• Krátkometrážní

Rychle a zběsile 8 (2017) odpad!

Občas člověk prostě musí litovat, že se nedá hodnotit jako velký hovno ten film vlastně je. A opět se ptám: co v tom Hollywoodu fetujou za svinstvo???

Rychle a zběsile 7 (2015) odpad!

By mě fakt zajímalo co kdo fetuje, že zafinancuje a vyprodukuje takovouhle sračku...

Hvězdná brána (1994)

Ono to na ty čtyři hvězdy nemá ani zdaleka, ale protože se z tohohle filmu stal s dalšími seriály vážně fenomén (a hlavně přišel s něčím pro mě naprosto novým), tak mu to v podstatě odpouštím.

Predátor: Kořist (2022)

Docela příjemné překvapeni. Po tý kokotině čtyři roky starý je to fakt jako balzám na rány plný zelený krve... Jen mi paradoxně strašně vadila tlama našeho hlavního emzáka - už jsem si moc namlsanej "big ugly motherfuckerem" z osmdesátek...

Vynález zkázy (1958)

Musím smeknout svůj širák před panem Zemanem, protože tohle bylo téměř geniální! Naprosto famózní animace od jednoho českého vizionáře. Bohužel jsem se pro sledování krapet nudil, takže jednu * musím dát dolů.

Černobílý svět (2011)

Připadalo mi to jako něco na objednávku od Černý ligy spravedlnosti, BLM (případně jiný zhovadilý skupinky retardovaných nýmandů) a zcela upřímně nechápu, jak může být zrovna tohle v druhé stovce něj filmů ČSFD. I když na druhou stranu nemůžu tvrdit, že by to byly dvě hodiny ztráty času, celkem jsem se i bavil.

Adult Wednesday (2013) (seriál)

Celé se to dá shlédnout během jedněch průměrných reklam v TV, ale je to taková prdel, že se člověk stejně neubrání tomu, aby pustil další díl. Jeden, dva díly jsou sice slabší, ale zbytek je děsivě povedenej.

Mandalorian (2019) (seriál)

Od dob SW: Rogue One je to první dílko z univerza, na které se dá koukat. A že je to parádní jízda. Navíc zbožňuju tu hudební linku a artworky při titulcích. A poslední dva díly první série byly vážně kulervoucí!!

Čarodějův učeň (1977)

Temná a drsná, i když krapet naivní pohádka. Co mě strašně štvalo byla právě ta naivita tvůrců - opravdu mistr, který dokáže zastavit čas a proměnit člověka ve zvíře, nedokáže poznat kdo z učňů mu lže, nebo se něčím provinil?

Velký Gatsby (2013)

Musím říci, že mě vizuál a hlavně "moderní" hudba tak neskutečně sraly a přitahovaly zároveň (asi jako Maguirea high society), že to bylo asi k nesnesení. A to vše během první půlhodinky  Škoda času na zbytek filmu.