Futurama: Fialový trpaslík (2009) (video kompilace)

Tak čtvrtý film mne opravdu zklamal. Kam se poděl vtip a originalita ? Ještě se mi nestalo, abych u futuramy někdy trpěl. Ne že bych u tohoto filmu trpěl nějak moc, ale slabé chvilky opravdu měl, průměrných (rozuměj okoukaných) byl přehršel, a nadprůměrných bylo málo. Tak málo, že si s denním odstupem ani žádnou nevybavím. Škoda.

Den, kdy se zastavila Země (2008)

Velká bábovka o tom, jak se banda mimozeměťanů rozhodne, že lidi nejsou pro Zemi dost dobří a proto na ně pošle houf mikroskopických much, který sežerou všecko. Ať je to praštěný jakkoli, tak přesně o tom to bylo. Myšlenka filmu byla jasná, lidé by se opravdu měli zamyslet nad tím jak se k naší modré planetě chováme a začít se chovat naprosto jinak.

Sex Drive (2008)

Překvapivě celkem sranda to byla. U takových komedií se kýčovitosti vyhýbá celkem těžko, ale tady se to jakž takž v mezích daří :) Také se mi líbila originalita závěrečných titulků !

Wrestler (2008)

Nic mě tam prakticky nechytlo, a pouze jsem se tupě díval. Raději filmy prožívám.

Madagaskar 2: Útěk do Afriky (2008)

Věci na které tvůrci evidentně sázeli mě nijak nenadchly (tučňáci, opičáci, stařenka, Alexovi rodiče nebo láska Melmena s Glorií). Madagascar byl ujetej, ale měl alespoň jakousi úroveň, jenže dvojka ji nemá. Veřím, že pro děti a mladé teenagerské páry v kině je to supr. Ale jako film sucks !

W. (2008)

Pardon, ale tohle sežrat nehodlám. Uvidíme za pár let co na to řeknu, ale zatím moc čerstvá současnost.

Co se vlastně stalo (2008)

Zero-point-one posun v ději, naprosto nudný Willis, ale zato perfektní De Niro a občas i sranda. Asi takto bych to shrnul. Alespoň že si sami ze sebe dokáží udělat srandu :)

V kůži Johna Malkoviche (1999)

Ano, některé nápady a scény jsou fakt vtipné, ale jinak to byla neskutečně nedotáhnutá kokotina.

Babel (2006)

Krásná hudba, krásná atmosféra, krásně natočeno a všechny príběhy jsou krásně spojeny. Krásný snímek prostě, jen mě to nechytlo úplně naplno.