Ambulance (2022)

Míša Zálivů (ano, teď si hraju na Verbala) natočil  další strašně tupoučký superakčňák. Dřív, hodně dřív, to Bay uměl, teď už ne. Dávám aspoň dvě hvězdičky, pač jsem se (skoro) dokoukal. I když posledních 30 minut zrychleně.

Zabijáci rozkvetlého měsíce (2023)

Boha to je strašně nudný film. A vobec som nepochopil kúzlo tej hrubokrkej hibridy. A tom som bol obrovský milovník Scorseseho.

Zrození Planety opic (2011)

Nemohl jsem na to koukat, protože mi bylo těch opiček strašně líto už na začátku.

Vetřelec: Covenant (2017)

Ze začátku to šlo, ale jak se tam pak objevil ten slizkej bubák, tak mě to přestalo bavit.

Zabiják (2023) odpad!

Bože, tak jsem se těšil na novej Finchrův film, a taková sračka to je. Ty jeho úvahy "nikdy nikomu nevěř, apod", to jsou takový banality, že ten scénář musel psát nějakej debil. Nejde nesrovnat s Dextrem. A tohleto mu nesahá ani po kotníky. Vsadím se, že VERBAL dá odpad, nebo maximálně jednu hvězdu.

Ztratili jsme Stalina (2017)

Slabota. A přitom takový potenciál. Vůbec to nevystihuje tu širokou ruskou duši.

Jsou světla, která nevidíme (2023) (seriál)

Mě tam hodně vadí ta nelogičnost týkající se jazyka. Seriál je v angličtině, oni se ale asi anglicky nebaví, že? Jak by se reálně bavil esesák s francouzskou dívkou? Všichni najednou mluví plynně francouzsky? Nebo německy? To je prostě divný a nemůže to odpovídat realitě.

Runaway (2010)

Zajímavá ukázka toho, jak i debil jako je Káně Západ dokáže udělat geniální věc. Mimochodem tu choreografii konkrétně v songu Runaway dělal náš český budoucí kosmonaut Yemmi AD. Jo, ta čeština je tam úžasná.