• Fantasy

Jan Žižka (2022)

Po zhlédnutí jsou mé pocity rozporuplně. Pokud se jedná o boje, tak jsem se hodně bavil, ale příběh je na druhou stranu dost nedotažený a divný. Také náš hrdina toho ve filmu moc neřekne, většinu času jen mlčí a dívá se. Další zápornou věcí je poslední bitva, která je těžce nereálná a po shlédnutí jsem si říkal, proč se na tohle režisér nevykašlal. Ta nesmrtelnost je až do očí bijící a po bitvě zranění neexistuje. Tak jako tak se ale jedná o film u kterého jsem se bavil a nenudil. Takové slabší 4 hvězdy.

Beats (2019)

Dospívající kluk z "lepší" rodiny se nemůže kamarádit s klukem z "horší" rodiny, ale i přes to se kamarádí. Příběh je prostě jedno velké klišé, ale já se bavil. Nevím proč byl zvolen černobílý formát a mělo to hrozně natahovaný konec. Taky jsem moc nepochopil linku Spannera táty/ bráchy? Bylo to hrozně neukončené. Také scéna s policií mi přišla moc našroubovaná do děje. Film měl ale pozitivní nádech a příjemně se na něj dívá. Vtipné momenty mi přišly opravdu vtipné a ne trapné. Film doporučuji, ale rozhodně není pro každého.

DOTA: Dračí krev - 2. kniha (2022) (série)

Po shlédnutí je lepší jak první série, vše se postupně zamotává, ale drží si standart z první série. Přibyde pár nových postav a staré zůstanou. Finále série je epické a přehnané. Na třetí sérii se těším. Škoda, že není delší, příběh dle mě běží až moc dopředu.

Krotitelé duchů: Odkaz (2021)

Nejedná se sice o nějaký režisérský a scénáristický zázrak, ale já se od začátku nenudil. Pohodová vlna filmu mi seděla a nakonec se až divím, jak to byl dobrý film.

DOTA: Dračí krev - 1. kniha (2021) (série)

První série je hlavně o seznámení se světem a hrdiny. Každý má svůj cíl a osud a opravdu se mi jejich různorodost líbila a většinu jsem si i oblíbil. Děj napínavý a skvěle zpracovaný. Jen bych možná přidal trochu akce, ale i tak jí bylo dostatek. Zpracování na špičkové úrovni. Hru znám jen to, že existuje a i bez znalostí hry je vše pochopitelné. Není problém tedy doporučit všem. Jedná se o skvělý fantasy seriál plný kouzel a draků.

Muzzikanti (2017)

Před začátkem filmu jsem nečekal, že by to mohlo dopadnout až tak špatně, ale opravdu nejde dát vyšší hodnocení. Děj vlastně ani neexistuje a pokud by se mě někdo ptal, tak za mě se jedná o nesmyslnou snůšku osobních tragédií, které jsou ve výsledku spíše úsměvné. Rocková hudba mě nebere a z filmu nezbyde nic. Herecké výkony hrozné a je to všechno tak natahované, že jsem to ani nechtěl dokoukat. Prostě mě to nezajímalo jak to dopadne.

Tři Tygři ve filmu: JACKPOT (2022)

Super film, který je na začátku pomalejší a méně vtipný, ale poté se to začne rozjíždět a ohromně jsem se bavil. Třeba u scén v Polsku jsem se nepřestával bavit a od srdce jsem se zasmál. K plnému hodnocení tomu ale něco málo chybělo, ale i tak se jedná o komedii, kterou můžu doporučit snad každému.

Malý Sheldon - Série 5 (2021) (série)

Už je to pořád dokola a každou další sérií se bavím méně a měně. Ne že by to nebyla zábava, ale už je toho prostě moc a některé díly zábavné nejsou. Seriál by měl skončit v nejlepším, protože stoupající tendenci kvality nečekám... Hodně slabé 4 hvězdy

Kimi no suizó o tabetai (2018)

Na tento film jsem narazil vcelku náhodou, kdy jsem hledal podrobnosti při nákupu mangy (chci sníst tvoji slinivku) a vůbec jsem nevěděl, že to i existuje jako film, tak jsem prvně vsadil na film. Ano jedná se o standardní romantické klišé a vše je vcelku předvídatelné. Příběh se mi ale moc líbil a animace byla také super. Příběh se nese v takovém radostném tempu a velice dobře se mi na něj dívalo. Konec je ale extrémně smutný a i mě ukápla slza a to už je co říct. Doporučuji, v rámci romantických filmů se jedná o jeden z nejlepších filmů, co jsem viděl.

Spider-Man: Bez domova (2021)

Tento typ filmu to má u mě těžké. Už od začátku je znát cílovost na mladší publikum a to mi dost vadí. Příběh také není nic nad čím by musel člověk přemýšlet a prostě se nechá vést dějem. Zpracování je jako obvykle na vysoké úrovni. Pro mě se nejedná o nic, kvůli čemu bych si film pouštěl znovu. Byl zábavný, ale jednou stačilo. Prostě vyšší průměr.