Superman vs. Elita (2012)

Prý se máme pohodlně usadit a počítat, kolikrát nám u toho spadne čelist. Mně spadla, když jsem viděl to vysoké hodnocení. Marná byla snaha udělat komixový animák zralejším a dospělejším, když to ke dnu stahuje animace a vizuál, který jako by z oka vypadl podprůměrným kresleným tv seriálům z nedělního rána. Ta kombinace nebude fungovat nikdy. Prostě se to spolu bije.

Souboj s podsvětím (2010) odpad!

Tak tohle byla tragédie i na videofilm. Dá se překousnout home video kamera i ten příšerný dabing, ale že někdo v roce 2010 příjde s akčňákem, ve kterém je choreografie na úrovni "tak třeba takhle do něho kopni a já nevím, ty mu dej třeba pěstí...". Krůčkem k odpadu pak bylo to, že si tvůrci z "akčních" scén udělali videoklip s odpornou hudbou.

Muž z oceli (2013)

Plusy: Jde jinou cestou než předchozí filmy, některé souboje... Mínusy: Jde jinou cestou než předchozí filmy, některé souboje... Prostě je to takové nedomrdlé. Na jednu stranu to chce být temné a zralé ve stylu Temného rytíře, na stranu druhou tam nacpou létající zvířátka a lá StarWars. A ty souboje? Ono je sice cool, když dostane Superman ránu a tělem sejme kus nádraží a vagóny, ale když člověk po chvíli zjistí, že veškeré bitky jsou na jedno brdo ve stylu: digitální panák dá pěstí digitálnímu panákovi a ten probourá půlku digitálního města, pak je to opruz. Nemůžu nepřirovnat k 30 let staršímu Supermanovi II. Ten, ač omezen trikovými možnostmi té doby, dokázal vytvořit daleko nápaditější souboje Kal-Ela a Zodovy grupy. Cavill je ale konečně první důstojný nástupce za Reeva.

Gomora (2014) (seriál)

Mladý grázl se starým grázlem tankujou benzín do kanystru. Mladý grázl se starým grázlem podpálí jinému mladému grázlovi byt. Mladý grázl se starým grázlem příjdou domů, políbí na dobrou noc své děti a manželky, abychom viděli, že i grázlové mají rodiny. Jiní grázlové prodávají drogy. Další grázlové si pujčujou prachy od jiných grázlů. Mladý grázl se starým grázlem a skupinou dalších grázlů vezmou zbraně a přepadnou skladiště jiných grázlů. Semele se přestřelka ve které chcípá starý grázl. Mladý grázl ho oplakává a já si dělám naděje, že to nebylo míněno jako dojemná scéna. Pak už tak nějak nekoukám... Poslední dobou je masturbopudné točit seriály, kde tvoří hlavní role záporné postavy. Když na to lidi koukají, proč ne. Já ale postrádám smysl koukat na příběh, který postrádá kladnou postavu a ve kterém je policie pouze kulisa, která jim kazí kšefty. Na to jsem asi příliš normální.

Tři pírka (2014) (TV film)

Já nevím, co pořád skopčáci mají s těma 50-60 minutovýma pohádkama. Cvičí si na tom kameru, nebo střih? A ten příběh... Král řekne synům, kdo mi přinese nejjemnější koberec, bude králem a rozhodí pírka. Pírko Gustava přistane u jeskyně, tam je ropucha, ropucha mu dá nejjemnější koberec. Král řekne synům, kdo mi přinese nejkrásnější prsten, bude králem a rozhodí pírka. Pírko Gustava přistane u jeskyně, tam je ropucha, ropucha mu dá nejkrásnější prsten. A tak je to ještě s princeznou. Kdo to platil?

Islám po česku (2007) (TV film) odpad!

Rekordních 17 vteřin mi stačilo k hodnocení odpad! Že to nejde? Ale jde. To když se ukázalo, že hned v úvodu komentující osoba je Lukáš Větrovec. I když v podstatě, ani by tam nemusel být. On totiž každý pořad, který prezentuje islámskou víru jako něco v poho a neškodného, je odpad. Prezident Zeman řekl: "Ne každý muslim je terorista, ale každý terorista je muslim." a má pravdu. Já dodám: Jediný rozdíl mezi radikálním a umírněným muslimem je ten, že radikální vám uřízne hlavu a umírněný je v duchu rád, že to za něj udělal ten radikál.

Sejdeme se na Cibulce (2013) (pořad) odpad!

Jak se říká deviaci, kdy vás sexuálně přitahuje mentalita důchodců? Senilofílie? Tím totiž trpí Aleš Cibulka. Ty vole, ten člověk nemá ani čtyřicet a úplně se vyžívá v senilních pořadech pro důchodce. Ten dřevěný stoleček tam má proto, aby nebylo vidět, jak mu stojí péro.

Bezdružice (2015) (seriál) odpad!

Tak Paul Greengrass už se dal na natáčení sitcomů? Nebo to byl spíš Olivier Megaton? Každopádně koukat na to = utrpení. Jestli je to vtipné, či ne, těžko posoudit. Přes tu debilní kameru se nedá soustředit vůbec na nic. Tak Paul Greengrass už natáčí sitcomy... ... to je krásný povolání.

Intim Night (2012) (pořad) odpad!

Hodnocení mě neudivuje, důvody ano. Nějak jsem se tu nikde nedočetl, že největší problém těchto pořadů je prostě a jednoduše už jejich samotná existence. Ať se totiž moderátoři a celebrity snaží sebevíc tvářit inteligentně a vyzrále, ono jaksi veřejně propírat, jakou mám oblíbenou sexuální polohu a velikost penisu a nevímco ještě, působí jak infantilní křeč až na úrovni puberťáků hrajících flašku. A přesně takovou výpovědní hodnotu mají tyto pořady - flaška ve špinavém sklepě. Sex je soukromá záležitost a patří za dveře ložnice.

Noční hlídka (2004) odpad!

Je hezké, že rusáci chtějí svůj Matrix, ale jedna věc je na úvod schválně vložit nesrozumitelnou scénu, abych pak postupně dodával scény dávající smysl, jako střípky mozaiky, druhá věc je neustále flákat jednu wtf scénu za druhou bez hlavy a paty. Tleskající babka už byla na hraně snesitelnosti, následující scéna, kdy chlapec skočí do bazénu, spustí se mu z nosu krev a slyší hlasy už byla poslední kapka. Nedokoukáno, protože drogy neberu a trávu nehulím.