Tropická bouře (2008)

Po úvodu jsem byl přesvědčen že půjde o sice ulítlou ale dobrou zábavu, bohužel na konci jsem si jen říkal "Co to ku*va bylo ?!!"

Bloudící duše (2006)

Překvapivě milý a laskavý snímek o doktoru z "Harvardu", který prožívá svých 6 měsíců v sanatoriu. Bylo to pro mě milé překvapení pro tento večer.

Čtyři bratři (2005)

Skvěle vyvážený akčňák. 4 bratři se rozhodnou pomstít smrt své matky a nic je v tom nezastaví.

Grandhotel (2006)

Taková nedochucená polévka. Škoda. Tajně jsem doufal že by se mi to mohlo líbit.

Pánská jízda (2004)

* Za odvahu něco takového natočit a následně vydat :)

Vyletět z hnízda (2008)

Názorná ukázka toho jak může být film o ničem. Není to ani komedie, ani drama. Pokud tam někdo něco vtipného a dramatického našel, dejte mi vědět a podívám se na to pečlivěji. Na první podívání mi ale Birds of America nic nedal. Totálně promarněný čas se na tohle dívat. Matthew Perry tu ani nemá co zachraňovat, ale kdyby to nějak šlo tak by to zachránil, na to vemte jed.

Cesta do středu Země (2008)

Filmy které popírají základní fyzikální zákony už mi tak nějak přestaly vadit. Až na nějakých 5 minut s podivným dinosaurem jsem se jakž takž bavil, akorát mi bylo krapet líto že tam dole neobjevili nějaký skřítky nebo třeba domorodce :D Jako druh zábavy celkem přijatelné, ale mozek si nad tím nemá cenu lámat :)

Ulice (2005) (seriál)

Tohle ležet na ulici, tak to stejně nezvednu.

96 hodin (2008)

Celkem slušná podívaná, akčních scén je tu tak akorát, zápletka jak vylitá z formy a celé je to obstojně zapasované do sebe. Liam Neeson je tu takovej táta drsňák a jde mu to. Až na záverečnou akční scénu nemá ani oděrku a všichni záporňáci jsou jak jinak úplně bezmocní.

Oprávněné vraždy (2008)

Nerozumím tomu, dva mistrovští herci a přitom tak nudný film. Nebýt zvratu na konci, tak bych šel s hodnocením ještě níž. Opravdu velké zklamání.