Sám doma 3 (1997) odpad!

To už nemá nic společného s původním filmem. Tak trapné zloděje jsem neviděla snad v žádném filmu. Scénář ohraný jak stará deska a humoru tam najdete co by se za nehet vešlo (možná ani to ne). Příklad toho, že točit nějaké pokračování je naprosto zbytečné a špatné.

Sám doma 2: Ztracen v New Yorku (1992)

V podstatě dvojka přináší to samé, co jednička, akurát na jiném místě. Takže už od začátku víte, jak to dopadne, ale stále to má své kouzlo. Perfektní odechovka.

Sám doma (1990)

Skvělá zábava od začátku do konce. I po těch letech stále obdivuji Kevina a jeho mnohdy šílené nápady , jak dostat dvojku zlodějíčků. Já bych zůstala pod tou postelí. Moje další vánoční klasika.

Snowboarďáci (2004)

I přesto, že v době kdy byl film v kinech mi bylo 16 let, ničím mě nezaujal. Z těch dvou jsem si taky na zadek nesedla, jeden hrál hůř jak druhý. Příběh absolutně o ničem, jen o tom, jak jsou dva pubertální výrostci nadržení. A kolem je spousta sněhu. Ta hvězdička je za Langmajera.

Stahovák (2009) (pořad) odpad!

Tohle se NOVĚ vážně nepovedlo (ne, že by se jí někdy vůbec něco povedlo). Ale trapnost a ubohost těch dvou šašků je k smíchu (nebo k pláči?). Videa si dokážu najít na youtube i sama a rozhodně zábavnější, než co předhazují ti dva. Úplně zbytečné plýtvání divákovým časem. Asi nemají na Nově čím zalepit díru v programu. PS: Viděno cca 5 minut čistého času.

Mrtvá nevěsta Tima Burtona (2005)

Wau! Tim Burton mě svým megadílem zbavil strachu ze smrti. Kdyby i ve skutečnosti posmrtný život vypadal takhle, začínám se na ten nekončící mejdan těšit. Výborný příběh, krásná animace (šedý lidský svět x barevné a veselé záhrobí), skvělá hudba! Nikdy neomrzí.

Jack Frost (1998)

Příjemné, smutné, vtipné, dojemné. Film s mnoha protiklady. Chvílemi se smějete a konec vás dožene k slzám, jako mě v 11-ti letech.

S tebou mě baví svět (1982)

Kždý to viděl aspoň tisíckrát, i přesto, že mu to už leze krkem. Stejně jako mě. Ale jedno se téhle komedii upřít nedá: stále po těch xx letech pobaví.

Chobotnice z II. patra (1986)

Svého času mě tahle dětská komedie v čele s chobotnicema z modelíny bavila. Dokonce mi maminka ve třetí třídě koupila i knížku:) Takže u mě těžká nostalgie.

Tři veteráni (1983)

Ne, ne, to není můj šálek kávy. Kdysi možná, ale další a další shlednutí nudí a nepřináší nic. Samozřejmě obsazení na jedničku, ale bohužel to není vše.