• Krátkometrážní

Wake-Up Juice (2013)

Velká trefa přímo do mýho vkusu :)

Rick a Morty (2013) (seriál)

Kombinace prostředí Futuramy, hrdinů Návratu do budoucnosti, stylu Family Guy a ujetosti South Parku. Ulítlý černohumorný scifi.

Drawn Together (2004) (seriál)

Super prdel, super ulítlý nápady a scény, spousta ujetostí, wtf momentů, humor nejtvrdšího kalibru :) Trošku pomalejší rozjezd, ale od druhýho dílu to rychle eskaluje.

American Horror Story - Murder House (2011) (série)

První a třetí série skvělý. Druhá moc přitažená za vlasy, co se týče koncentrace zápletek a zvratů na jeden díl. Čtvrtá série nudná.

Současnost minulosti (2009) (TV film)

Velmi pěkný dokument, za který ČT tleskám. Raději ať financuje toto, než nemastné novodobé seriály á la Sanitka 2.

Skutečné Amityville – Dům hrůzy (2005) (TV film)

SPOILER SPOILER: Dokument vcelku objektivně rozebírá "záhadu" hororového domu v Amityville a skepticky zavrhuje jakékoliv působení nadpřirozených sil, legendy o démonech apod.

Lidská stonožka 2 (2011)

Ten hlavní hrdina je tak úúúúúžasně nechutnej :) Ale zas mi tam, stejně jako u jedničky, něco chybělo. Něco jako možnost soucítit s oběťma.

Ghostwatch (1992) (TV film)

Dědeček všech mockumentů a foundfootageů. Hezky se na to dívá, čas na intenzitě zážitku moc neubral. Finále už trochu moc přitažený za vlasy. Celkově opravdu pěknej kousek, kterej doporučuju všem, co se snažej mít nakoukaný všechny zajímavější/zvláštnější kousky mezi horory. PS: Cameo Listera z Červenýho trpaslíka taky potěší :)

Ďábel (2010)

Takovej průměrnej triler s trochu moc moralizujícím finále.