• Pohádka

Soumrak mrtvých (2004)

Hooodně slabé tři hvězdy. V době vzniku to mohlo být originální, později ale Soumrak mrtvých na plné čáře překonal Zombieland a i ve srovnání s pozdějšími Peggovými filmy je tenhle spíš slabší.

Rychle a zběsile 7 (2015)

Neuvěřitelně megalomanské, ale ten velkolepý styl úplně sráží neuvěřitelnost postav, scénář urážející inteligenci diváka, popírání fyziky, hromada klišé a celkově úplná přiblblost. V poslední době jsem sleduju skoro výhradně evropské filmy, a když pak vidím toto, je to jako pěst na oko, kvalitou nesrovnatelně níž.

Zeměkoule (2000) (pořad)

Některé scény naprosto trapné, ale jiné se zase hodně povedly, a ty moje hodnocení zvedají podstatně výš. Reportáž o poctivém nálezci vracejícím peněženku s dvěma miliony nebo "záchraně" sebevraha už z hlavy nedostanu.

Tvoje tvář má známý hlas (2016) (pořad)

Je to od TV Nova, to tady většině "kritiků" bude stačit k odpadu... Faktem je, že se v pořadu vystřídala hromada talentovaných lidí, některé výkony byly dechberoucí a Sokol jako moderátor do takového jednoduchého formátu komerční televize sedí. Je to určitě o třídu výš než zrůdnosti typu Superstar.

RRRrrrr !!! (2004)

Proč tak nízké hodnocení? Tohle je naprostý kult. Tak blbé, až je to geniální.

Pěst legendy (1994)

Je tam sice dost kecání, ale když už přijde na akci, je to božíííííííííí. Nejdokonalejší boj bez triků, jaký jsem kdy ve filmu viděl.

Moudronos (2002) (pořad)

Bez hlovy to už není ono.

Kostičky (1994) (pořad)

Tuhle blbost mi hlova nebere. Ačkoli jestli tím byla odkojená dnešní dopělá generace, chápu, proč to v tomhle státě jde háje.

Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008)

Oproti kultovnímu třetímu dílu šla kvalita samozřejmě dolů, ale rozhodně jsem rád, že ten film vznikl. Úvodní akční sekvence završená únikem v ledničce byla nápaditá. Přidat tam Indyho syna byl spásný nápad - stárnoucímu, ale stále se snažícímu Harrisonovi pomáhá utáhnout akční scény. Jen ta chemie už nefunguje tak, jako předtím s Connerym, i když oceňuju náznaky Indyho stárnutí do podobného muže, jakým byl jeho vlastní otec. Akční scény nebyly zlé, především honička na motorce a v autech v pralese měly nejvíc z kouzla starých dílů. Podivný konec v pyramidách to poněkud pokazil, ale i tak to druhý díl dotáhlo, možná i předčilo.

Klub sráčů (2000)

Kultovní film, který patří k tomu nejhoršímu, co kdy kdo natočil :D je to tak neuvěřitelně strašné po všech stránkách, až je to geniální.