Thor (2011)

Tak pěkně zčerstva po příchodu z kina: Po mírně zdupaném traileru jsem čekala větší zlo. Nakonec se ukázalo, že jediným zlem je proklatý dabing. Napnutá jak struna od kytary jsem sledovala, jak se "hezoun" Thor vypořádá se svým bráškou Lokim a ani mě nenapadlo počítat čas do konce, což je dobré znamení toho, že film opravdu bavil. A jako třešnička na dortu byli Foo Fighters, jejichž písnička Walk zazněla při scéně v hospodě a v závěrečných titulcích, čímž jen přispěli k již tak vynikajícímu dojmu z celého filmu.

Na doraz (2010)

Vcelku příjemná komedie s pár momenty, které stojí za to vidět, ovšem na druhou stranu mě nedostala "do kolen". Což mě dosti mrzí, protože na tenhle počin jsem se děsně dlouho těšila. Robertovi slušně šlape na paty Zach Galifianakis a jeho malý čoklík, ale na plátně jim to spolu jde. Dávám pěkné tři hvězdičky.

Hellboy (2004)

Bomba, vážně bomba! Hellboy je sympaťák a žabáček k sežrání. Akce, humor, výborný scénář a herecké výkony.

Den nezávislosti (1996)

Hlavně nad tím nepřemýšlejte! To je prostě taková konina, až je to boží. Další film spolu s Godzillou a Jurským parkem, na kterém jsem vyrůstala. Doufám, že mě to nepoznamenalo ;)

Godzilla (1998)

Když jsem byla na základní škole, Godzilla byla pro nás nutností.Faktem je, že nyní v dospělosti jsem ji neviděla ani jednou, evidentně nadšení vyprchalo společně s dětstvím. Každopádně stále je to film, který dokáže vyplnit mezeru v sobotním večeru a dokonce i pobavit (ano, funguje dobře i jako komedie:) A abych nezapomněla: hvězdička navíc za úžasnou písničku od Foo Fighters, která se objevila na soundtracku.

Dorian Gray (2009)

Připadám si tu mezi vaším hodnocením jako exot:) Prostě se mi ten film líbil. Knihu jsem četla až poté ( a samozřejmě se jí film nemůže rovnat), ale i přesto hodnocení nezměním. Kromě úžasného Firtha zazářil i Ben Barnes. Bála jsem se, že si s rolí neporadí, ale poradil, a moc dobře. Já bych ho zas tak nezatracovala;)

Božský Bruce (2003)

Zlatá střední cesta. Jim dokáže v pár scénách rozcupovat vaši bránici na kousíčky, ale na druhou stranu zase pořádně nudit. Takže když si to spojíme, vznikne z toho průměrná komedie, s ujetým Carreym a vynikajícím Freemanem. Tentokrát mě ale Jennifer moc nenadchla.

xXx (2002)

Kdysi jsem byla z Vina Diesla na větvi. Akční jízda, Rammsteini, Praha...Po deseti letech už tolik nenadchne...

Česko Slovenská SuperStar (2011) (pořad) odpad!

Za něco stál maximálně první ročník, který jsem jakž takž sledovala. Další řady jsou katastrofa, zpěváci stojí za starou bačkoru a momentálně vypínám televizi, jen co vidím znělku. Všichni jsou do roka a do dne zapomenuti, snad kromě Hvězdné pěchoty. Ta jediná pobaví.

Marley a já (2008)

Film o jednom "štěňátku" a jeho páníčkách. Roztomilá komedie, avšak já radši kočky ;)