Sniper: Assassin's End (2020)

Čistě subjektivně. Je to dost slušný akční béčko. Dobrá akce, sympatický postavy, děj jakž takž dával smysl. Mírně to sráželo pár logickejch záje_ů.

Eliška a Damián - Epizoda 1 (2023) (epizoda) odpad!

Dneska jsem potkal v tramvaji Emmu Smetanu. Říkala, že si tady založila 150 účtů a dává Elišce a Damiánovi 3 hvězdičky.

Nejdrsnější věznice světa - Česká republika: Pervitinové vězení (2023) (epizoda)

Zajímavý...ale kdo ví jak to opravdu je? Věznice se po zveřejnění traileru mohla zbláznit, přitom jim tam ochotně vypovídají. Každopádně doporučuju kouknout po tomto "plzeňském" díle na Šalamounovy ostrovy. Potom vám budou připadat Bory jako Marriott.

X-Men (2000)

Ono je to strašně těžký hodnotit. Film, funguje, skvělí herci, scénář, skoro všechno. Na začátku se dozvíme, co to jsou mutanti. Evoluce se změnila v revoluci. Ale není možný si vymýšlet fyzikální zákony. Procházení zdí, ohybání oceli na dálku. To prostě nefunguje a celej film do házi do roviny takový lepší pohádky.

Barbie (2023)

Film mě nebavil, čekal jsem o dost drsnější satiru. Ale pozor, byť jako starého rockera, mě strašně baví ten soundtrack: Barbie The Album. Jak se postupně sune od velice slušnýho popu přes electro-punk, přes (trochu nudnější) reggaeton, rock ke guilty pleasure disku, je super. Za mě nejlepší song Charli XCX - Speed Drive. Soundtracku bych dal 4,5*.

Special Ops: Lioness - Výprask (2023) (epizoda)

Fascinující seriál. Naprostá debilita pokračuje i v druhém díle. Prvních 15 minut OK. Pak zmatený děj, nejasná motivace postav, sadistická CIA důstojnice Saldana, těžko uvěřitelné bojové schopnosti "ženě proti muži" De Oliviery a partička ožralých debilů (přípomínající české dezoláty nebo venkovské fanoušky Trumpa) jako nějaká speciální úderka v CIA.

Special Ops: Lioness - Obětní vojáci (2023) (epizoda)

Začnu podobně jak za_ranej komouš Štěpán v ČKD: "V žádný zemi, kapitalistický, socialistický nebo rozvojový..."ALE TEĎ VÁŽNĚ! Prostě v žádný profesionální armádě na světě by tuhle psychopatku (De Oliviera) nevzali. Chápu, že byla tejraná, ale to co předvádí při vstupu k mariňákům ukazuje, že je psychicky naprosto nezpůsobilá být vojákem. Naprosto nejhorší je ten sparring, kdy sparring partnera nakope mezi nohy. Tohle udělat kdekoli na světě, třeba i ve sprotovním klubu, tak letí na hodinu. Proč teda tenhle seriál diváky tak klame? Sorry, tohle fakt nemám rád.

Oppenheimer (2023)

Chápu Nolana, že při psaní scénáře musel myslet na publikum. Já bych tam ale chtěl vidět míň politky a víc kvantový mechaniky a celkově techniky. Například jakým způsobem řešili nakládání s bombou při útoku. Jak jí spustili a tak (srpen 2023)....Koukám po druhý, začíná mě bavit až po 40. minutě. To je strašnej film, skoro pořád jen kecy a politika. (listopad 2023)

Třináct dní (2000)

Zvláštní, jeden z filmů, který dokáže člověka dovzdělat v historii, je napínavý od začátku do konce a s dost dobrými hereckými výkony. Přitom prodělal miliony dolarů.

Rachel Stoneová: Sázka na Srdce (2023)

Klasická neo-bondovská kokotina míchající kvantový počítače, determinismus a kdoví co ještě. Z toho musí bejt zmatenej pitomec i intelektuál. Jinak hrozná nuda. Jedna hvězda navíc za to, že Gadot není uplný nemehlo.