tajnosti, dokud Michellina matka neotevřela dveře do skříně a našla uvnitř Kevina přivázaného k židli pouze v trenkách. Chlapci vysvětlovali, že to byl pokus, aby Jim vypadal jako hrdina, který však nevyšel. Několikaminutová zábavná část filmu pro Jima naštěstí dopadla dobře, neboť Stifler dokázal najít skvělou výmluvu, které uvěřila i paní Flahertyová. Dokonce nechala Stiflera hlídat nevěstin svatební prsten, ale omylem ho snědl jejich pes. Stifler čekal až se pes vyprázdní, prsten s výkalem dal do obalu od čokolády a šel ho umýt, ale potkal Michellinu matku, která si myslela, že nese lanýže. Ta ho chtěla sníst, a tak Stiflerovi nezbývalo nic jiného, než aby to snědl sám, aby si zachoval dobrou tvář. Tato scéna pro mne byla ovšem velice nechutná. Další důležitou postavou ve filmu byla Michellina atraktivní sestra Cadance (Leden Jones), která se zalíbila jak Finchovi, tak Stiflerovi. Poté, co slyšel, že Cadance hledá slušného muže, Stifler se začal chovat slušněji, zmluvit o filozofii a umění, i když často pouze opakoval věci, které předtím řekl Finch. Když Finch zjistil, že je Cadance ze Stiflera-intelektuála unavená, začal být sprostý a zvrhlý. Cadance zjistila, že oba pouze své chování předstírali, a tak nevěděla, koho z nich si má vybrat. Večer před svatbou Stifler neúmyslně zničil květiny určené na svatbu a cítil se kvůli tomu špatně. Do rána za pomoci svého fotbalového týmu vyzdobil celý kostel květinami. Cadance se rozhodla pro Stiflera a Finch uznal, že je Stifler pro ni asi lepší. Michelle a Jim se nakonec vzali, na svatbě spolu tancovali, Stifler zase byl s Cadance. Finch seděl sám a vtom přijela Stiflerova máma (Jennifer Coolidge), s níž na konci filmu souložil ve vaně. Poté již obrazovka pak zčernala a byl konec místy nechutného filmu, který mne ovšem na druhou stranu dokázal řádně rozesmát. Samozřejmě mne také potěšil pohled na nahé těla dívek, ale třeba za spoustu sprostých slov jsem se tedy hodně styděl. Jak jsem psal už na začátku, byla to řádně ulítlá komedie ze studentského prostředí v Americe, jakých bylo natočeno hodně, nicméně tato se zařadila mezi ty nejúspěšnější. Jelikož mne taky docela pobavila, rozhodně jsem ji nijak neodsuzoval a právem ji slušně ohodnotil. Komedie Prci, prci, prcičky 3 : Svatba ode mne získala tři svatební hvězdy ***.

Prci, prci, prcičky 2 (2001)

Ulítlá americká komedie Prci, prci, prcičky 2 se stala po svém natočení v roce 2001 důstojnou nástupkyní prvního dílu a také o ní věděl každý můj vrstevník. Jenže já jsem tento film jsem viděl v televizi jen jednou a nebyl jsem si jistý, jestli jsem jej viděl úplně celý. Abych tedy mohl druhý díl prciček správně ohodnotit a napsat zasvěcený komentář, rozhodl jsem se na tuto komedii podívat ještě jednou a patřičně pořádně ji podrobit kritickým očím mé maličkosti. Snímek o délce 108 minut začal znovu uvedením čtyř kamarádů ze střední školy na scénu, jimž byl Jim Levenstein (Jason Biggs), Chris 'Oz' Ostreicher (Chris Klein), Kevin Myers (Thomas Ian Nicholas) a Paul Finch (Eddie Kaye Thomas). Jenže tentokrát už za sebou měli premiérový ročník na vysoké škole a před sebou letní prázdniny. Nejprve všichni zavítali na párty pořádanou kamarádem Stiflerem (Seann William Scott), sexuálně poblázněným klaunem. Na oslavě se nečekaně setkal Kevin Myers se svou bývalou přítelkyní Vicky (Tara Reid), která však měla již nového kluka a tak spolu uzavřeli pouze přátelství. Párty náhle skončila, když sousedé zavolali policii. Zbytek prázdnin vypadal na pořádnou nudu, když náhle Kevin (Thomas Ian Nicholas) dostal radu po telefonu od svého bratra, aby si stejně jako on na léto se svými přáteli pronajal dům na pláži u jezera. On, Jim, Oz a Finch tedy společně odjeli do velkého do domu na pláži, kde měli v úmyslu strávit léto a sbalit nějaké holky. Kevin si však uvědomil, že si dům může dovolit jen tehdy, když ještě přiberou pátého do party. Tím se stal Stifler, který stále nemohl zapomenout Finchovi, že mu svedl jeho mámu. Během pobytu v domě na pláži byl Oz nešťastný, protože jeho přítelkyně Heather (Mena Suvari) trávila léto ve Španělsku a tak se snažili mít alespoň sex po telefonu, jenže jejich hovor vždycky přerušil Stifler. Aby zvládli splácet nájem, našli si brigádu - natírali dům, v němž bydlela dvojice atraktivních dívek (Denise Faye a Lisa Arturo), které považovali za lesbičky. Nadržená trojice Jim, Stifler a Finch jednoho dne využili jejich odchodu a vlezli do domu, aby si potvrdili svou domněnku o lesbické orientaci. Jenže dívky se nečekaně vrátili zpět a následně