Guns N Roses: Use Your Illusion I (1992) (koncert)

Druhá část toho záznamu je stejná jako ta první, žádný rock´n roll...Co stojí za zmínku, tak jen možná Slash při Paradise city a loučení s publikem. GnR rozhodně měli stovky povedenějšách koncertů než právě v Japonsku.

Za nepřátelskou linií (2001) odpad!

Naprosto stupidní a trapný film. Tolik nesrovnalostí a nelogičností se vidí jen málokdy. Sám americký důstojník si na konci filmu přiletí pro svou zatoulanou ovečku...No kdo psal scénář k tomuto filmu zaslouží 20 ran holí. Nejvíc komicky na mě působil jeden z hlavních padouců, ten co tam pobíhal v teplákovce... Jak je vidět, tak tomuto režisérovi se nedaří na co sáhne. Hrůza a běs.

Josefína Mutzenbacher (1970)

Jooo!!! Jozefínu jsme sledovali na vejšce a každej se z toho prostě málem potrhával smíchy. Jistě, nejedná se o žádný režisérský majstrštich, jedná se o porno :o). Porno, které musíte vidět s českým dabingem! Jozefína, to je něco jako Forrest, jen v trošku lechtivějším odvětví. Hlášky tipu: "A jak si to dělala, jak?" nebo : "Pojď, zasunu ti tam svoji svědcenou svíci" nemájí konkurenci. Celý film je doprovázen naprosto boží a stylovou hudbou, která tomu všemu dodává patřičné grády. Sradovější péčko nebylo nikdy natočeno ( a to jsem jich už pááááár viděl :o))

Cliffhanger (1993)

Tak tomuhle říkám pořádní akční podívaná. Po každé, když film dávají v TV, tak nepřepínám. Je to jeden z těch filmů, který mám nakoukaný nesčetněkrát z mládí ještě z dob videokazet :o). Nekompromisní záporáci a Stallone v plné síle. Žádné zbytečně velké střílení a pohled do nádherné nejspíš Aljašké přírody, jojo tenhle film prostě můžu... Nejvíc mám asi rád začátek, jak spadne ta paní, někdy si při tom všimněte hereckého výkonu pilota vrtulníku, je to tigr jak cip :o) :o)

Iron Maiden: Rock in Rio (2002) (koncert)

Po hudební stránce dokonale zahraný koncert s jedinečným 250ti tisícovým publikem. Není mi jasný, jak ho mohl někdo takle zazdít těmi neustálými střihy kamer. Působí to tak hrozně moc rušivě, na jednom muzikantovi zůstane záběr max.3 vteřiny a hned zase na dalšího. Režisér se asi snažil zachit všechny členy kapely na jednou, ale výsledek je otřesný. Rock in Rio je unikátní koncert z produkce jedné z největšich legend, ale pouze v audio zpracování.

Fantomas se zlobí (1965)

One man show Luise de Funese s bezkonkurenčním dubingem Františka Filipovského. Je takřka neuvěřitelné, jak mě pokaždém skouknutí dokáže tenhle malý cholerik rozesmát. Nejvíc mě asi dostává zadržení komisaře v blázinci a jeho vysvětlování "jak to všechno bylo" :o). No je tam toho mraky... Nové americké rádoby komedie u mě nikdy nebudou podobným snímkům sahat ani po kotníky.

Doblba! (2005)

Od Čtvrtníčka s Duškem, jejichž humor mi vždy sedí, jsem čekal mnohem více, než takovouhle pitomost...

Samotáři (2000)

Perfektní komedie o zajímavých lidech. Nejvíce mě asi dostává Ivan Trojan. Snad pokaždé, když je na obrazovce mě rozesměje.Např. jeho příchod v závěru filmu na snídani : Vy už jíte? :o) Jeden z mála nových českých filmů, který je opravdu hodně povedený.

Visací zámek 1982 - 2007 (1993) (TV film)

Tento dokument je krásná ukázka originality Petra Zelenky. Takto si zahrávat s divákem... Z celého filmu není fikce snad jen to, že existuje skupina nesoucí název Visací zámek. Záseky typu : no, můj táta byl včelař. Nebo návrat skupiny ke slávě, jenž si vydobyla u Japonských posluchačů,díky písni Traktor. Visáče mám rád stejně jako tento dokument. Paráda!

Rok ďábla (2002)

Pecka, která ti nedá spát! Máš rád Čechomory? Máš rád Nohavicu? Máš rád Plíhala (pokud ho znáš)? Pokud je odpověď na tyhle otázky ANO nebo aspoň trochu ano, tak neváhej a di do toho. Opět nechápu, kde se v Zelenkovi berou takle ujetý nápady a vejmysly, ale žeru mu to a žrát budu asi dycky! Takováhle polofikce se jen tak nevidí. Věřím tomu, že pár lidí (a nejen pár) vůbec netuší, že je Zelenka prakticky celou dobu tahá za frňák :o). Co se mi rozně líbí, tak je písnička "Básnířka", která vzešla ze spojení Nohavica - Čechomor. Všiml jsem si , že ten housličkář z Čechomoru bude asi pěknej mrzout, narozdíl od jejich kytaristy... Celý to hrozně moc baví,dobře se na to dívá a ještě líp poslouchá. A stejnak by mě zajímalo, čím se rejža inspiroval :o)