Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

David Fincher si s divákem vyloženě hraje! Ve filmu se střídají různé, zajímavé a některé silně emoční momenty, příběhy a situace. Dobové zasazení je perfektní, doba po 1. svět. válce příběhu vyloženě svědčí. Jsem rád, že jako první film v roce 2009 jsem měl možnost shlédnout právě tento příběh o Mládnoucím Benjaminu Buttonovi !!

Disaster Movie (2008)

Kašlu na odpaďáky tady, já se celkem bavil, nic proti takovým parodiím nemám, obzvlášť když to paroduje tolik filmů které jsem viděl. 5* naschvál :P Existují mnohokrát horší odpady !

Vraždy podle abecedy (2008)

Začátek a rozjezd mě nechával hodně na pochybách a nevěděl jsem co si mam vlastně myslet, nechal jsem tomu volný průběh a nakonec se z toho vyklubal celkem druhořadej a nudnej thriller. Podle mě z takovýho tématu šlo vymáčknout mnohem víc. Prostě béčko, ale neurazí.

U mě dobrý (2008)

Skoro 80% mi přišlo jako spíš "U mě špatný" a totalně nudný a nezajímavý. Začátek mi připadal trochu jak Rozmarné léto, bohužel ale inverzně myšleno (tedy: špatný). Jediná část filmu, která si dokázala udržet mou pozornost a rozesmát, tak bylo když okrádali ty cigány. Jinak zbytek snímku byl pro mě lehce postradatelný.

Sedm životů (2008)

Will Smith je HEREC !! A to přímo bravurní ! Seven Pounds je jeden velký emoční zážitek, který jsem opravdu prožil !

Zack a Miri točí porno (2008)

Opravdu nechápu co se komu na tomhle podivným paskvilu líbilo. Asi mi neco velkýho uniklo, jinak si to vysvětlit neumím. Zasmál jsem se akorát jednou a to, když mu ta nadržená bloncka posrala xicht. Odpad nedám jen protože jsem to možná fakt nepochopil.

Horší než smrt (2007)

Death at a Funeral je přinejmenším úsměvná a zajímavá anglická komedie. "Valium" a teplej lilipután Peter tomu dodali opravdu šťávu a i pos*aný xicht byl zábavný, ale přitom důstojný, ne jak známe z amerických komedií. Jsem rád že mi bratránek tento film doporučil, fajn jsem se bavil !

Soudný den (2008)

Vysloveně nesnáším jednu věc: A to, když si tvůrci myslí že divák je iDiOT !!! A z tohoto filmu to vyloženě čiší. Pravděpodobně si producenti mysleli že se na film budou dívat jen retardi. Ne děkuji, už nikdy víc nechci vidět.

Quantum of Solace (2008)

Kdyby bylo Quantum of Solace "pouhý" akční film, tak ani chvíli neváhám a hodnotím o jeden stupeň výše, bohužel je ale QoS bondovka (alespoň dle tvůrců). Bohužel na Bondovku to bylo sakra málo !!. Tam kde bych od Bonda čekal nějakou vtipnou hlášku, tak jen stojí a blbě čumí a tam kde bych čekal nějakou technickou vychytávku, tak je vytáhnou pistole a snaží se divákovi namluvit že jsou všichni tak mrštní, že se jich žádná kulka prostě netrefí. Craig tu prostě nehraje Bonda ale jen bonda. Respektive kurevníka, který zabije všechny a všechno co mu stojí v cestě. // Kde je humor, Q, technické vychytávky, šarm, důvtip a vynalézavost ??!!! // Ještě poslední věc týkající se scén a akcí s rychlým střihem: Bravurní, opravdu bravurní, ale až tak že divák neví ba naprosto netuší co že se na plátně vlastně děje a čeká až co z toho nakonec vypadne (!!) --> Protřepat, ale nemíchat dámy a pánové. Doufám, že režii dalšího bonda svěří někomu kdo se toho bude držet a pouze protřepe a už dál nebude míchat.

Domácí mazlíček (2008)

No co na to říct, hrůza no, ale parodie na Foresta mě rozesmála :D Dvě hvězdy za toho foresta a spoustu zadečků ((: