Cestovatelé časem - Aleksander (2016) (epizoda)

Třetí díl teda fakt slabota. Postavy se začínají chovat jak pitomci, hlavně ten heroin addict. Ještě jim dám ale šanci.

Vlastizrada (2022) (seriál)

Upřímně, nehrát tam Olga, tak na to nekoukám. Na druhou stranu to není špatný a poslední dva díly jsou vyloženě dobrý.

Vlastizrada - Epizoda 2 (2022) (epizoda)

No, je to trochu naivní celý. Jestli že šéf MI6 je takovejhle amaterskej břídil, tak teda God save the Queen. (teda King teď už.)

Nevyzpytatelné cesty Boží (2022)

Mohlo to bejt celkem dobrý, pokud by to nebyl podivný kvaziremake geniálního Shutter Islandu (smíchaným s Kukaččím hnízdem). Na rozdíl od něj to bylo hrozně průhledný. (Paulo, po Contratiempu fakt slabota).

Stanfordský vězeňský experiment (2015)

Celý experiment není moc experiment. Nevybrali zástupný vzorek. Přihlásilo se pár lidí, co potřebovali nějaký peníze. Bohužel mezi nima byl jeden totální psychopat (bachař) a pár slabejch jedinců (na straně vězňů), co si mysleli, že jedou na dovolenou. Ano, zvrtlo se to, byla z toho senzace, ale sorry, takhle se věda nedělá.

The Cloverfield Paradox (2018)

Koukám na to podruhý, samozřejmě kvůli Zhang Ziyi...Tenhle film působí jako nějaký díl Červenýho Trpaslíka, ale bere se nesmírně vážně. Čili to, z čeho by si v Červenym dělali prdel, tak tady je podáno jako dráma. Moje milá má evidentně problémy s angličtinou, tak ji nechali mluvit mandarínsky. Proto se nemčour, rusák, američanka a ir museli naučit mandarinštinu. To je jedna z asi tak tisíce blbostí v tomhle filmu. Proč dávám 3 hvězdičky? Jednu za film, dvě navíc za Ziyi. (Nejsmutnější na tom je, že je plno pitomců, kteří by to byli schopni srovnat s Interštelarem.)

Život (2017)

Jakožto profesor exobiologie na jednotřídce v Horních Zálezlech bych chtěl říci, že tady něco nesedí. Tělo té odporné chobotnice mělo být, tak jako život na Zemi, založen na uhlíku (pro pitomce, značka uhlíku je U...teda C). Pokud byla tedy chobotnička založena na uhlíku, tak jak je možné, že tak rychle rostla? Z několika gramů glukózy? Těžko. Dále se mi nezdá odolnost této chobotnice. Ryan Reynolds po ní pálí z plamenometu a chobotničce to vůbec nevadí? Taky těžko.

Bournův mýtus (2004)

Prosťoučký děj (OK, koukám v roce 2022) a jinak samá naháněčka. Dnes už to moc nefunguje. Pár blbostí v už tak dost blbym scénáři. (Proč Bourne fingoval sebevraždu těch dvou rusáků? ...Karla Rodena jakožto agenta FSB zatkne přímo v Moskvě CIA??!). Jedna hvězda navíc z nostalgie.

Jan Žižka (2022)

Tak jsem Jáklovi fandil...tento film je jak Ronja dcera loupežníka bez Ronjy. Jak Conan The Barbarian bez Conana. Lesní bitky, zapichovačky, řezání hlav. Nějaké záběry dronů. Žádné opravdové drama. Hudba absolutně bez výrazu. Musím přiznat, že posledních 15 minut jsem přeskakoval.

Resident Evil (2002)

Strašná kokotina. Nehrát tam ta superkrasavica Milla, tak bych nevydržel ani 5 minut. Takhle jsem dal asi půl hodiny.