Partička (2011) (pořad) odpad!

Mám rád inteligentní humor a tohle bohužel do této kategorie nespadá.

Ponorka Hunley (1999) (TV film)

Nadprůměrný televizní film, který má hlavu i patu. Je zajímavé, že se o této ponorce se mnoho nevědělo až do její nalezení v sedmdesátých létech. Vyzvednuta však byla až v roce 2001 i se svojí mrtvou posádkou. Další zajímavou věcí je, že se posádka zřejmě měla možnost zachránit, jenže ten okamžik, kdy to bylo možné propásli.

Vzducholoď (1971)

Celkem povedený remake filmu z roku 1930 Pekelní andělé.

S kuchařem kolem světa (2007) (seriál)

Obdivuji tohohle Francouzského kuchaře, který cestuje po světě a kromě vaření ochutnává tamní speciality, na které bych si sám netroufl, ani kdyby mě nutili.

Odysseus a hvězdy (1976)

V 70-tých létech naprostá špička. Hodnotit tenhle film z pohledu dnešní doby je nesmysl.

Vekslák aneb Staré zlaté časy (1994)

Velice nedotažený film, který kdyby měl lepší děj a lepšího režiséra, mohl se zařadit mezi takové filmy, jako je Bony a klid. Jenže tohle dílo je ve všech parametrech je mnohem horší, ačkoliv potenciál a zázemí udělat dobrý film tu určitě byl.

Studený bufet (1979)

Trochu zklamání, čekal jsem normální příběh a ono to byla taková absurdita.

Když se čas naplnil... (1980)

Tenhle film jsem za socíku viděl v kině někdy začátkem osmdesátých let. Dnes je to už klasika, která připomíná rovněž velmi dobrý film Krakatoa, na východ od Jávy, který byl natočený podle skutečné události o zániku sopečného ostrova Krakatoa.

Sanitka 2 (2013) (seriál)

Hodnotím zatím jenom to, co jsem viděl a dávám tři hvězdičky. Myslím si, že tento seriál nemá daleko k ideálu, aby byl moderní taky dobře prodejný i do zahraničí. Ale nakonec přece jen dějově pokulhával.

Kovbojové a vetřelci (2011)

Pohádka o kovbojích a sci-fi vetřelcích, která se ani nemohla dostat do červených čísel, protože oba tyto žánry se navzájem degradují.