Zoolander (2001)

Tak toto bych považoval za účinný nástroj k mučení.

Dlouhý víkend (2005)

Zajímavé prostřihy. Jinak naprosto primitivni film pro primitivni divaky (tím nechci nikoho urazit !!). Asi lepší spojení je "nenáročné diváky". Ale primitivní bylo první co mi přišlo na mysl.

Spirit (2008)

Až na hezkou grafiku není co hodnotit. Děj jako by byl diváku zcela vedlejší (rozuměj nijaký a.k.a. nudný). Ještě že mě ty 4 gambáče při sledování tak vypomohly.

Synecdoche, New York (2008)

Zpočátku mi to připadlo jako "normální" film s absurdními prvky. Postupem času se ale začal stávat naprosto absurdním a velmi depresivním. Klobouk dolu před tak promyšlenými a hodnotnými dialogy. Kaufman se tu opravdu vytáhl, neméně se vytáhl i můj nyní již oblíbený Hoffman.

Marley a já (2008)

Výborný film. Ti kteří mají psa, tak se se spoustou věcí dozajista ztotožní. Příběh je zajímavý a poutavý, i vtipné momenty nejsou této rodinné podívané cizí. Labradoodle

Hele kámo, kdo tu vaří? (2005)

Já teda nerozumím hodnocení ostatních uživatelů, ale já se fakt bavil. A nestydím se za to !!! Ať to bylo sebestupidnější, ubohý a ... (doplnte si nazory z ostatních komentářů) ... tak se musím opakovat, ale opravdu jsem se bavil ! :)

Deník zabijáka (2007)

Řekl bych že téma "náprava a pomsta alkoholika a zabijáka" bude vděčné a zajímavé téma, John Dahl a spol. z toho bohužel udělali jednu velkou nudnou stopáž.

Velcí bratři (2008)

Ted jsem chtel neco napsat a zjistil jsem ze me tento paskvil za to ani nestojí. Snad jen ze zaverecna "bitva" byla asi nejtrapnejsi z celyho "filmu".

Yes Man (2008)

Skvělá komedie na úrovni !! Jim je prostě machr, jeho herecké výkony jsou skvělé. Yes man je sice celkem praštěná komedie, ale není vubec debilní jako jiné "komedie".

Nejtajnější přání (2008)

Zajímavá, ujetá a debilně praštěná směsice ubohých sexualních vtipů, to vše v několika příbězích a prostřizích. Alě me se to celkem líbilo.