Temný anděl (1990)

S Vladcami vesmiru je Temny andel dalsim top10 scifi beckom s Lundgrenom. Plno akcie a vtipnych hlasok. Dobry scenar. Klasicky intersonic dabing. Lundgren sa tu nehra na ziadneho buchaca, ale posobi ako klasicky americky detektiv 80-90 rokov. Huesova najvyraznejsia filmova postava a asi aj najlepsie zvladnuta. Z nostalgie plny pocet hviezd v ramci beckovych scifi filmov.

Vládci vesmíru (1987)

Medzi scifi beckami je to urcite jeden z top10 snimkov. V detstve som to strasne zral, a vlastne ani dnes tomu nie je inak.

Lukas (1998)

Hororovy akcnak s Lundgrenom. Preco nie? Becko, ktore ma od odpadu daleko.

Deathstalker III – Nájezdníci z pekla (1988)

Skoda, ze Deathstalker nepokracoval po pekne nakopnutej dvojke a vtipnej jednotke. Nelsonovi viac svedcala Pobrezna hliadka..tento vyber Stalkera bol velmi zly. Kulisy a celkovy fantasy dojem posobil slabo. So zenskymi to tiez islo dolu vodou. Uvidime co stvorka, ktoru si pozriem az ked zozeniem vhs. Cover artwork obalu krasny, ako u predchadzajucich dielov. Zan druha hviezda.

Spalující žár (1987)

Pre mna uplna bomba od D-Alvim video. Jednoduchy pribeh, masky a trpka atmosfera robia z tohoto gore snimku pekne pozeranie s nepredvidatelnym koncom. Jednohlasy dabing tuto trashovitost este podciarkuje.

Deathstalker I (1983)

Suboj titanov, Conan a Beastmaster dostali zanroveho pomocnika. Becko s namakanym hrdinom, velkym mnozstvom polonahych modeliek, krasnymi kulisami ci maskami. Zabavne fantasy, ktore sa neberie moc vazne. Krasne osemdesiate roky v plnej parade.

Deathstalker II – Duel Titánů (1987)

Pekne kulisy, hra s tmou a farbami dava tomuto trash fantasy nieco viac, ako iba odpad. Celkom schopna jednotka dostala nasledovnika aj s hororovymi zombies.

Hrůzy jedné noci (1988)

Trash, v ktorom psychos vyvrazduje v roznych kostymoch particku teenagerov na Halloween. Dobry napad, ale zle spracovany. Je to natocene na urovni nejakeho skolskeho projektu.

Implantáty (1991)

Celkom pozeratelny krimi thriller. Horror vobec. Nieco podobne natocil Tobe Hooper v Body bags pribehu s nazvom Oko.