Operace mé dcery (1986)

Příliš socialistické, příliš nomenklaturní, příliš normalizační, příliš přikrášlené, ale teď vážně. Jde o pravdivý příběh, který ukazuje slušnou úroveň tehdejšího Československého zdravotnictví se skutečným příběhem o kterém se dokonce psalo v tehdejším tisku. Nehodnotím smutný příběh, ale velmi dobrou úroveň snímku.

Piraňa 3DD (2012)

V tomhle filmu se prehistorická piraňa dostane opravdu, ale opravdu všude.

Komisař Rex (1994) (seriál)

Původní seriál Komisař Rex s Tobiasem Morettim se povedl, a nelze mu mnoho vytknout. Ostatní nehodnotím.

ONA A ON (2013) (seriál)

Myslím, že tenhle komediální seriál je docela v pohodě i když chápu, že ti z Prague Pride budou dočista rozhořčení.

Filutové (1959)

Poděkujme za Faltuse, zpočátku jsem si nebyl jistý, zda to nedabuje sám Filipovský.

Tři dny ke svobodě (2010)

Velmi dobré drama s Russellem Crowem trvající přes dvě hodiny, při kterém se člověk nenudí a při tom by mohlo pokračovat ještě dál. Russell Crowe mě v tomto filmu opět nezklamal. Je to jeden z mála současných novodobých herců, které uznávám.

Dlouhá míle (1989) (seriál)

Velice realistický seriál ze sportovního prostředí. Jsem rád, že takový seriál vznikl, protože je použitelný i jako nic nezamlčující dokument. Kdo to zažil na vlastní kůži, dá mi za pravdu.

Okres na severu (1981) (seriál)

Ne, ne, ne, zatraceně dyť normalizace je teď. A vůdcové? Klaus, Topolánek, Nečas.

Jak jsem ti slíbil (1987) (TV film)

Velice dobře natočený film. Stáří filmu lze poznat jen podle herců. Děj je o sociálním systému. Takhle vypadají a budou vypadat soukromé dětské ústavy podporované státem. Peníze jsou totiž až na prvním místě, tak že máme se na co těšit. Kdo neviděl, doporučuji zhlédnout, byť film je situován z období cca třicátých a čtyřicátých let minulého století v USA.