Gran Torino (2008)

Clint na starý kolena dokáže velice příjemně překvapit. V Gran Torinu je spousta humoru na stranu vietnamcu, ktery ovsem neni vubec poburucjici ani rasisticky. Walt Kowalski bydli ve ctvrti kam se nastehovali sami vietnamci. Jelikoz byl ve valce v Koreyi tak ho to velmi rozciluje a zprvu s přistehovalci prilis nevychazi. Po case se ovsem skamaradi se svymi novymi sousedy a tem statecnym cinem pomuze od velkeho problemu v podobe Vietnamskeho gangu. Vyborny film, ktery jsem rozhodne nevidel naposledy !

Descent (2007)

Už jsem se nemohl dočkat konce, který jsem cca od poloviny prostě nějakým zázrakem vytušil.

RocknRolla (2008)

Karel Roden jako rusák mi tam vubec neseděl a jako celek to bylo takový nemastný, neslaný, nevtipný, nezajímavý. Všude drsná hudba, ale přitom se tam nic moc drsnýho neděje. Jako by to byla spíš hodně dlouhá upoutávka na film The Real Rock 'N' Rolla.

Surfařská svoboda (2008)

Někomu se vyhulenci ve filmech líbí a někomu zase ne :)

Ďábel nosí Pradu (2006)

Když pominu to, o čem to vlastně bylo, tak se to celkem dalo. That's all.

Děsnej doják (2006)

au ... bolelo to ... ale snad se nějak zotavím.

Velkej biják (2007) odpad!

Podíval jsem se na Disaster movie a rikal jsem si ze zkusim i tohle. Ale bohuzel, skoda tech 90 minut.

Milionář z chatrče (2008)

Tak toto je obrovský překvapení! Námět mě přišel celkem suchej a před sledováním jsem si říkal, že bůhví co to zase bude. No a ejhle, dávám plnej počet, protože mě to úplně dostalo. To je hned vidět že když se sejde parta supr lidí a skvělej režisér, tak se dá natočit výbornej film na jakékoli téma. Zkráceně: Film je o indickým chlapci který se zvláštníma kličkama osudu dostane od kopletního vymáchání se v lidských výkalech až po milionářský osud a životní lásku.

Odpor (2008)

Celkem slušné válečné drama o židech schovávajících se v lesích před němci za 2. světové války. Craig se mi tu zamlouvá mnohem víc než jako agent 007. Film je natočen podle skutečné události. Jsem rád, že i po tolika válečných filmech se tvůrcům daří natočit něco podle skutečné události a dokonce to má hlavu i patu. Je to sice spíš takové drama z období války než válečný film, ale i tak se mi to líbilo. Jen by to mohlo být klidně o půlhodinku kratší (má to přes dvě hodiny, hoďka a půl by stačila, některé scény jsou na můj vkus až moc dlouhé )