trojici přistihla v pokoji zavřené ve skříni. Poté začalo divoké svádění bez fyzického kontaktu mezi nimi, respektive holky provokovaly kluky a ti museli opakovat tutéž činnost. Mně to tedy připadalo dosti nechutné a podle mého názoru to byla ta nejtrapnější scéna z celého druhého dílu. Jejich hrátky sledovali zvenku Oz a Kevin, kteří se střídali na žebříku a hleděli oknem dovnitř. Společně komunikovali přes vysílačky, které nicméně napojili na veřejný kanál, takže divoké hrátky a veškerou komunikaci slyšela celá obec včetně řidiče kamionů, šerif,a hostů v kavárně či rodiny na grilování před jejich domem. Poté začalo mnoho souběžných příběhů, přičemž se některé vzájemně ovlivňovaly, jiné zůstávaly na vlastní linii. Vše směřovalo k závěrečné párty na konci srpna, na kterou měla přijet Nadia (Shannon Elizabeth), která posílala Jimovi pohlednice z míst, jenž v Americe navštívila a stále mu v nich psala, jak se na něj těší. Jim byl z toho nervózní a setkání s atraktivní kráskou se obával, neboť v prvním díle měl dvě předčasné ejakulace po sobě, když se spolu začali mazlit. Jim tedy požádal o pomoc zrzavou dívku Michelle (Alyson Hannigan), s níž v prvním díle ztratil panictví. Zrzka totiž byla na nedalekém hudebním táboře a tak za ní Jim chodil pro rady. Jenže byl jednou přistižen vedoucím tábora (George Wyner), který si jej spletl s mentálně postiženým hráčem na pozoun a tak Jim musel vystoupit před velkým publikem. Později se Jim zranil, když chtěl masturbovat u porno filmu, ale spletl si lubrikační gel s lepidlem, takže mu jedna ruka zůstala přilepená v trenkách, zatímco v druhé držel videokazetu. Z trapné situace jej zachránila až sanitka, která jej odvezla do nemocnice, kde chirurg odstranil lepidlo. Jenže Jimův penis byl tímto zákrokem oteklý a na nějaké hrátky neměl pomyšlení a zranění se mělo pár týdnů hojit. V tom se nečekaně objevila Nadia, kterou již cestování nebavilo a proto přijela za Jimem dříve. Ten z toho byl překvapený a nevěděl, co má dělat. Michelle tedy vymyslela plán, že bude s Jimem předvádět vzájemný vztah, aby pro něj získala čas na zhojení a pak se měli rozejít, aby se Jim mohl s Nadiou vyspat. Vše by asi vyšlo, ale když se spolu podle plánu rozešli, Michellesi uvědomila, že se do Jima zamilovala a také Jimovi došlo to stejné, když už mělo dojít na sex s Nadiou v pokoji na majáku. Zklamaná Nadia to těžce vstřebávala a pak Jimovi řekla : „Jdi za ujetou dívkou z hudební kapely a já si najdu toho svého blázna“. Jim tedy odešel za Michelle, která zrovna hrála na flétnu v hlavním představení a tam ji znovu zahrál na pozoun a začal ji líbat. Mezitím se Finch zabýval sexuálním umění Tantry a prohlašoval, že prostřednictvím Tantry může souložit třeba několik hodin. Tajně celou dobu doufal, že na chatu přijede Stiflerova máma (Jennifer Coolidge), s níž měl sex v prvním filmu a doufal, že bude ochotna to udělat znovu. Když už už to vypadalo, že máma přijela, objevil se Stiflerův mladší bratr Matt (Eli Marienthal). Další postava z prvního dílu podivínský Sherman (Chris Owen) se již vzdal toho, že se s ním nějaká dívka vyspí, protože ho odmítla zkušená Jessica (Natasha Lyonne), ale když nastal závěrečný večírek, objevila se na něm zklamaná Nadia. Dala se s ním do řeči a když na ni vybalil svou hlášku o Sherminatorovi, pochopila, že právě on je tím ujetým bláznem a skončili tak spolu v posteli. Kevin však s nikým nesouložil, protože stále mimoděk toužil po Vicky. Nadržený Stifler pak dostal dárek, který se neodmítá, když se na večírku objevily ony dvě lesbičky a nabídly mu společně strávenou noc, takže ranní záběr na spokojeného mladíka nepotřeboval komentáře. Příští ráno po večírku kluci balili věci a chystali se na cestu domů, když najednou přijel Mercedes-Benz kupé se zatemněnými okny. K autu přišel Finch a když se spustilo okýnko, objevila se Stiflerova máma. Společně pak odjeli pryč a na jiném místě se divoce milovali, zatímco se Stifler ptal, kdo v tom autě byl. Poté již obrazovka pak zčernala a byl konec místy nechutného filmu, který mne ovšem na druhou stranu dokázal řádně rozesmát. Samozřejmě mne také potěšil pohled na nahé těla dívek, ale třeba za Jimovi masturbace jsem se tedy hodně styděl. Jak jsem psal už na začátku, byla to řádně ulítlá komedie ze studentského prostředí v Americe, jakých bylo natočeno hodně, nicméně tato se zařadila mezi ty nejúspěšnější. Jelikož mne taky docela pobavila, rozhodně jsem ji nijak neodsuzoval a právem ji slušně ohodnotil. Komedie Prci, prci, prcičky 2 ode mne získala tři vyprcané hvězdy ***.