Hannah Montana (2006) (seriál) odpad!

Původně jsem si myslel, že tenhle seriál bude trochu duchaplný, avšak opak je pravdou. Nejlepší z celého seriálu je bratr Miley, který občas rozesměje nějakou ptákovinou, jinak je to trapná podívaná malé celebrity...

Wendy Wu: Bojovnice proti zlu (2006) (TV film)

Nedokonalý remix Mortal Kombat, Street Fighter The Legend of Chun Lee a Electry. Pokud někdy narazíte na tuhle slátaninu, vyhněte se jí obloukem!

LazyTown (2004) (seriál) odpad!

Tak tohle bych nepustil dětem ani kómatu!

Růžový panter 2 (2009)

Pokračování vcelku vydařené jedničky se už tak moc nevydařilo. Zpola nudné, hodně otřepané a nezáživné. Komedie jakoby se vytrácela už v úvodu, ani Steve Martin nedokáže vytáhnout RP dvojku na vyšší stupeň.

Sex Drive (2008)

Nejlepší z celýho filmu je pohled na Pontiac GTO 69' Judge :) k tomu poslouchatelný doprovod hudby a nakonec trapnej příběh průměrného filmu. Bez toho auta by to nevydali ani na VHSkách.

Coach Carter (2005)

Hudebními peckami nabouchaný, chvílemi emotivně vysilující a v doprovodu party puberťáků, kteří se stanou lepšími a dospějí v čele s Couchem Carterem. Co Vás nezabije to Vás posílí, a s Couchem Carterem to platí hned dvakrát! Dobrá podívaná u které jsem se bavil po celou dobu filmu.

A co Bob? (1991)

Skvělá komedie o bláznovi v podání Billa Murraye a jeho nového psychiatra Richarda Dreyfusse, který ho učí malé dětské krůčky.

Špionky (2001) (seriál)

Po grafické stránce velice kvalitní, avšak vše snižuje průměrný děj tří špiónek, které vždy (jako vždycky) vše vyřeší snadno a rychle s neatraktivní čitelností.

H2O: Stačí přidat vodu (2006) (seriál) odpad!

Absolutně nepoutavý seriál v podání tří kamarádek, které se záhadně promění v mořské panny. Neatraktivní děj a ještě horší herecké výkony!

Pucca (2006) (seriál)

Miniseriál, který nadchne snad jen ty nejmenší v podání nebojácného a neporazitelného ninji, kterého stále nahání Pucca s láskyplnou touhou.