Matka (2023)

Film zajímavý pouze tím, že tam hraje DžejLo. Jinak naprosto klasický nudný netflixovský film neonoir.

Smrtelné zlo: Probuzení (2023)

Co na tomhle je strašidelnýho nebo zajímavýho? Klasická vykrádačka Kruhu a Vymítače ďábla. Naprosto primitivní "děj".

Lepší než my - Epizoda 1 (2018) (epizoda)

Zatím nevím. Každopadně podivný je to, že ačkoli je všechno supermoderní, tak tam jezděj starejma rachotinama.

Pan deng zhe (2019)

Neskutečná čínská režimní agitka. Nic podobnýho jsem v životě neviděl. Na druhou stranu čistě filmově se tomu nedalo nic vytknout. K zamyšlení je ale podivný životní příběh Zhang Ziyi, která po Tygru a drakovi měla dveře všude otevřené a směřovala do svobodného světa. Nakonec se vrátila a zdá se, že se z ní stala vyloženě režimní herečka. Smutný. (PS: Soudruzi filmaři jaksi zapomněli na Sira Edmunda Hillaryho, ten se jim do propagandy asi moc nehodil, když nahoru vylez o 7 dřív než první čínská výprava.)

Papežův vymítač (2023)

Tenhle film se nedá ignorovat, ale zároveň se nedá nesrovnávat s The Exorcist (1973). Bohužel tady Russell Crowe pokulhává za Maxem von Sydowem. Na druhou stranu tady vymítač nebere sám sebe moc vážně, tak jak nemůžeme brát celou katolickou církev. Největší horor na tom je to, že každý pravověrný katolík věří, že to, co se ve filmu děje, má reálný základ.

Vřískot 6 (2023)

Partičku pitomců honí už poněkolikátý nemotornej zabiják, a oni nejsou schopný se na něj nějak připravit. Místo toho rešej sequely, prequely a to tady už bylo tisíckrát.

Krásné bytosti (2022)

Ach jo...téma stokrát viděné. Dost odporné scény. Nevěřím, že toto je skutečný stav mládeže na Islandu. Představte si, že jdete do kina se čtyřmi třídami studentů střední školy. Já na představení seděl a po dvaceti minutách jsem začal usínat. Neuvěřitelně roztahaný film, trpěl jsem. Studenty to taky nebavilo, poslední půl hodiny se rozkecali a já se jim vůbec nedivím.

Noční agent - Volání (2023) (epizoda)

Naivňoučký seriál, ale celkem to zatim šlape. Napětí, akce, hezcí lidé a tak...