Halloween II (2009) odpad!

Pardon, ale to bylo příšerné. Pokud opomenu, že herecký výkon byl založený na řvaní " Fuck you" tak by se to ještě dalo, ale aby byl Mike schopný teleportace či schování za dvakrát tenčí strom...Originální sérii mám rád a ty nelogičnosti tam sedí, tady to je pouhopouhá kopie o několik tříd níž. Rob Zombie tady šlápl vedle

Kick-Ass (2010)

Pěkný příběh, konečně dobrý Cage a dobré vtipy, nemám co vytknout. Jo a Lyndsy vypadá neskutečně mladě :D

Změna je život (2010) (seriál)

Nějak mi to pokaždé vykouzlí úsměv na tváři.

Babel (2006)

Popravdě nevím jak hodnotit. Ty příběhy byly pěkně propletené, ale celé mě to nějak zklamalo. Hudba užasně atmosférická, ale za film to nevydá. 70%.

Cela 211 - Vězeňské peklo (2009)

Jsem v šoku. Narazil jsem na tohle docela náhodou tak jsem říkal, že tomu dám šanci. A k vidění se mi dostal výborný film. Nemůžu si stěžovat. Celé to tvoří úžasný film. Okamžitý první dojem určitě 100 %

Podivní (2010)

Něco mezi 3/4. Olyphant mi přišel o hodně lepší, když mohl projevit emoce a né jako bezvlasý zabiják pouze ničit okolí. Přesto se film točil kolem přílíš tradičních věcí a to tomu trošku uškodilo[ Nutno konstatovat, že jsem nedotčen předlohou] . Chvílemi to připomínalo televizní film. Za "pěkný" konec 70% .)

Dorian Gray (2009)

Pouze jedna hvezdicka za vyrazne odchyleni od knizky - At uz uzasne vyroky lorda Henryho ci stahnuti 20 let do jednoho. Prijde mi, jak kdyby tvurci filmu necetli predlohu.

Neboj, jsem v pořádku (2006)

Kdybych neviděl pouze posledních 30 minut, dovolil bych si ohodnotit. Konec byl pěkný a jelikož to bylo v originále s originálním tit. tak jsem z toho měl jenom obrázky a zrovna na M. Laurent se koukat dáá:)

A Bit of Fry and Laurie (1987) (seriál)

Zatím jsem se nedostal ke všemu, ale co sem viděl, tak úžas:)

Byl jednou jeden... život (1987) (seriál)

Tento seriál ze srdce nesnáším, né díky obsahu, ale díky mé "profesorce" na biologii, která nám to pokaždé zapínala a ještě to debilně komentovala, a v případě, že jsem neočekávaně usnul, mě ihned probudila a zkoušela na předešlou scénu. Ne, tento seriál doopravdy již ne!