Pařba ve Vegas (2009) odpad!

hrozna nuda, nevtipna... promrhany cas, souhlas s KevSpa

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

Nejnudnejsi Tarantino. Videl jsem jednou a uz nepotrebuji vickrat, byt to kratsi, mohlo to byt mnohem lepsi!

Hanebný pancharti (2009)

Od Pulp Fiction nejzabavnejsi Tarantino! Prace s jazyky je dokonala, sceny krasne nasnimane, herci krasne prehravaji a Walz opravdu genialne hraje!

Zombieland (2009)

Uplna bomba to teda neni, ale ty chvilky nudy nejsou tak dlouhe, aby si jich clovek pri koukani vsiml. Napodruhe to mozna bylo i lepsi. Woody toho ale mohl ukazat mnohem vic!

Symptom Pandorum (2009)

Nadstandard, narozdil od Sunshine me neiritovalo beckove zakonceni (i kdyz tady je to becko uz od prostredu filmu). Narozdil od Moon me to i bavilo.

Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže (2006)

Nelibla se mi uz jednicka, pod tlakem pritelkyne (ktere se libila) jsem si ale nechal mozek doma a dival se. Nejzabavnejsi na tom filmu bylo pozorovat mou pritelkyni jak je cim dal vic zklamana (jak jsem predpokladal) a nakonec na to mame nazor stejny. MegaSranec! Fakt tak strasny film jsem dlouho nevidel a co se tyka casto vzpominanych poslednich 40 minut, tak prave tam byly dobre tak 2s, co se tyka invence tak v sermirskem souboji vyhrava SWIII, to co provadel Kraken mi pripadalo jako vykradacka LOTRI, za cely film jsem se z nouze zasmal jednou (viz dale) a uvodni zaber ve me evokoval "kapajici" scenu z Hero (wtf!). No a zaver? Nechat obzivnout zaporaka, ktery vlastne ani nebyl zaporak, z jednicky, tak tomu uz jsem mohl jen tak zasmat. Keira byla hnusna a to co predvadela se snad neda pojmenovat jako herectvi. Sice jsem u filmu neusnul jako u jednicky, ale co se jednicce uprit neda, tak spravne nacasovani (myslim do divackeho vkusu) a jakastakas originalnost. Pristi rok me v kine cekejte, jedine kdyz to tady bude mit 100% hodnoceni.

Batman začíná (2005)

Spolu s Titanikem nejvic precenovany film co jsem videl. Asi 2x jsem u toho usnul, Bale sice dobre hraje, ale neverim mu to. Neni tam zadny dobry zaporak a akcni scenu jsem tam snad nevidel, na auto se neda divat a hudba je otresna. Nolan tocil dost dobre filmy, ale tady trochu prebral. Vypada to, ze 2 bude jeste horsi, Ledger jako Joker a Tucnak bude obchodnik se zbranemi. wtf!!!

Batman a Robin (1997)

Uz si ten film tak moc nepamatuju a to je mozna dobre. ¨Videl jsem ho ve pred 8 lety a nenudil jsem se, radej to ale zkouset znova nebudu, mohlo by to dopadout spatne, jak vidim tady okolo.

Batman navždy (1995)

Az na Kilmera skvele obsazeni, uz to sice neni Burton, ale jako maly jsem na tom stejne i tak ujizdel. A super hudba.