Hellboy 2: Zlatá armáda (2008)

Velice vydařený kousek od režiséra Guillerma del Tora s bohatým obsazením a poněkud zavádějícím příběhem. Pokračování Hell Boye je fantastická podívaná, avšak jsem spíše příznivec prvního filmu, na který bych v případě výběru díval radši.

Temný rytíř (2008)

Více než velmi podařený film Christophera Nolana... Temný rytíř obsahuje vše co náročný divák očekává... Lepší remake Batmana si ani diváci dnešní doby nemohli přát... Jednoznačně nejlepší film co jsem doposud v roce 2008 viděl... 5*

Jumper (2008)

Vcelku povedený oddychový film po náročném dni. Nic speciálního či propracovaného do detailu neuvidíte, avšak s dobrým obsazením a příjemným dějem se nebudete nudit, o efekty nebude nouze a zápletka s předvídatelným koncem navnadí dosti diváků.

Iron Man (2007)

Ačkoliv hraný film předčí v mnoha směrech tento animák, určitě stojí za zhlédnutí.

Soudný den (2008)

Předělaná kopie filmu Já,Legenda apd... pokud někdo očekává akční nářez už jen z názvu filmu... pak opak je pravdou...

Suprhrdina (2008)

Až na pár vtipných scének, vyjímečně nic zajímavého ani nového Superhrdina nepřináší.. což se dalo i podle obsazení čekat.

Nejlepší z gladiátorů (2003) (TV film)

Zprvu se tento snímek tváří akčně a dramaticky, ale opak je pravdou. Tento snímek nepřinesl nic nového až na pár zajímavých akčních scén v samotné aréně nás nic nového nečeká. Dva germánští bratři, kteří se ocitli v otroctví z toho jeden zahyne v aréně rukou spartského bojovníka Lagose, kde jeden z bratrů přežije a jediné co ho drží při životě je myšlenka pomsty. Děj, obsazení a Koloseum je zahanbením epického filmu, který se snaží mapodboit Gladiátora Ridleyho Scotta.

Starsky & Hutch (2004)

Velmi podařená komedie Todda Phillipse. Už obsazení napovídá, že se nebude jednat o kde jakou komedii, které nám předhazují filmová studia každou chvíli. Owen Wilson, Ben Stiller a Vince Vaughn je záruka 104 minutové zábavy, která neomrzí ani po několika shlédnutích...

Riddick: Temná hrozba (2004)

Chytlavý spoj mezi Černočernou tmou a Kronikou temna, i když se jedná o animaci. Nic závratného od 30 minutové animačky nečekejte, Riddick (Vin Diesel) bude stále využívat své umění v zabíjení, které se vymstí psychotické umělkyni sbírající vrahy a jiné individua do své sbírky, aby si je mohla vystavit svých piedestalech (Tress MacNeille).

Spaceballs (1987)

Parádní podívaná pro krátkodobé pobavení, vcelku slušná parodie na Star Wars, Planetu Opic a Vetřelce, ale žádný zázrak se očekávat nedá. Rick Moranis opět zazářil jako velitel blbec alias Tmavá Helma, a ani Bill Pullman aká vesmírný lenoch dlužící kde komu též nezklamal. Za mě 3*