Transcendence (2014)

Tyjo, člověk by si řekl, že je to fakt úžasnej námět, a přitom to je taková hrozně blbá nuda.

FlashForward - Vzpomínka na budoucnost (2009) (seriál)

FlashForward má zajímavý námět vycházející z knihy Roberta J. Sawyera. Zpočátku mě zrovna moc nezaujal, ale postupně se přes další díly mé zaujetí stupňovalo a vyklubal se z toho hezký počin. Jde o sci-fi, které je vlastně z minulosti (2009, v době tohoto komentáře je rok 2014) pohrávající si s cestováním (myšlenkami) do budoucnosti. Škoda, že seriál už nepokračuje.

Konzultant (2013) odpad!

Debilní "příběh", naprosto utopicky dlouhé, a hlavně otravné dialogy a i střih jsem chvílema fakt nechápal. Třikrát jsem u toho unsnul, než jsem se dostal na konec, kterej stejně stojí za hovn*. Pozn: viděl jsem extended verzi, která, podle mě, neměla nikdy vzniknout.

Jasmíniny slzy (2013)

Nenechte se nachytat, o komedii opravdu nejde. Dokonce ani Louieho humor Woody nevyužil.

Hledá se prezident (2013)

Dokument: Super! Ukazuje zajímavé věci, a taky to, jací jsou kandidáti "behind the camera". Vybraný prezident: Odpad!

Vánoční poselství prezidenta republiky Miloše Zemana (2013) (pořad) odpad!

Kamera celkem ušla, ale zvuk byl hroznej, furt tam bylo slyšet nějaký narcistický huhlání, a herecké obsazení bylo dosti tragické. Myslím, že Zdeněk Troška by tomu dal trochu serióznosti.

Elysium (2013)

Chápu, že je to sci-fi, ale to přece neznamená, že to má být plné blbostí a nesmyslů.

jOBS (2013)

Mám pocit, jak kdyby někdo první čtvrtku filmu roztáhl na 3/4, pak celej prostředek vytřihl, vložil pár záběrů z poslední čtvrtiny a konec zase vystřihl. A na závěr, když už tam jsou ty fotky pro porovnání herců a skutečných osobností, nechápu proč tam nepřipsali i jména...

Kurýr (2012) (seriál)

Chvílemi je to tak špatné, že se až nahlas směju. Například mu týpek vyklopí skoro celej zásobník z UZIny do bočního okýnka z cca 3 metrů, kde to zanechá jen pár škrábanců. To jsem ochotný divácky přijmout, ale že o dva záběry je okýnko jako nové a naleštěné, to už prskám smíchy. A takových momentů je v 1 díle docela dost. Zatím jsem viděl jen dva díly, ohodnotím až po celé sérii, pokud ji někdy dokoukám.