True Blood: Pravá krev (2008) (seriál)

Velice atraktivní novodobej seriál o upírech a dalších hybridů, kteří mají existovat v dnešní době. Děj je vskutku poutavý spolu s hlavní hrdinkou, která má nadpřirozenou schopnost. Zápletka upíra s člověkem v doprovodu okolních událostí se může zdát zajímavým lákadlem pro diváka. Ovšem některé ústřelky a zdlouhavé napínání někdy dokáže pěkně odradit.

Vikingové II (2008)

Představa, že v době železné strokotá vesmírná loď z budoucnosti a přiveze s sebou vesmírnou bestii (napůl vetřelce a napůl zvíře z bratrsvta vlků) mi nejde do vínku, kdo mohl tohle napsat a následně natočit. Ke shlédnutí filmu bude zapotřebí notná dávka odvahy a časového prostoru, nejlépe mít po ruce nějakou tu láhvinku aperitivu ;o)

Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu (2004) (TV film)

Na první pohled nepovedená adaptace na motivy Indiana Jonese, která dokáže v pár momentech filmu i pobavit.

Naruto: Šippúden (2007) (seriál)

Pokračování úspěšného Naruta, s mnohem zajímavějším dějem navazujícím na první sérii Naruta. Veškeré osoby jsou starší a vyspělejší, s tím přichází i vyspělejší techniky a atraktivnější boje s mnohdy nečekaným koncem. Rozhodně trefa do černého, kterou občas kazí jen mnoho fillerů.

Naruto (2002) (seriál)

Tento seriál si mě získal hlavním hridnou "Narutem" který je přezdíván též jako "Jinchuriki" čili nositelem pečetě, která brání úniku Bijuu - ocasí démon. Od malička byl v ústraní a nepochopen, v době kdy neměl žádné kamarády o které nejvíce stál. Do té doby než se stal členem týmu 7, jehož členové se neměli nijak v lásce. Konec dobrý všechno dobré, nakonec si naruto svou povahou a dychtivostí získal nejen svou přízeň v týmu 7, celé vesnici ukryté v listí, ale spoustu diváků aká Naruto-filů...

Kronika mutantů (2008)

Více než "B"éčkový film, který navnadí a ozvučí jen jmény zůčastněných. Díky bohu, že se nikdy nedožiji roku 2707 ;)

Quantum of Solace (2008)

Výborně zpracovaný film, opět v podání agenta 007 alá Daniel Craig... Všemocný agent opět dokazuje svojí profesi na pravém místě, akční skoro dvouhodinová podívaná bude bavit filmové nadšence i jiných žánrů.

Sex ve městě (2008)

Vcelku vydařený snímek, místy i k pobavení.. ale nejsem fanda těchto filmů. Seriál jsem nikdy neviděl a ani se nehodlám koukat, proto jen za ***

Neuvěřitelný Hulk (2008)

Efektně vydařený a dobře obsazený film klasické lákadlo skrze filmové triky s počítačovými dodělávky v porovnání s původním Hulkem sice jiné, ale v podstatě na jedno brďo... jedinou věc jsem na celém filmu nepobral, a to konec kdy se objevil Stark alá Iron Man... Holt asi jiná doba :D

Rallye smrti (2008)

Velice vydařený snímek v hlavní roly s Jasonem Stathamem představte si Rychle a Zběsile s nakousnítím Kurýra k tomu přidejte pár těžkejch kanónů a dolaďte žhavýma kočkama... sečteno podtrženo vyjde Vám Death Race. Film není rozhodně pro poutníky a hledače klidných, oddychových či naopak hororových filmů... Death Race nabízí maximum které už samotný název filmu napovídá. Takže zapnout pásy, nastartovat, zkontrolovat zásobníky a jedéééém