Kid vs Kat (2008) (seriál)

Srandovní poměr v roli obyčejného kluka proti mimozemšťanovi vypadajícího jako obyčejná kočka. Nepoměr sil však vyvrcholí v nečekaný závěr každého dílu. Velice zábavný seriál nejen pro malé ;o)

World of Quest (2008) (seriál)

Seriál pro nejmenší leč oddychové chvíle neuškodí žádnému divákovi. V doprovodu Questa strážce a bodyguarda prince Nestora s jeho družinou všech pochybností mazanou, nezklamou snad nikoho...

Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)

Animované dobrodružství v době alchymistů v podání dvou bratrů. Jeden z bratrů Edward, který přišel o pár končetin se svým bratrem Alphonsem, který přišel o celé tělo při záchraně jejich matky za použití zakázané alchymie. Děj je vcelku poutavý leč místy jednoduchý a nepoživatelný. Jako každé dobrodružství jednou skončí i jejich pouť...

Zpátky na zem (2001)

Vcelku vtipná komedie v podání Chrise Rocka alá "Bučáka". Osobně mám tohoto herce rád a i v České Spojce se ukázal jako herec, který má co nabídnout divákovi. Slušná zápletka, kopec srandy stačí na průměr, který si ode mě zaslouží reinkarnovaný komik.

Čest (2006) odpad!

Tak nějak jsem na pochybách kde byla chyba, pravděpodobně prvotní myšlenka k sepsání scénáře... Poté v režii, pak v castingu, při samotném natáčení a nakonec ve střižírně. Bijící název filmu, lákající kde koho na několikaminutovou akci v podání svalnatých těl a akčních scén alá JCVD či SS nebo snad dokonce ČN. Ve skutečnosti se jedná o lacinou napodobeninu akčního filmu s předem čitelným dějem o několik scének dopředu. Neodvážil bych se propašovat snímek ani do kategorie C !

Nebezpečné hry (1998)

Vcelku atraktivní snímek, s bohužel předem rozeznatelnou zápletkou. Choulostivé hrátky však některé nedostatky nahrazují, avšak né každého můžou nadchnout. Filmová role pro Matta Dilona je dle mého gusta jak vyšitá, avšak nejvtipnější herec z celého filmu byl Bill Muray jakožto pofidérní právník.

Koralína a svět za tajnými dveřmi (2009)

S nápaditým kabátkem, pěkným příběhem a dobrodružnou atmosférou je Koralína vyšitá jak knoflík místo očka pro chvíle relaxu a vypnutí z reálného světa. Rodinná pohádka však pod kabátkem skrývá i opačnou stranu světa, na kterou si sledulka musí počkat X=)

Protivný svůdný holky (2008) odpad!

Samotný název filmu je pouze pozlátko, pod názvem totiž obsahově nic divák nenalezne, možná kromě 80 minut nudy.

Jeskyně smrti (2007)

Dost nezáživný Sfci-Fi/Thriller, už zprvopočátku nudící nic neříkající muž (Tolbiac) kde se vzal tu se vzal. Rozhodně bych nezvolil kategorii Horor - kolem tohoto žánru film pouze popoběhl. Pokud chce někdo ztratit zbytečně skoro hodinu a třičtvrtě života nudící se v židli nebo v křesle tak doporučuji, jinak ruce pryč ;)

Ip Man (2008)

Vydařenená spojitost historie, filmové produkce a děje doprovázeného dobrým obsazením kterou hoši z hollywoodu můžou jen tiše závidět. Ip Man zaručeně posadí každého do křesla na celých 105 minut bez hnutí.