Čas (2021)

Nemám rád filmy, u kterejch se musí vypnout mozek.

BANGER. (2022)

Jsem naprosto nasrán. Miluju Hip-hop už asi 25 let. Stále se mu věnuju. Mám rád samozřejmě Old school, ale i některý nový kluky co dělaj mumble rap, emo rap a podobně. Ale tady Mišík jako dealer s omezeným intelektem ukazuje tu nejprimitivnější formu hip-hopu. Naprosto dementní texty. Hudba na piču. Strašný. Dlouho mě něco nevytočilo tak, jak toto. A naprosto nechápu že tento film je na csfd v červenejch procentech.

Fabelmanovi (2022)

Shpýlberg by měl dostat Oskara hlavně za masky. Podařilo se mu udělat z Michelle Williams naprosto odpornou ježibabu. Ano, Stevene, největší tragédie na světě je to, když je tvoje pošahaná matka tajně zamilovaná do tvýho strejdy.

El marginal - Episode 1 (2022) (epizoda)

Z jakýho důvodu Netflus promítá pouze čtvrtou a pátou sérii?

Ztracená - Otec (2020) (epizoda)

Pochopil někdo, jak to teda skončilo?

Fauda - Episode 10 (2022) (epizoda)

Toto je asi nejlepší epizoda ze všech seriálů co jsem kdy viděl. Naprostá seriálová genialita. Z fleku se vyrovná nejlepším dílům Dextera.

Fauda - Episode 2 (2022) (epizoda)

I když první díl byl trochu naivní (proč se nechal Gabi tak blbě chytit?), tak na konci druhýho se to dost dobře rozjelo.

Kodaňský kovboj - Dračí palác (2022) (epizoda)

Třetí epizoda, průdký sešup dolů. Estetika, která mohla být zajímavá první dva díly, tady nudí. Scény nezajímavé, nekonečně dlouhé. Se seriálem končím. A s Refnem pomalu taky.

Kodaňský kovboj - Pomsta (2022) (epizoda)

Refn mě zůstat u Drive, nebo ještě lépe u Pushera. Toto je fakt podivnej rip-off Lynče. Ale je to tak divný, že mě to celkem i baví. Kdyby ovšem každej záběr netrval hodinu. Mimochodem mix srbština/(snad) albánština/dánština/čínština/angličtina celkem funguje.

Pravidla zabíjení (2022)

A zase musím konstatovat: Nehrát tam Olga, tak na to nekoukám.